Смайлик• 15 сентября 2022
Цікаві книги для малечі
Племіннику скоро рік.Живе в іншій країні.
Хочу подарувати кілька гарних книжечок українською.
Порадьте,будь ласка,гарні та цікаві
КондуктЕр тролейбуса• 15 сентября 2022
Моєму подобались книжки з рухомими елементами,на той час видавництва крістал бук купувала
Ще віммельбухи, не знаю чи є для таких маленьких
Купуйте не просто книжки, а наприклад у видавництва ранок є книжечки у формі тваринок і там віршики написано, у формі різних овочів
ХвостПистолетом• 15 сентября 2022
В такому віці потрібні книги, де мінімум тексту і максимум картинок.
Велике будівництво, Де моя мама, вімбельбухи, маленькі віршики з яскравими картинками.