Бентливуман• 16 сентября 2022

По слідам теми жінки, що писала чоловік з’їдає все найсмачніше вдома

При зарплаті 15 тис. Окей. Я трошки шокувалась від коментарів: він нічого їй не повинен, заробляє і їсть, взагалі він автора не повинен годувати. Ви серйозно? А як це не повинен? А хто повинен її годувати? Сусід Степан чи що? То неважливо скільки дитині там років, чи 7 чи 15. Я вважаю обов’язком чоловіка годувати сім’ю, платити комунальні і якщо зйом то за зйом. Включаючи побутову хімію!!! І навіть ба більше одяг! Так, не бренди а щось більш менш. Жінки що з вами не так(деякими)? А якщо він їй нічого не повинен а чого вони разом? Щоб вона йому прала, прибирала чи що? А як його тоді поважати? За що? За те що печиво і цукерки всі з’їсть в однин рот вибачте і про дитину і жінку не подумає?! Я розумію зараз час пік феміністок але ви трохи не загравайтесь, навіть в древні часи мужик повинен був принести здобич додому а ви з ваших вась робите квіточок домашніх!!!!
Ваші думки?
СкокоМнеДадите• 16 сентября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Так если этого семейного бюджета на печенье не хватает, то не имеет. И если уж так точно все подсчитывать, тогда надо учесть и то, что он пришел жить в чужую квартиру, и то ,что ребенок совместный, так что те 75%не так и много
Так может жена не умеет бюджетом распоряжаться? Он за свои заработанные имеет право пожрать. В чужих квартирах живут большая часть советчиц, пусть платят мужьям аренду

Лика-прилипка• 16 сентября 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ой, тут такое не любят
знаю,я здесь давно.
чего мне только не писали и шо я мужик и свекруха,а в других темах,шо коллаборационистка.

бесит...вот это прала и прыбырала.
выдержать не возможно.
Цветок Мира• 16 сентября 2022
Не виправдовую звичку виїдати усе найкраще, не думаючи про інших, але мені теж різануло око, що печиво лише дитині, а чоловік на печиво не заслужив, бо мало заробляє. Для мене норма, це коли якщо є гроші на якусь кількість, то це печиво ділять між усіма членами сім´ї, а не все найкраще дітям, а чоловік переб´ється. У цій родині ніхто один про одного не піклується, для чого вони разом - не зрозуміло.
Улучшанский-Ухудшанский• 16 сентября 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не знаю що у кого там сталось … у мене хворий чоловік, не працює.
Маємо дитину. Всі подруги кажуть та кидай його найдеш собі другого…
Всі хочуть їсти. Коли чоловік був здоровий нічого для нас не жалів , все купляв утримував.
У куми в чоловіка інсульт, заробляв, вже не може так заробляти, і вона більше крутиться. Тут всі розмірковують як їм чоловіки все повинні. Вийшло, добре, я теж такого хочу. Де його взяти?
СкокоМнеДадите• 16 сентября 2022
Ответ дляЛика-прилипка
знаю,я здесь давно.

бесит...вот это прала и прыбырала.
выдержать не возможно.
О, приятно познакомиться, мне пишут тоже самое, свекровь, мужик, тролль
Лика-прилипка• 16 сентября 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Стильная штучка• 16 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
Заборона виїзду за кордон і військовий обов´язок це хіба права?
Це якраз пережиток тих часів, коли чоловік = воїн. Ну і про кількість жінок, які добровільно пішли на фронт, думаю, теж можна не нагадувати.
Так феминизм это не только о правах, с о статусе.
LediBlac• 16 сентября 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Конечно вы правы на все 100, он пришел жить в ее квартиру, даже наверно в квартиру матери, мать отправили на дачу чтобы муженьку было удобно, денег приносит мало, все проедает. Просто быдло какое то.
да дело даже не в квартире.Чёрт побери, один обеспечивает быт, второй фин.базу. Ещё ни один мужчина(по крайней мере я не слышала) не взял на себя готовку\уборку\стирку\учёбу. Не часть этого после указки, а вот вообще все решения. Мониторинг и решение о покупке вещей ребёнку, жене, себе. Разнообразная и постоянная готовка, штопка колготок(закупка новых), эти пазлы с носками,блин, да даже покупку геля для бритья\крема для век.Кто из мужчин включил мозги по полной? Хоть один пример есть?
Ответ дляЛика-прилипка
начнем с самого ’вкусного’:прала...,прям первым пунктом.
ох, прачки! кнопку нажать и почти сухое развесить,а то и посушить тут же,в машинке)))

прыбырала...
а кто мусорит?муж,который весь день на работе?

