100pudov• 19 сентября 2022

Їхала в ліфті з чоловіком

Як мене збуджує замкнутий простір з мужчиною! Особливо ввечері, коли повертаюсь до дому. За пів хвилини поїздки стільки нечистих думок пробігає в голові. Хочеться себе не стримувати, щоб я затисла кнопку "стоп", а він затиснув мене в своїх обіймах.

У кого був досвід інтимних пестощів в ліфті?
Астановитесь• 19 сентября 2022
Ответ для100pudov
Не мужик
І не дрочун

А хлопчик-теребонька
а что, любительские порно уже не радуют?
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Я тут живу,буваю у подруг у старому фонді
Так вот на Троещине это ещё не старый фонд
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляШанель79
Ні авторе, в нашому ліфті після сусідів коли їдеш,то нос і рот ганчіркою затуляєш. Так смердять,падлюки,немитими органами своїми. Ніяких більше мислей немає,як затримати подих і скоріше доїхати.
А маєте включити кнопку стоп і приступити до нестримних пездошів.
А_я_ЛОЖУ!• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Так автор не написала, що чужий)
вже написала)
Эскиз бесконечности• 19 сентября 2022
Ответ дляАстановитесь
Аматорське гетеро порно
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Выше ответ , кто это пишет
Выше предположение а не ответ
Эскиз бесконечности• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Выше предположение а не ответ
Это 100% он, вы не в теме
КаРаКаТиЦа• 19 сентября 2022
Накинулись моралисты)Она же пишет в заглавии,,з чоловіком ’, т.е. мужем.Даже в Библии сказано-между мужем и женой позволительно многое
автор 100pudov • 19 сентября 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
Она не знает,что на Троещине во всех домах двери на кодовом замке
Смішно,просто смішно.так,майже кругом є домофони і шо? Наркоші і алкаши шастають один до одного в гості,ліфти смердять після них, чорні сходи в шприцах і фекаліях.
Леплю из пластилина• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
А спорим что 50 на 50? Вы представляете как женщина в сорок хочет ипаться?
не представляю, а что в 30 хочется меньше или в 20? Я просто помню себя в 15 и в 25- там в мозгах был один секс))) Дальше как-то поспокойнее стало, но может это индивидуально, а может надо было просто ипаться нормально пока не стало 40? Кто ж ей теперь виноват?
Железобетон• 19 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Удалено администрацией...
В бан прогуляешься, хамло
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Ну,не Дарниця і дврз,але все одно старе,з наркоманами і алкашами
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Это 100% он, вы не в теме
Да не буду я никому тут верить на сто процентов
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну так подрастете поймёте. 30 и 20 рядом не стояли
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...
Леплю из пластилина• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
не знаю, знаю что с возрастом человек развивается...кто в лучшую сторону, а кто в худшую, поэтому не буду спорить.
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляПтица Говоруша
На какой улице ?
На ямі живу,так просто купи алкашів і наркоманів,вічно бухають,падлюки,на бульварі біля поніклініки дитячої.Потім ходять один до одного в гості,толку від тих кодових замків. Шприци кидають на загальному балконі,пляшки пивні і тд
Очень добрый аноним• 19 сентября 2022
У мене після цілого дня одна думка в ліфті, швидше в душ )))
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...
Шо вас бере, хто вас знає.. при чем тут мова, причем тут ваша слезливая история о вашем селе...
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Не спорьте, разовьетесь тогда и вспомните этот разговора
Кукарачка• 19 сентября 2022
автор, так вы на ньому в ліфті одружилися в своїй голові?дітей йому народили?
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Мама вже закруточок накрутила доці? Картопельки накопала,морковки,все для доці з села приперла.
Щоб доця в новому форді сиділа з дітками і написувала на Совєтчіці....
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Ваша мама? Спросите у нее. Припирайте з села
бЭйбА• 19 сентября 2022
виконуєте обіцянку створити 10 трольних тем українською?
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Так нема вже села в мене,я б приперла. А Ви будьте вдячні батькам за квартиру.
Руда ліса• 19 сентября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Удалено администрацией...
Большой секретик• 19 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
При тому,шо майте вдячність мамі за житло,де тепер живете,і не глузуйте з людей. Займайтесь мамою.
Одяг та сумки• 19 сентября 2022
было в молодости но не с чужим же(