Волшебная палочка• 19 сентября 2022

Вже потрібен ботокс?

Паспортный стол• 19 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
У вас ботокс не исправит, надо еще филлеры. Это залом. У меня так
Подскажите примерную стоимость ботокса и филлеров. Я понимаю что нужно две процедуры делать одновременно ?
47 лет, лоб как у автора:(

Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Радієсс, взагалі боюсь. На кожну косметологічну процедуру знаходжу негативний відгук 😭
Бійтесь далі) а я боялась дивитися на себе вранці без інєкцій! Дівчата,ну треба ж любити себе а не боятися) ботокс і радієс це найбільш популярні та ізучені процедури
Kusalochka• 19 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Это антиреклама какого препарата?
koreshk9• 19 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
47 лет, лоб как у автора:(
Я роблю 3 зоны за 2,800. Філлери ще не робила, тому не скажу
Паспортный стол• 19 сентября 2022
Ответ для_MadonnA_
Уже давно . Потом ботокс не поможет
А что поможет?
Мне тоже нужно.
Лоб в 47 лет, как у автора.
Подскажите , а то я в этом вообще не разбираюсь
Спасибо
Трынди-брынди• 19 сентября 2022
Автор, Вы спросили нужен ли ботокс или нет и тут же страшных картинок накидали. Ну не хотите не делайте. Вас никто не будет уговаривать. Ваше дело
Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
47 лет, лоб как у автора:(
якщо фул фейс-десь 15 тис ботокс
Філери в залежності які
Радієс 2 мл робила теж 15 тис
КоролеВешна• 19 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
В мене таке ж , тільки з міжбровкою. 37 лет
У Вас не таке ж.
Може, гуаша, масажі різні... щось пробували?
Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляТрынди-брынди
точно) спочатку страждають що вже час робити: а потім бояться, адетребаробити вже зараз а не чекати 43 роки як я: потім більше вже всього треба

А поговорить?• 19 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Виглядає жахливо
Ну я не это имела ввиду. Это уже или действия непрофессионала, или инд реакция
КоролеВешна• 19 сентября 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
У меня такое в 24 года
Да ну! Покажіть.
Хоча, у мене в молодості були більші ніж зараз, потім навчилася контролювати міміку, стало набагато краще.
Бабульция• 19 сентября 2022
А скільки вам? 45-50 десь? Бо зморшки дуже глибокі, ботокс скоріш за все ідеально рівний лоб не зробить.
Kusalochka• 19 сентября 2022
Ответ для_MadonnA_
Уже давно . Потом ботокс не поможет
Тут уже не поможет, морщины глубокие слишком
автор Волшебная палочка • 19 сентября 2022
Ответ дляБабульция
Мені 54
Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
У Вас не таке ж.
це все на корткий термін працює. Робиш всі ті масажи, а через тиждень знов як все було до.
МОжна зробити мікротоки якщо ботокс бояться,але мені вони не підійшли
Бабульция• 19 сентября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Мені 54
У вас напевно не тільки лоб вже постраждав... сходіть до косметолога, інколи ботокс вже не допомагає, лише підтяжка.
Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
А что поможет?
Мне тоже нужно.
Лоб в 47 лет, как у автора.
Спасибо
Давайте фото своє) скоріш за все ботокс потрібен
Радуга-дуга• 19 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
47 лет, лоб как у автора:(
Я в липні перший раз колола ботокс 2 зони і філери 3 мл, заплатила 22 тис, мені 48, задоволена ))
Vlada-76• 19 сентября 2022
Автор, у Вас для 54 ще дуже непоганий лоб, в мене такий в 37 вже був, але я все боялася та відтягувала, і як виявилось- даремно

Герцогиня• 19 сентября 2022
Ответ дляVlada-76
А це все потрібно робити постійно) вправи - це як спортзал для тіла
БЦАшка• 19 сентября 2022
Ответ дляГерцогиня
Не становится
Скільки років ви колете? Проміжки зменшуються((( з часом щомісяця прийдеться
БЦАшка• 19 сентября 2022
Ответ дляГерцогиня
Ну это безрукие косметологи
Це особливість організму
Герцогиня• 19 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
Ніхто не колить ботокс щомісяця, ну при здоровому глузді
Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляГерцогиня
набагато простіше зробити ботокс раз на 8-9 міс, у кого як. Радієс разна 2 роки, ну і дрібниці ще по типу біоревіталізація, пілінгі, фотоомолодження
БЦАшка• 19 сентября 2022
Ответ дляVlada-76
До пори до часу
Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
4 міс- це мінімум коли можна колоти наступний, ну яке щомісяця!
КоролеВешна• 19 сентября 2022
Ответ дляVlada-76
То, може, як не критична ситуація, можна постійно масажі робити?
Я дуже боюся ботоксу, розумію, що колись доведеться, але поки що роблю масажі через день постійно, щоб відкласти уколи десь на подалі.
БЦАшка• 19 сентября 2022
Ответ дляГерцогиня
Звичайно
Vlada-76• 19 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
До пори до часу
добре, нехай буде так,кожен вибирає для себе як правильно і краще йому, а я хочу не себе дивитися і радіти
БЦАшка• 19 сентября 2022
Ответ дляVlada-76
Я про те, що на 4 міс не вистачає х часом процедури. Місяць дія і 3 місяці до наступного уколу чекати