Сколько_мне_лет?• 17 сентября 2022
девочки, Львов, подскажите, будет ли в этом году и когда если да
бал хризантем в городе?
Распутница• 17 сентября 2022
У нас його ніколи і не було. Є день вина, день сиру, інші харчові дні, книжковий форум, дорослий і дитячий, день міста, день музеїв і джаз фест, який мабуть вже в минулому через спонсора (і правильно). На днях були дні європейської спадщини і місяць тому Ніч у Львові, коли можна було потрапити на безкоштовні екскурсії.