пышка_мышка• 16 сентября 2022
2 клас онлайн
Порадьте, будь ласка, треба погляд зі сторони.
Сину 8 років і він оформлений у школу у 2-й клас. Фактично першого класу не було, з січня карантин і з лютого війна. Деякий час ми жили без інтернету і не мали онлайн уроків, ТВ й шеола із альтернативною методикою викладання. Онлайн для такої школи не підходить зовсім.
З вересня у школі онлайн тричі на тиждень по годині о 17:00, бо вчитель виїхала в Німеччину і першу половину дня вона вчить мову країни проживання.
Виходить, що дитина розумний, але Недовчений. Він ходить до вчителя молодших класів тричі на тиждень і двічи на англійську, робимо всі уроки, але їх не багато і більшу частину дня він просто бавиться з сестрою, їй 6 і займаємось творчістю та хатньою роботою.
От зараз я перед питанням, перевести в іншу школу на онлайн і наздоганяти все з учнями другого класу, чи у чвоєму темпі дома підтягтись і після зимових канікул перейти в іншу школу. І третій варіант, вчитись з вчителем і чекати кінця війни, а після перемоги переводити в іншу школу вже на офлайн
Yanchik387• 16 сентября 2022
А Вы сидите на форумах о семейном образовании?) там Вам ваши соратники по учебе легко помогут)
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ дляYanchik387
Ні, а що за форуми.
Та то знання я даю йому. Але немає системи і малувато часу він зайнятий.
Ось, лише почала шукати відповіді для себе
]Mrs.Сексуальность[• 16 сентября 2022
А дитині де краще? Ухвалюйте рішення на користь дитини. Наче навантаження у вас нормальне. Спитайте у репетитора, до якого ходите, як дитина. Бо сидіти по 3-4 години біля компа - ще та радість:-( сумно, що в дітей таке дитинство…
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Він каже, що хоче ще, бо сусідка у 6-му і сидить до 15:00, а потім робить уроки і виходить гулять. Йому хочеться так, але як воно саме, він то не знає
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Да… школа - не лише знання, а й спілкування, вміння жити в колективі.
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ дляМагиня
я б не витримала перевела зараз на онлайн
От у мене є такий порив, а потім, думаю що це дуже складно, а ще й не маючи досвіду жити в такій шкільній програмі
]Mrs.Сексуальность[• 16 сентября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Он-лайн спілкування мінімум… тому дивіться за фізичним станом дитини. Які варіанти знайшли однокласники? По факту - головне математика, укр.мова, англійська. Всі решта предметів можна і не висиджувати. Підручники НУШ є он-лайн. Головне, займайтеся щодня.
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Багато хто вчаться тричі на тиждень і чекають на диво, є дехто виїхавших за кордон і вони там ходять у школу, в. Наш вечірній онлайн виходять для зустрічі з знайомими з Батьківщини. Дехто перевів двтей на онлайн, але ми не підтримуємо зв’язку і я не запитувала їх
Двоє пееейши у приватну школу офлайн, діти білі ворони, нічого на середній рівень школяра не можуть швидко робити, не так то й просто
Мульйонерша• 16 сентября 2022
У меня два школьника этот онлайн непонятно что нормальную школу он не заменит , особенно начальную . Пусть лучше ходит к учителю так хоть что то знать будет , для меня онлайн это не учеба
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ дляМульйонерша
От і мене лякає, бо це з дому, швидко їм набридне
А здається мало навантаження і він розліниться
Мульйонерша• 16 сентября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Дома сами вечером полчаса уделите пусть почитает , а учитель тоже даёт пусть домашнее задание и этого достаточно .
Yanchik387• 16 сентября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Ні, а що за форуми.
У меня деток нет, но я для себя интересовалась.
Существует семейное образование, где как и Вы так и другие преподаватели, так и онлайн школы и/или все вместе, кто как компонирует конкретно под своего ребёнка и его потребности, склонности, способ запоминания и т.п. Я видела и в ютубе много кто на СО, и в Инстаграме, и на форумы набредала, и образовательные программы для поддержки родителей кто на СО, нужно рыться по интернету конечно.
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ дляYanchik387
Дякую! Не знала
Yanchik387• 16 сентября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Дякую! Не знала
Желаю Вам всего доброго и вашей семье ❤️
пышка_мышка
• 16 сентября 2022
Ответ дляYanchik387
Дякую! Навзаєм!