Японский Городовой• Изменено 17 сентября 2022

Черкаси. Формат проведення дитячого дня народження, якщо нікого запросити

Дитина хоче у ігровий центр, але туди не буде кого запросити, так як ми переїхали. У центрі, скоріш за все, так само хтось буде святкувати дитячий день народження, запросять аніматора. Я переживаю, щоб моя дитина не засмутилась. Будуть вітати інших іменинників, придумувати ігри. Точніше, замовити я його можу, але нас буде троє (двоє дітей і дорослий), самі розумієте, що аніматор для такої кількості осіб...
Хочеться влаштувати дитині веселе свято (9 років), тобто не сидіти в кафе, але й без друзів не можу придумати, чим зайнятись. Місто Черкаси. Можливо Ви підкинете ідеї. День народження на початку жовтня
Не любовница• 17 сентября 2022
В 9 років дитина цілком розуміє пояснення чому такий формат. З іншого боку я не розумію причину переїхали. Ми в Києві через все місто їздимо, а у вас Черкаси

автор Японский Городовой • 17 сентября 2022
Ответ дляНе любовница
Переїхали у інше місто, маю на увазі
МоДнАя_КоШеЧкА• 17 сентября 2022
Автор, в 9 лет это уже очень хорошо соображающий человек.
Разговаривать как со взрослым.

А ребенок хочет кого-то пригласить? Почему нет гостей?
Можно парочку одноклассников позвать, ближе познакомятся.
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Разговаривать как со взрослым.

Є декілька знайомих з двору, але я не знаю їх, не спілкувалась з їхніми батьками. Запрошувати просто ради кількості не хочу. А друзями ще не обзавівся.
Навчання онлайн, там взагалі тільки через Гугл міт спілкування (
Тектоническая расческа.• 17 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Переїхали у інше місто, маю на увазі
Флай кидс, возьмите ребенки только пиньяту, до войньі бьіла 500 грн. Аниматорьі вьінесут под музьіку пиньяту и поздравят именинника.
МоДнАя_КоШеЧкА• 17 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Просто поговорить с ребенком.
Что он хочет и что думает по этому поводу
Телефон Рубика• 17 сентября 2022
До жовтня є час завести дитині друзів з двору, сусідів, однокласників. І скажіть нехай запросить кого сама захоче.

Не любовница• 17 сентября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Переїхали у інше місто, маю на увазі
А, ну так дитина ж має розуміти, що ви в новому місті і у неї немає ще друзів. Як варіант, якщо це можливо, з‘їздіть додому і відсвяткуйте там. Ні - сімейне свято
Як варіант, піти у один спа центр в басейн, але басейн лише в комплексі з джакузі і сауною. Трішки не дитячий формат
А квест кімната? Якщо буде ще один дорослий, тобто двоє дорослих, двоє дітей. Чи 4-х річній дитині там ще нічого робити?))
Хитрушка-чекушка• 17 сентября 2022
Якщо любите котів, то можна до кет-кафе сходити, але там погодинна оплата.
дамаАмстердама• 18 сентября 2022
Сходіть на сімейну фотосесію
Тарабарщина• 18 сентября 2022
Можно на мастер-класс, можно в кэт кафе сходить.
Етитьская богомышь• 18 сентября 2022
Поздравить дома тортиком и шариками, хорошим настроением и праздничным завтраком.Поехать погулять по парку и во Флайд Кидс. Пусть поиграет в автоматы, погуляет. Посидеть там пообедать. Устроить семейную фотосессию и явиться уставшими домой.