Чай не пью, только кофе• 19 сентября 2022
Ці люди адекватні?
Хто ці люди які просять по 10 фото додаткових товару і 150 раз поміряти ширину пуговички, довжину шовчика і тд. А потім пропонують половину від ціни? Люди хто ви? Для чого це робите?
Не пасує ціна- шукайте дешевше. Навіщо просите виміряти невимірювальне?
Чай не пью, только кофе
• 19 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
когда торгуются - это уже финал сделки. странно спрашивать замеры после того вам уступили
А навіщо питати виміри якщо грошей не вистачає на товар?
Ну і торг то не пропонування половини від ціни
Беззубовна• 19 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
Я всегда торгуюсь, но если не уступают ,то, несмотря на это, покупаю. И ещё ищу товар исходя из своего бюджета
Странно задавать кучу вопросов и предлагать пол цены.