Ya_di• Изменено 19 сентября 2022

Любі порадниці, допоможіть будь ласка нам в скрутному становищі

Я кілька разів вже писала, про нашу історію, що я сама виховую свого племінника, якого покинула моя сестра і вибрала розгульний образ життя, чоловіків і саме найстрашніше п‘янку, з симпатичної жінки вона перетворилась майже в безхатька, сином не цікавиться, періодично тільки просить у нас кошти, бо їй погано і треба прохмелитися. Благо в свій час вона зробила на мене довіреність і я спокійно повела дитину в перший клас, і мала на нього законний документ. Вчителі не дали би збрехати, що племінник був завжди охайний, гарно вдягнутий і доглянутий. Нам прийшлося виїхати з Миколаєва до родичів, але за пів року вже треба йти вперед, рідня нічого не хочуть і допомогти нам нічим не можуть, скоріш навпаки я завжди допомогали чим могла. Я збираю копійку до копійки, аби забрати племінника в місто, в Одесі знайшла житло, але мені не вистачає на ту залогову суму, яку обов’язково треба платити, хоч плач вже, ніхто так не бере нас. Я не нагла, я просто не знаю, що мені вже зробити, я би могла тим, хто в Одессі живе і потребує, то зробити прибирання в квартирі, чи що вам буде потрібно. Роботу також пропонують в клінінговій компанії, ми дуже хочемо змінити своє життя на краще, допоможіть будь ласка нам.Мені 24 роки і я хочу зробити все найкраще для свого племінника,але він пені як синок !!! Я надам вам усі документи, свій номер телефону, кілька дівчаток вже відправляли нам деякі речі і я на скриваюсь, а говорю правду, як є
автор Ya_di • 19 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Хєрня. Хто сказав ?
Знайома сказала, і десь в інтернеті читала історію, як у матері навіть забрали дитину
Божоле• 19 сентября 2022
Ответ дляYa_di

Ви знаєте всі обставини ? Може мати била дитину смертним боєм ? ’В інтернеті’ (с)
Ива Купальская• 19 сентября 2022
Автор, нога какого размера? У меня осталась кажется обувь для вальгуса сделанная на заводе
baton• 19 сентября 2022
С моей мамой живёт в лагере в Германии женщина со своим ребенком и с племянницей, родители ее в тюрьме. Уже жилье получили