Зашла на 5минут• 18 сентября 2022

Оцініть мене, як дружину. Чи погана я?

Я готую їсти. Я не можу сказати що я дуже дуже смачно і різне готую, але я стараюсь і я вчусь.
Я прибираю. Іноді може бути на кухні бардак, але це максимум до завтрашнього ранку, бо мені лінь або ж я змучена після готування дуже. То буде посуда і загалом трішки «срач». Одяг Перу, іноді відразу гарно не складаю, закидаю в спеціальний для цього місце не чистий але не поскладений одяг.
Я не контролю телефон, де ти що ти, з ким ти. Я фактично ніколи не телефоную взагалі.
Я не прошу брати мене кудись часто, максимум раз в декілька тижнів а то і місяців. Я ніколи не влаштовую скандал о котрій год людина приходить додому вночі зранку байдуже.
Я не витрачаю багато грошей на одяг взагалі, фактично раз-два в рік щось дуже нагальне.
Я не сую свій ніс чи даєш гроші родині чи ні. Навпаки заохочую допомагати родині фінансово.
З явних мінусів: трошки важкий характер , як мені багато кажуть, також я курю сигарети. Алкоголь дуже рідко.
Невже я нікому не буду потрібна? це правда?
автор Зашла на 5минут • 18 сентября 2022
Просто сьогодні я почула слова ти нікому на…й треба не будеш.
На манікюр, педикюр не ходжу все роблю вдома
Те ж стосується волосся
ЗабежАЛОЧКА• 18 сентября 2022
Так ви не в шлюбі?
Мона Лиза• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Значить поводитесь неправильно
На_оба_рот• 18 сентября 2022
Не люлбю курящих. Але ж ви за мене не підете)
Просто болталка• 18 сентября 2022
У меня возник образ глуповатой женщины
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так ви не в шлюбі?
Йде до розлучення.
Ms. Сама прямота• 18 сентября 2022
Чтобы оценить вас как жену, надо на вас жениться ))) Самопоглаживанием все могут заниматься, но в быту имеет значение характер и подходят ли партнёры друг другу, а не ваше умение борщ варить и педикюр себе делать
Апдейт: если вам такое говорят в браке, то ценность этого брак - ноль.
Тролю как могу• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
ну здрастє. і яке це має відношення до всього переліченого? справа не в вас
Пенять на зеркало• 18 сентября 2022
Муж у вас абъюзер, а вы амёба и не очень умная. Сорри
Повелительница лампочек• 18 сентября 2022
Такая вы реально можете быть никому не нужна, в первую очередь нужно себя любить себя, тогда и другие вас будут любить.
ЗабежАЛОЧКА• 18 сентября 2022
Працюєте? Вклад є у сімейний бюджет? Як виглядаєте? Це теж все дуже важливо
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Да..он прав, если вы ему верите
Ще щодо сексу: голова ніколи не болить, секс люблю і готова майже до багатьох екскрементів.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Йде до розлучення.
Слава богу будет у вас время для себя
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Слава богу будет у вас время для себя
Також дитина завжди на мені все від початку до кінця
Роза завяла• 18 сентября 2022
Якщо ви об´єктивні в оцінці себе. Ви - непогана дружина.
Жидкость для снятия глаз• 18 сентября 2022
Вибачте, але Ви поводите себе як домашня робітниця, робите те що потрібно, нічого не питаєте і намагаєтесь бути непомітною і дешевою в утриманні.
Навчіться любити себе, мати свою думку, настрій і витрачатм на себе кохану гроші, бути цікавою, спількуватися, ну і бути рівноправною з чоловіком.
Ответ дляРоза завяла
Так я об’єктивна і написала все як є
Тролю как могу• 18 сентября 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
з ІНШИМ чоловіком)
Попижёновна• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
да это классика жанра, вы такое принимаете за правду? каждый мужик такое говорит, когда его бросают или разлюбили итд итп
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
А почему ребенок только на вас? Во втором браке такое не повторяйте, готовите простые блюда и только свои любимые, ребенок с рождения одинаково с папой как и с мамой....и т д
Парасюха• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
А чого майже?
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ну от так все вийшло
Також повністю закупи продуктів принести додому все на мені
Ответ дляПарасюха
А чого майже?
Ну то я так образно
На мжж не погоджусь
Ответ дляПросто болталка
У меня возник образ глуповатой женщины
Можете пояснити будь ласка чому? Щоб я проаналізувала
Морская свинка• 18 сентября 2022
Если вы действительно такая, то вы скорее не жена, а домработница... Что значит ничего себе почти не покупаю, никуда водить не прошу, ребенок на мне, мужу если под утро пришел допроса не устраиваю.... Сложно сказать, возможно со стороны мужчины ему и не плохо, но он явно чувствует что ему все можно и вас не уважает как личность. Муж должен бояться, что если он вас потеряет, то он будет никому не нужен, а вы будете нарасхват!
Эскиз бесконечности• 18 сентября 2022
Та фігня ви, а не дружина! Ні мозок не виносите, ні з мухи слона не робите!!! Де перчинка і легкий фльор придурашності? Де несподіванки та грайливий характер?
Ви ж як мати або прислуга - готую, прибираю, про характер читаю як ’ іноді можу власну думку висловити, але ж то погано, господарю’. ’Брати кудись’ це взагалі аут!
Кукусик• 18 сентября 2022
Ви непогана дружина. Ви жінка, яка не любить себе. Тому в відношення таке.. що значить не цікавитесь коли прийшов в ночі?? Де був? Що значить не витрачаєте га себе кошти? Чому? Щодо того що нікому не потрібна, вони всі так кажуть. Але тут така справа. Треба знайти такого, для кого ви не будете мовчазною домробітницею.. це хиба життя? Ви наче у рабстві. Я ніхто, і звати мене ніяк.. припускаю що ваш чоловік деспот та тиран
Парасюха• 18 сентября 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну то я так образно
На мжж не погоджусь
На екскременти погодитесь, а на мжж ні