КаваЗМолоком• 15 сентября 2022
В Україні просять дітей доносити на батьків
Майстерня домашнього текстилю• 15 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Кстати, у нас в классе есть такая ненормальная, котороя всем говорит , что такой страны, как Украина не существует, а есть УССР 😂🤣
Капець, це ж пацієнти психлікарні, відділення інтенсивної терапії.
КаваЗМолоком
• 15 сентября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Орки картинку створювали?
Ну а хто ж )
НеВРотик• 15 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
а что она делает в вашем классе? Чемодан, вокзал....
Обнемашечка• 15 сентября 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ану бистро всі розпові вчителька!
вчителькЕ !
Я-ваш шанс• 15 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
і навіть за пів року війни не змінила думку?. Сдайте її СБУ
КаваЗМолоком
• 15 сентября 2022
Ответ дляНеВРотик
Не правильно, в СБУ спочатку.
Ответ дляКаваЗМолоком
Це не стосується мого почуття гумору, це стосується тупості русні. Взагалі то. Але то таке, не звертайте уваги.
Я просто не розумію навіщо ви такий заголовок темі дали? Це відразу викликає негатив. Піарщиця на мінімалках? Так кортить увагу привернути)
барабанщица• 15 сентября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Ви шо гонітє? )) Ви рубрику бачите, в якій тема розміщена?
Це русня так своїх лайном про нас годує.
Ніколи не дивлюсь на рубрику. Хз чому🫣 і я така не одна) та я спочатку читаю, питаю, потім пишу, а дехто вас зараз розірве.
КаваЗМолоком
• 15 сентября 2022
Ответ дляJsolo
Тьфу на вас. Попрошу адмінів видалити тему, бо це жесть якась.
КаваЗМолоком
• 15 сентября 2022
Ответ длябарабанщица
Я завжди дивлюсь.
Обнемашечка• 15 сентября 2022
для чого доносити? треба зразу розпинати перед класом на дошці! в трусіках
барабанщица• 15 сентября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Я завжди дивлюсь.
Як довго ви на форумі? Якщо не помилюсь, то спочатку рубрик не було і не звикла до них.
Ответ дляОбнемашечка
Червоних
На-перекуре• 15 сентября 2022
Ответ дляВообще не факт
«Розпові вчительке»🤪
дешевый вброс, так спалиться сходу.