Дерево береза• 20 сентября 2022
Подружка з 3 дітьми хоче піти від чоловіка. А іти нікуди.
У них і раніше були проблеми, але з війною в чоловіка зовсім дах поїхав: п´є, роботи не має, кричить, щодень погрожує. Міліція приїхала раз на виклик і без толку, сказала, що зараз на до сімейних чвар.
Порадьте, куди податися. Діти школярі, а батьки вже померли. Свого житла немає. А вона дуже тиха і спокійна.
Жена аллигатора• 20 сентября 2022
Ответ дляЮсия
Посты можно по - разному воспринимать. Если хоть одна задумается ’до’ Может не будет ситуации, как у вашей подруги, здесь же разный контингент и возрастная категория людей.
Так тут ,що не тема так рожайте пачками. А що далі буде нікому не цікаво- сама виновата.
Всех анонимов аноним• 20 сентября 2022
За кордон, Франція або Німеччина -будуть платити за 3 дітей добре, гуманітарку даватимуть, потім їх по школам (побачила, що діти вже самостійні) і на роботу тоді можна.
Коренная киевлянка• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Це про неї.
Вчачно не зреагувала, а тепер боїться. Каже кругом війна, куди я з дітьми дінуся.
Ви з цією війною ’палитеся’ так
Та легко!• 20 сентября 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
Хіба Франція платить? Наче не було там виплат.
Жена аллигатора• 20 сентября 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Нет ощущения, что ’сломали’ его, как мужчину?
Правильно зробила
СернаМоисеевна• 20 сентября 2022
Ответ дляСердючка
Как вариант, никуда не ехать, выпихнуть мужа.
Если его жилье, то выпихнуть выпихающую
СернаМоисеевна• 20 сентября 2022
Ну вот на прошлой теме мне тут доказывали что мужик должен поларенды платить если у жены живёт..и что прыймак...так куда же эта женщина прыймачка должна идти?
СернаМоисеевна• 20 сентября 2022
Ответ дляТа легко!
Есть там выплаты
Жена аллигатора• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Це про неї.
Так це не її ініціатива кинути чоловіка, це ви її на це підбиваєте ?
Та легко!• 20 сентября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Есть там выплаты
Була кума там 2 місяці з дитиною, їм нічого не платили.
Ms. Сама прямота• 20 сентября 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я також плюсую за Німеччину. Просто житло б не заважало пошукати ще в Україні. Сім´ю якусь або гуртожитки при церквах. Бо у таборі дуже складно з дітьми... Пройшла через це.
СернаМоисеевна• 20 сентября 2022
Ответ дляТа легко!
Сидит там брат с тремя детьми, платят
Дерево береза
• 20 сентября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Дзвонить, плаче, хоче іти.
Але боїться, що не справиться.
Я просто ще рік тому почала помічати негаразди, але вона все відмахувалася, типу минеться. А воно ще гірше стало.
Але боїться, що не справиться.
Ответ дляДерево береза
Коли народжувала першу дитину то чоловік був нормальний, двоє інших це двійнята. Не поанувала, але він наполіг народжувати. І після цього почалося: вдома сиди, ти клуша з дітьми.
А вона просто дуже тиха і домашня. Не треба відразу обсирати людину яку не знаєте.
То нехай їде за кордон, це ж такий шанс, який випадає не всім. У Німеччину, Ірландію, Норвегію. Але що значить наполіг - я сама тиха і домашня, у першому чоловікові не була впевнена, навіть одну дитину я не погоджувалася народити, навіть розмовляти на цю тему відмовлялася.
Жена аллигатора• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Дзвонить, плаче, хоче іти.
Але боїться, що не справиться.
Або за кордон, або терпіти.
Распутница• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
А у всіх до шлюбу була работа чи бізнес?
Якщо ви така крута, то дайте пораду дієву. А не виделуйтеся.
В житті всякі ситуації бувають, і ніхто не може спрогнозувати що буде з нами всіма
В мене, крім роботи, ще й власне житло було до шлюбу. Але це не стосується ситуації з вашою подругою.
Поради можна давати, маєчи повну картину.
А так лише напрямки.
1. Батьки щось їй залишили?
2. Родичі в неї є? Можливо, дальні, одинокі і приймуть до себе на певний час.
3. Якщо чоловік гарно заробляє, то подати на аліменти. Якщо діти до 3х років, то ще й на себе. І подати на аліменти можна в шлюбі.
4. Як радять вище - їхати за кордон, якщо тут немає, де зачепитись.
А так лише напрямки.
1. Батьки щось їй залишили?
Распутница• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Вона працює кондитером.
Але ж оренду і 3 дітей школярів важко утримувати.
Те, що вона працює, вже дуже добре. Чи є в неї можливість заробляти більше, щоб вистачило на оренду?
Божий одуванчик• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Там живе брат з родиною, звичайна панельна двушка.
И что теперь..квартира по полам или она брата?
Распутница• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Живуть в квартирі його батьків.
Діти школярі, 10 років і 14.
Вона хоче кудить з´їхати, але боїться що не потягне оренду і дітей.
Діти школярі, 10 років і 14.
Вже прочитала, що чоловік не працєю. Автор, якщо в неї вистачає грошей прогодувати чоловіка, то й на оренду вистачить. А буде спокійніша, то знайде можливість заробити більше. Люди, у яких руки ростуть звідки треба, ніде і ніколи не пропадуть.
Дерево береза
• 20 сентября 2022
Ответ дляРаспутница
А так лише напрямки.
1. Батьки щось їй залишили?
А так лише напрямки.
1. Батьки щось їй залишили?
Чоловік нічого не заробляє.
Батьки лишили квартиру сину.
Родичів в селі немає.
Батьки лишили квартиру сину.
Родичів в селі немає.
Дерево береза
• 20 сентября 2022
Куди краще: в село чи в місто?
В селі оренда дешевша, але роботи немає.
Распутница• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Куди краще: в село чи в місто?
І кому вона в селі буде продавати свою кондитерку?
Звісно, в місто.
Распутница• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Куди краще: в село чи в місто?
А де вона зараз живе?
Весотехник• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Це про неї.
Ну що тут поробиш? Треба сидіти, терпіти і мовчати як захоче покритикувати чоловіка. Чекати поки війна закінчиться, чи може чоловік трошки оговтається і знайде роботу.
Значит надо• 20 сентября 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ось і я за німечину. Спочатку в табір для біженців, там вже допоможуть с документами і будуть намагатися шукати житло.
Значит надо• 20 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Куди краще: в село чи в місто?
З якої вона області?
Та легко!• 20 сентября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Сидит там брат с тремя детьми, платят
Цікаво. Може це зараз почали чи регіон відрізняється. В Іспанії вже теж начислять. Я куму бачила в середині липня, вони повернулися на початку липня, то з березня їм нічого там не платили.
СернаМоисеевна• 20 сентября 2022
Ответ дляТа легко!
Он там с марта