100pudov• 19 сентября 2022
Їхала в ліфті з чоловіком
Як мене збуджує замкнутий простір з мужчиною! Особливо ввечері, коли повертаюсь до дому. За пів хвилини поїздки стільки нечистих думок пробігає в голові. Хочеться себе не стримувати, щоб я затисла кнопку "стоп", а він затиснув мене в своїх обіймах.
У кого був досвід інтимних пестощів в ліфті?
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
При тому,шо майте вдячність мамі за житло,де тепер живете,і не глузуйте з людей. Займайтесь мамою.
Так не придумывайте за людей и не врите. Посмотрите на себя со стороны
Фантасмагория• 19 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
с немытыми мудями
То вы с бомжами ездите.
Я сегодня ехала с одним оооочень интересным.
В костюме , красивых туфлях и пахнет изысканным парфюмом, а не мудьями.
А я в летнем платье на голое тело (я в тёплой стране)
Думаю, он тоже фантазировал)
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Ви агресивно відповідаєте в темі,не лише мені
. Я побачила Вашу маму,як вона Вам допомагає,це було до хвороби,мабуть
Птица Говоруша• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
На ямі живу,так просто купи алкашів і наркоманів,вічно бухають,падлюки,на бульварі біля поніклініки дитячої.Потім ходять один до одного в гості,толку від тих кодових замків. Шприци кидають на загальному балконі,пляшки пивні і тд
У нас такого нет.Двери на замке,все люди нормальные ,шприцов нет .
Прасковична• 19 сентября 2022
Не знаю автор, хто з нас збоченка ви чи я. Я боюсь чоловіків у ліфті, що вони нападуть, щоб не якийсь маньяк, щоб не пограбували. Стою і стресую з незнайомим чоловіком.
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Вы мне нагрубили вообще непонятно по какой причине, заслуживаете только отзеркаливания
Плохо видите, так вам скажу
Хватит сидеть и врать
Плохо видите, так вам скажу
Хватит сидеть и врать
Грушки-яблочки• 19 сентября 2022
Ответ для100pudov
В ліфті? Тоді страждають обидві особи))
можно просто в глаз, а потом еще и срок
Шкура Шуры• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
И ганзолями и сырком бри вонючим.
Ах, вот кому нравится этот бри
Сегодня сержусь• 19 сентября 2022
Извращенка
Грязный
Зубы не чищенные
В жопе бужка застряла
Писец военные фантазии
Грязный
Зубы не чищенные
В жопе бужка застряла
Писец военные фантазии