я ещё понимаю,что стонут от готовки,
но в ситуации автора ребенок первоклассник,на сиське не висит,уж какой-то баланды за день можно сварить.

15 тыс попробуй сейчас заработай,да ещё если на ногах весь день.
не за гендира выходила та бидося,видать богатые её взамуж не звали,то вышла хоть за такого,
прыймака -работягу бездомного.

а мужика, даже такого никчемного, подхватят.
Мені хотілось б опитування у відсотках у кого чоловіки приносять більше 15т і буде видно скільки таких реально. Звісно є ті, що 100т+ заробяють. І якщо всі розлучаться з такими хто не може заробити, то чи буде їм краще. Якщо краще самій, то чого не розлучаються.

Лика-прилипка• 16 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
так автор писала,что изначально такого выедания не было,котлеты ели все по одной штуке.
следовательно мужик сделал выводы,что он тяжко зарабатывает 15 тыс, женушка лакомится сгущенкой и печеньками,прикрываясь интересами ребенка,а ему фигу.
вот и стал себе не отказывать во вкусняшках, не в алкоголе и сигаретах.
а потом говорят,что муж спился и пусть идет к маме жить.
пойдёт. и может даже не к маме...
Цветок Мира• 16 сентября 2022
Ответ дляСтильная штучка
З цим згодна. Я просто не дуже розумію логіку тих, хто вважає, зо феміністкам треба боротися за те, щоб жінок призивали в армію і не випускали за кордон. Хто і для чого боротиметься за погіршення власних життєвих умов? Хіба не логічніше боротися за їх покращення, для усіх?
А от право (не обов´язок) служити деякі жінки таки вибороли. Сучасна армія -це ж не лише про грубу силу (де у чоловіків в силу фізіології явні переваги). Це ще й тактика, логістика, постачання і дуже багато чого такого, з чим жінка може справитися не гірше за чоловіка.
Лика-прилипка• 16 сентября 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
мабуть тому,що самій не краще.
Ответ дляЛика-прилипка
мабуть тому,що самій не краще.
Ну так до чого тоді ці теми. Або ти сама молода красуня, тимчасово, і за тобою черга з самодостатніх чоловіків або ти успішна і можеш сама себе забезпечити всім і тому можеш дозволити перебирати, обирати, а якщо і сама, то теж не страшно. А якщо ні, то ти сама тягнешся як кобила, або знаходиш чоловіка,який не ідеальний, але з яким легше. Автор може собі дозволити не працювати, підробляє. Ні я, ні моя мама, ні більшість знайомих жінок вдома не сиділи, а працювали на рівні з чоловіками. І у всіх діти. І зараз не біжу готувати, прибирати. Разом це робимо, або я так само сиджу на дивані за порадницею і хай весь світ зачекає.
Цветок Мира• 16 сентября 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Такі опитування тут через день. Ну, і має вплив заробіток жінки.
Мій чоловік заробляє 18, і це їм підняли, до червня було теж 15. Його сфера дуже залежить від кількості замовлень, яка значно упала з початком великої війни. Мій як був 27, так і лишився, моя сфера від війни не те щоб не постраждала (сільське господарство, я бухгалтер), але продовжує працювати.
Всі жінки, які можуть обирати в силу краси, успішності і тд, не створюють теми, вони шукають тих, яких хочуть. Але це ну мізерний відсоток. А комусь ще мізерніший відсоток повезло зустріти саме пробивного успішного чоловіка не маючи при цьому ніяких переваг перед іншими. Ну і добре. Але ж чесно це маленький відсоток дуже.
СкокоМнеДадите• 16 сентября 2022
Ответ дляLediBlac
Да полно есть таких примеров, ну не делайте из мужчин дебилов а из женщин прям пчёлок. Есть полно ленивых и неорганизованных женщин, не будет она там играться с разнообразным меню и носками
Лика-прилипка• 16 сентября 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
згодна з кожним вашим словом.
але зауважу,що в ті часи не було ні карантинів,ні дистанційки.
сама не знала куди подіти на літні канікули школяра третьокласника.
Ответ дляЛика-прилипка
згодна з кожним вашим словом.
І я не знала. І моя мама не знала. То тиждень там, то сям, то вдома, а що робити, якщо треба прцювати. То у мене відпустка, то у чоловіка, то з бабусею.
Телефон Рубика• 16 сентября 2022
Ответ дляБентливуман
Мене ще шокували відповіді жінок!!!! Та поважайте себе !!!!! Люди добрі!!!!
Вопрос женщины ли это отвечали, тут полно мужичонок теперь ошивается на нашем форуме.

