Сосиска_Втесте• 16 сентября 2022

Я незнаю хто там ниє, що у нас програма в школі тяжка…

І що дитина повинна вміти і читати і писати йдучи у перший клас. Моєму 7, як і більшості в нашому класі, вчимо те, що вчили в 5 років, що вдома, що в садочку. Багато дітей читають, пишуть букви, а вчителька сюсюкає як в садочку. Розказує « що коли вона йшла до школи зранку, білочка, розповіла, що Андрійко не уважний був вчора» або зайчик хвалив Софійку і передав їй що вона молодець )))Діти сидять, ржуть з неї, яка білочка… який зайчик їй сказав, чую як діти викрикують, що звірі не вміють розмовляти))
Декому виповнилось 7 років в травні, тобто зараз 7.5 років, звістно їм нудно вчити де права, а де ліва ручка, гладити себе по голівці, за те, що рівно навели линию… и т.д. Тому не розумію ці лякалки батькам, що програма складна бла бла бла
жар-птица Нюра• 16 сентября 2022
Двоє в Інтелекті. Программа не тяжка, але досить об´ємна. Багато завдань на логіку. Якщо не запускати-то нормально. І так, до школи вміли читати і рахувати.

Amira-a• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
Я про те, що це матеріал старшої групи в садочку. Навіщо було обтяжувати цим дітей, якщо у першій половині року все по новій. В садочку іноді замість вечірньої прогулянки діти вчили те, що вчать зараз у школі
Нам на родительском собрании учитель так и сказала, что в нуш 1-2 класс адаптационный. Сейчас они действительно проходят то, что учили в саду. Настоящая учеба начнется с 3 класса
Unmistakable• 16 сентября 2022
Автор, вы сказочная. Все дети разные, уровень разный. У дочери в классе были такие, что и во 2 классе плохо читали. Сейчас сын в первом классе, есть отставание, но пошел в школу с обычными детьми. И я как мать очень рада, что сейчас стало проще и он пока тянет НУШ. Причем я с ним еще занимаюсь дополнительно. Переведите вашего ребенка в лицей или гимназию, есть тот же Интеллект. Ворчать на советчице конечно проще.
Калёва Замалёва• 16 сентября 2022
Тема у відповідь тим, що питають коли краще віддавати до школи (6 чи 7 років). Там найчастіше мамочки криком кричать, що дитині треба ще рік сидіти вдома. А потім йдуть в школу переростки, які не вчаться, а ’хіхікають’ на уроках.
Шопингмонстр• 16 сентября 2022
Ответ дляПуки-куки
В садочку не навчають читати і писати.
На розсуд адміністрації садочка
Удачная• 16 сентября 2022
Ответ дляНепогодка
Прикольно. Мне в старшей группе сада в сентябре воспитательница сделала замечание, что мой ребёнок не читает по слогам. Весь год в саду готовили руку к письму, писали в прописях прописные буквы. Ещё и английский был в саду факультативно. А соседи ещё на подготовку при школе ходили.
В 1 классе в сентябре учительница была в шоке, что все дети читали и умели писать. Это было ровно за год до введения НУШ.
После этого вышла новая программа для детсадов. Нам в прошлом году на собрании рассказывали. Только цифры и только счёт, состав числа 5 (здесь могу ошибаться, может и 10, время прошло)
Хачапууури• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
а вы хотите чтобы они сразу квадратные уравнения учили?
Постепенно увеличивается нагрузка. Весной с сыном заканчивала 3 класс, пришлось напрячься с математикой.
Вы 384:64 в уме посчитаете?
Запыхалась• 16 сентября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Так і є. теж не розумію цього відтягування та і взагалі допису. Автору б з дитиною про хіхікання поговорити. Можливо її дитина й вміє а від б відрізнити та 2+2 скласти, але над емоційним інтелектом, можливо, варто попрацювати. Обом.
Хачапууури• 16 сентября 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
вы вообще не понимаете в чем суть психологической готовности к школе: это не умение читать и писать. Это можно и в 4 года уметь.

Калёва Замалёва• 16 сентября 2022
Ответ дляХачапууури
Я якраз розумію. Дуже часто на психологічну неготовність скидають що завгодно, але точно вже не психологічну неготовність. Дуже зручна відмовка для багатьох, а насправді причини і в мами і дитини зовсім інші.
дама_из_декрета• 16 сентября 2022
Ответ дляIsa Dora
Ржут с учителя в 1м классе?

А так ли родители воспитывают своих детей?
Вы нипанимаете это гении.
Чудо-Рыба-кит• 16 сентября 2022
Цікаво так, читаю про НУШ який зовсім не схожий на НУШ. Я знаю, там є різні програми. А можливо, вчителі не притримуються НУШ.
У нас так було: в садочку змінилась програма відповідно до НУШ. Вони не вчаться читати, писати, рахувати.
Але в першому класі вони як раз всьому цьому вчаться. Прописують усі букви, читати починають зі складів.
Саме тому мій син пішов до школи рівно в 6 років. Вміючи самий мінімум. У 7 йому це занадто просто було би.
Чудо-Рыба-кит• 16 сентября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Та воно б і не помішало автору, навчиться слово «звісно» писати правильно. Мій син в цьому році пішов в 1 клас НУШ, важко, зовсім не класичний підхід, розраховано що дитина вже вміє ідеально читати і писати прийшовши до школи. А для чого тоді там навчатися 12 років, не ясно. Якщо дитина автора вундеркінд - хай одразу здає все екстерном і гайда в Лігу плюща
Не знаю, у вас або не НУШ, або його складна версія. ’Звичайний’ НУШ не вимагає ідеального чи навіть хорошого вміння читати і писати.
Чудо-Рыба-кит• 16 сентября 2022
Ліво і право діти вчать або повторюють в школі. І наче всі знають ліву і праву ручку, а при математичному диктанті дуже легко збиваються. Ну а зайчики і погладити себе по голівці - це вже особливості вчительки, так не у всіх)
Курочка• 16 сентября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
То, скоріш за все,вчителька з амбіціями місцевоїзірки
Курочка• 16 сентября 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Вчителі, які набирали перший клас цього і минулого року, вперше бачать НУШ. Хто хоче працювати за правилами, вивчає і дотримується. А хто ’зірка’, ті можуть і плювати. У подружки малий мав йти цього року до школи, знайшли в фб профіль вчительки а вона там розписує, чому мають навчити батьки до першого класу (практично всю програму 1 класу). Ну і буде потім: батьки зробили всю роботу а зірка і сильна вчителька вона. Ога. Не пішли до неї.
Совбез• 16 сентября 2022
Вибір вчителя звичайно впливає на весь процес навчання:))))
В садочку мій син навчився і писати друкованими літерами і по складам читати і слухати і т.п. Цього року пішов до 1класу, на перший дзвоник йому 6 було :)) Зараз вони багато пишуть, вчаться писати прописами, вашій дитині то так легко дається? В іншому звичайно пока нічого складного. І то є 7-річні, яким наука тяжче дається… бо букв не знають навіть…
Пуки-куки• 16 сентября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
А що дивного, це діти. Хіхікають, сміються, мені самій смішно таке чути від дорослої людини
Мої діти над вчителями не хіхікають. Вам можливо треба переглянути те,як ви виховуєте дитину