Шальная коклетка• 20 сентября 2022
Львів´яночки-кицюньки, допоможіть запхатися в одне місце
Дуже цікавить аренда в ЖК Семицвіт. Розумію, що вартість не буде копійчаною, але й надмірний цінник не приваблює.
В ідеалі - площа як для 2-кімнатної, можна простору "однушку".
Можна навіть "продегустувати" варіанти короткострокової оренди.
Квартира потрібна парі доброзичливих людей. Вони чемні, охайні, порядні. Без кітиків. Поки що без кітиків. Якщо кітиків не дозволено - ок. Але неподалік цього ЖК бігав один рудий хороший звірик - раптом нерви не витримають, і кітик буде запрошений до хати. За згодою власників, звісно.
Також вдячна за інформацію від тих дівчат, що вже мешкають у цьому ЖК: про вартість оренди, наприклад.
Нежная Лапка• 20 сентября 2022
Яка краса, як гарно написано))
Маю надію, що у вас все складеться
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Ответ дляНежная Лапка
Яка краса, як гарно написано))
Маю надію, що у вас все складеться
Дякую. Є ще білий кітик біля храму. Теж чудове звірятко. Спокійне, лагідне. Але щось давно його не бачила :(
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Ответ дляGrga
Давайте фоточки
Немає :( Воно таке хороше, що я не посміла дістати камеру. Корму не мала, а камеру замість їжі пхати цьому носику - це не дуже чемно.
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Дівчата, навіть якщо знаєте інші хороші ЖК неподалік - порадьте або похваліть.
Хочеться, щоб квартира була тихою, а вікна не визирали у кухні сусідів навпроти.
Атаманша• 20 сентября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Хто такі кітикі? Маленькі кіти?🐳
Взагалі то у вас Кит)))
Боюсь признаться• 20 сентября 2022
Ответ дляАтаманша
Взагалі то у вас Кит)))
Та я знаю, щи кит. Але кітикі на слух ближче до китів, ніж до котів.
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Котики, автор, котики)
Кітики
Кіти!
Кицюньки.
Кицюняточка.
Кіти!
Кицюньки.
Кицюняточка.
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Ответ дляБоюсь признаться
Хто такі кітикі? Маленькі кіти?🐳
Це ті, хто хутряники.
КапитанльнаЯ• 20 сентября 2022
У вас просто ужасный украинский, не говорите на нем, раз плохо получается
Та легко!• 20 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Чому кІтик?
А не котик.
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Ответ дляТа легко!
Чому кІтик?
А не котик.
Тому що кітик.
Тому що ви - шкіряна, а він - хутряник.
freedom_2015• 20 сентября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
не кажіть так ,все прийде з часом
і хрінова українська краще ніж рос.А автор з кітиком навмисно мені здається .
Масяня Я• 20 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
У фейсбуці знайдіть групу ОСББ цього ЖК і напишіть адміну, може він вам дасть контакти голови ОСББ, щоб попитати про житло.
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Ответ дляМасяня Я
Слушна порада, дякую.
Шальная коклетка
• 20 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
не кажіть так ,все прийде з часом
Взагалі-то оригінальна версія - кітык. Але я вирішила не травмувати людську свідомість :)
КапитанльнаЯ• 20 сентября 2022
Ответ дляChrist1na
Ого ви зла
я не злая, просто мне больно как коверкают красивый язык, который у многих как соловьиное пение. Я поэтому и не перешла полностью на украинский, но пыталась. У автора же просто издевательство
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ну так а кто может без практики заговорить на любом языке?
Послушная• 20 сентября 2022
Живу сейчас в этом ЖК, аренда 1к/квартиры 40кв.м +- 500$ плюс коммунальные. Сам ЖК хороший, месторасположения отличное, магазины, садики, аптеки в шаговой доступности.
Губы_зубы• 21 сентября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Краще хріново українською, ніж бездоганно російською.
Губы_зубы• 21 сентября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Нормальна у автора українська!
Шальная коклетка
• 22 сентября 2022
Ответ дляПослушная
Дякую!
Може, підкажете, як приєднатися до групи ОСББ у вайбері чи телеграм? Чи контакти голови ОСББ.
Заздалегідь вдячна.
Послушная• 22 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Дякую!
Заздалегідь вдячна.
Не подскажу, к сожалению, на счет группы.
А на счёт ОСББ, у них тут у каждого корпуса своё ОСББ, а корпусов тут очень много