СкокоМнеДадите• 16 сентября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Да не полно тут тех мужчинок, вон нас двое несогласных, то в свекрови то в мужики записывают
LediBlac• 16 сентября 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Они не дебилы(в большинстве своём), но это та функция, которая природой заложена в женщине, а мужчины откупаются важными и нужными делами
Карамелька• 16 сентября 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Вони знайшли один одного))
tarveldy• 16 сентября 2022
згодна
СкокоМнеДадите• 16 сентября 2022
Ответ дляLediBlac
Тут в грудь себя бьют что не обязаны и не заложено, а по факту такие женщины ни заработать ни дома ни с детьми толком не могут. И как вы мне докажете что автор не из таких
оксюморон• 16 сентября 2022
Это такая пещерная психология мужиков. Они считают раз он принес добычу(деньги) значит как вожак стаи должен есть первый, все как у животных (волки, львы) а потом уже самки и детеныши. Но в отличии от животных ему не грозит смертельная опасность от конкурентов и хищников) Так что пусть жрет сколько дают. Я бы дочке покупала и ныкала вкусняшки, и ела до его прихода домой
КонхфЭдкаТузик• 16 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
В житті всяко буває. До війни мій чоловік заробляв 30 а я 6500.
Зараз ми впо, чоловік заробляє 0
я 20тис.І я йому не шкодую ні мяса, ні цукерок. ні одягу
Чоловіки різні бувають. Йдеться не про те, щоб шкодувати. Уявіть, що зараз чоловік з´їдає все мясо і цукерки, вам залишає тільки несмачні барбариски і пісні макарони. І так завжди, регулярно і не залежно від кількості мяса, цукерок чи печива. В мене тато такий, регулярно так робить, в нього прямо спортивний інтерес - не заспокоїться поки все не доїсть. При цьому ще й не працював багато років, зараз на пенсії мінімальній.
оксюморон• 16 сентября 2022
Ответ дляЛика-прилипка

прыбырала...

я ещё понимаю,что стонут от готовки,

прыймака -работягу бездомного.

Ага) вот вам фото мужа, прислал буквально через 20 минут как я ушла на маникюр

А вообще сидеть в декрете это не только жрать готовить) это оплата коммунальных, мелкий ремонт дома, поход на анализы и по врачам, посещение родительских собраний и взаимодействие со школой, планирование и подготовка отпусков, выбор и покупка одежды/обуви и прочего, генеральные уборки(стирка штор, мытье окон и холодильника и тд), поздравление и покупка подарков родственникам на праздники, организация этих самых праздников. Короче можно долго продолжать))

Я в моей семье выступаю в роли добытчика, и когда случилось так что ребенка спихнули на меня, то я за 1 неделю чуть с ума не сошла пытаясь успеть все! Я и сама в декрете сидела, и знаю какой это труд. Мне в 5 раз легче и интересней заработать денег, чем вот этот вот все. Потому труд по воспитанию детей считаю равноценным вкладом в семью, а может даже больше
LediBlac• 16 сентября 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
ну как бы в данной истории, если уж копаться, то и мужчина не сильно то напрягается- 15 тыс на троих....не верх роскоши. А женщина подрабатывает и домом занимается.Т.е. фактически функционал ’Алиса-умный дом’ она на себя взяла. Я вообще не понимаю при чём здесь ’он зарабатывает’. Жена ж на нычку не ест, так почему ему кусок больше\лучше. Или жена=лох? ПОкупает ровно столько, сколько может позволить семье из расчёта принесённого добытчиком.
СкокоМнеДадите• 16 сентября 2022
Ответ дляLediBlac
Нормально он напрягается, вы его знаете, вы с ним жили? Женщина тем более не напрягается в этой паре.
Пищалка• 16 сентября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Тему не читала) але мені всі мужики должні, а муж так це не обсуждається даже
Так автор же не писала, що їй всі винні. Писала, що коли вона на роботі весь день, то він не дивився за дитиною і майже її не годував. За прибирання/готовку мова взагалі не йшлася.