Ще з цiкавого Денежные переводы +1 Вы бы купили 2ю машину мужу или обновили ли бы себе? +42 Страхование квартиры на случай прилёта. Кто оформлял? +61 Зачем нам этот Евросоюз? Как думаете? +105 На Рошенах все прекрасно? Эвакуации нет? Странно... и как Петя не боится +52 Мані мані мані, у кармані +13 Як відправити гроші закордон подрузі? +13 Зняти гроші чи поповнити картку через термінал в Україні без відео +14 Шахраї вимагають гроші у померлої мами +26 Як змусити гроші працювати? +19
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Переезд во Львов. Только прошу без срача12+30912 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік8+2168 У вас немає часом враження, що час валити звідси? Я про Німеччину9+2169 У вас в семье были те, кого раскулачили коммунисты?6+1746 Чи існують дитячі/підліткові табори, де контролюють режим і порядок?7+1617 Врач сказал пить ребенку вино 5+1395 Бачили вже відео із Зеленський, що був присутній на параді у Франції 5+1275 ещё
Сейчас читают! Что за прикол творится в Киеве?2+522 Подарить квартиру +511 Я три роки збирала кошти, щоб поїхати з дітьми на море, але чоловік8+448 Звернулась по допомогу з-за поведінки дитини, а отримала облік у Югентамті+411 Які у вас традиції на вихідні?+371 Мои отношения обречены+311 Це нормальне обурення?+261