Наша_русофобія_недостатня• 14 сентября 2022

Так мені болить

За Харків, Миколаїв, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро, Херсон...
Обняла би всіх, і хочеться допомогти, але не знаю чим!Як справляєтесь з цими почуттями?
Allka- skakalka• 14 сентября 2022
Живём в Харькове и не унываем !

автор Наша_русофобія_недостатня • 14 сентября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Живём в Харькове и не унываем !
Я б охуїла жити в Харкові!Правда...Сталеві нерви
Поля Дяченко• 14 сентября 2022
Мы из Николаева, но уехали в марте. Недавно в соседнюю пятижтажку хвост от ракеты прилетел(((. Слава Богу, что все живы
Allka- skakalka• 14 сентября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Честно сказать уже привыкли ,первые месяцы ,не спали практически ,нас трусило ,а сейчас где-то бахнуло ,слава Богу мимо! ,перевернулись на другой бок и спим дальше .
А що делать ? )
Ответ дляAllka- skakalka
А що делать ? )
Страшно.Але я вами захоплююсь
Ответ дляПоля Дяченко
Дасть Бог повернетесь в ціле житло
rybka21• 14 сентября 2022
Підтримайте звільнені Куп’янськ та Дворічну, вони під постійними обстрілами. Зв’ язку, води, газу в людей нема

Поля Дяченко• 14 сентября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Дасть Бог повернетесь в ціле житло
Дякую
torbochki.in.ua• 14 сентября 2022
Відгукується, розумію про що Ви💙💛
Не знаю як справлятись, постійно відправляю гроші на лікування покалічених воїнів, хочеться хоч якось їм віддячити, але це така дрібниця і все одно болить, ниє і вина накриває 🥺
asja2017• 14 сентября 2022
Я у Запоріжжі, ми також вже звикли, хоча в нас звісно спокійніше, ніж у Харкові
Tatyana-0786• 14 сентября 2022
Мы в Николаеве. Никуда не уезжали. Кажется,привыкли.
Ответ дляrybka21
Як?Розгляну адресну допомогу 1 сім´ї
rybka21• 14 сентября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Як?Розгляну адресну допомогу 1 сім´ї
Зараз я вам скину куп’янський канал
rybka21• 14 сентября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Як?Розгляну адресну допомогу 1 сім´ї
Тримайте
https://t.me/kuptg
Ответ дляtorbochki.in.ua
Відгукується, розумію про що Ви💙💛
А я замовила піццу одному воїну)Кажуть, був дуже задоволений
torbochki.in.ua• 14 сентября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Теж класно👏🥰
Красавишна-Улыбавишна• 14 сентября 2022
Я тоже с детьми и мамой в Николаеве. Держимся, вроде привыкла, если не думать об этом ..
КатюшаЖТ• 14 сентября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
А як це зробити?
Татьяна@..• 14 сентября 2022
Хто може, той допомогає чим може, хто не може той просто підтримує. Головне ми разом

Ответ дляКатюшаЖТ
А як це зробити?
Це завдяки одній порадниці, я прийшла до неї в тему і ми списались в лс щодо конкретного хлопа.Але таких багато в військовому госпіталю
BANKa_medu• 14 сентября 2022
Я вам більше скажу, вони є не тільки у військовому госпіталі, поцікавтеся у лікарнях свого району, яка допомога потрібна. Зазвичай це серветки, пеленки і т.д.
Ответ дляBANKa_medu
Я знаю
ЕвгенияNNN• 15 сентября 2022
Месяц пожили в нашем оккупированном Мелитополе, сбежали под обстрелом в Запорожье. У меня там руки постоянно тряслись, уехали. А сейчас там еще хуже. Про остальные города вообще молчу(((
Когда читаю просьбы о помощи, инстинктивно хочу чем-то поделить, дома много всего осталось. Потом вспоминаю, что это ж все дома, а сами мы с 3 сумками приехали((( самой бы что-то попросить, мерзну ужасно.
Ждем и верим в ВСУ!