Надежда наш компас• Изменено вчера в 19:38
Вітаю всіх, хто досі протримався в Сполучених Штатах!
Тримаємо кулачки!
Якщо законопроєкт Ukrainian Adjustment Act of 2025 буде ухвалено, то право подати заяву на Green Card (статус постійного резидента США) матимуть не всі українці, а лише ті, хто відповідає визначеним умовам.
Основні критерії:
* громадянин України (або особа, яка останньою постійно проживала в Україні);
* перебуває на території США;
* був допущений до США за гуманітарним паролем (parole), зокрема за програмою Uniting for Ukraine (U4U) або іншими програмами гуманітарного паролю;
* пройшов перевірки безпеки та відповідає іншим вимогам імміграційного законодавства.
Якщо законопроєкт Ukrainian Adjustment Act of 2025 буде ухвалено, то право подати заяву на Green Card (статус постійного резидента США) матимуть не всі українці, а лише ті, хто відповідає визначеним умовам.
Основні критерії:
* громадянин України (або особа, яка останньою постійно проживала в Україні);
* перебуває на території США;
* був допущений до США за гуманітарним паролем (parole), зокрема за програмою Uniting for Ukraine (U4U) або іншими програмами гуманітарного паролю;
* пройшов перевірки безпеки та відповідає іншим вимогам імміграційного законодавства.
18
7
3
2
1
1
пу_пугренчик• вчера в 19:40
Ответ дляНадежда наш компас
❤️❤️❤️🤘
Тільки я Україну не залишала))
А так радію за вас, витримали, молодці🔥
А так радію за вас, витримали, молодці🔥
9
2
Злива інформації• вчера в 19:40
Я туда и не собиралась. Ну разве что в Вегас или на мундиаль слетать
10
1
1
Маю натхнення• вчера в 19:41
Класс) ох, пусть все страны оставят нас на лёгких условиях. Аминь
11
8
1
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:41
Ответ дляпу_пугренчик
Тільки я Україну не залишала))
А так радію за вас, витримали, молодці🔥
А так радію за вас, витримали, молодці🔥
Дякуємо! Ще трішки і можна буде вітати з грінками 😎
9
1
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:41
Ответ дляМаю натхнення
Класс) ох, пусть все страны оставят нас на лёгких условиях. Аминь
Амінь!
4
2
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:43
Завжди знала що так буде! Казала друзям, які поїхали останнім часом не поспішати. Рада, що залишилась!
8
2
2
1
пу_пугренчик• вчера в 19:43
Ответ дляНадежда наш компас
Дякуємо! Ще трішки і можна буде вітати з грінками 😎
Круто!!! Як ми тут будемо радіти! Може, який парад проведемо, чи фестиваль)) ви ж вистояли💵💵💵
13
ИзЮмрудная• вчера в 19:43
Ответ дляНадежда наш компас
Дякуємо! Ще трішки і можна буде вітати з грінками 😎
Хай у вас складеться як того бажаєте. Українцям у США від початку було непросто без пасобій. Потім Трамп скільком життя зламав, і не лише українцям, а і іншим іноземцям. Бажаю вам отримати бажаний статус і нарешті видихнути спокійно!
8
8
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:45
Ответ дляИзЮмрудная
Хай у вас складеться як того бажаєте. Українцям у США від початку було непросто без пасобій. Потім Трамп скільком життя зламав, і не лише українцям, а і іншим іноземцям. Бажаю вам отримати бажаний статус і нарешті видихнути спокійно!
Так і є. Найважча міграція в нас була.
6
1
1
Моська-слон• вчера в 19:45
Отличная новость, хоть я и не в сша
Но все страны меняют понемного условия для украинцев, что бы оставить
И это прекрасно
Но все страны меняют понемного условия для украинцев, что бы оставить
И это прекрасно
6
6
5
2
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:46
Ответ дляМоська-слон
Отличная новость, хоть я и не в сша
Но все страны меняют понемного условия для украинцев, что бы оставить
И это прекрасно
Но все страны меняют понемного условия для украинцев, что бы оставить
И это прекрасно
Це пречудово! Дякуємо!
1
1
1
Неправдиша• вчера в 19:46
Вы главное нам тут не рассказывайте кого любить в Украине, и кого уважать. И не голосуйте. Потужного тут все ненавидят. У вас новая жизнь- сюда не лезьте.
11
10
1
язззззь!!!• вчера в 19:48
Ответ дляЗлива інформації
Я туда и не собиралась. Ну разве что в Вегас или на мундиаль слетать
Так Чемпионат уже в разгаре. Почему вы еще не там?
2
1
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:48
Ответ дляНеправдиша
Вы главное нам тут не рассказывайте кого любить в Украине, и кого уважать. И не голосуйте. Потужного тут все ненавидят. У вас новая жизнь- сюда не лезьте.
Ми всі лишаємось українцями назавжди. Але звісно країна лишається вам і вам вирішувати як її будувати в майбутньому. Але ми завжди будемо приїжджати в гості і любити дім ❤️
5
4
4
3
Пекельнi Борошна• вчера в 19:48
Так насрать,честно.
Рада только за тех, кто из оккупации,им реально сложнее всех
Рада только за тех, кто из оккупации,им реально сложнее всех
11
Пекельнi Борошна• вчера в 19:48
Ответ дляНадежда наш компас
Ми всі лишаємось українцями назавжди. Але звісно країна лишається вам і вам вирішувати як її будувати в майбутньому. Але ми завжди будемо приїжджати в гості і любити дім ❤️
2
язззззь!!!• вчера в 19:50
Ответ дляНадежда наш компас
Ми всі лишаємось українцями назавжди. Але звісно країна лишається вам і вам вирішувати як її будувати в майбутньому. Але ми завжди будемо приїжджати в гості і любити дім ❤️
А где ваш дом?
3
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:50
Ответ дляязззззь!!!
А где ваш дом?
В батьківський дім.
4
ПесиКот• вчера в 19:55
Якщо це правда, то добре що так. Мені легалізація в США не потрібна, але за людей рада, хто скористається. ЄС теж рухається в цьому напрямку.
4
1
1
язззззь!!!• вчера в 19:53
Ответ дляПекельнi Борошна
В долине троллей ее дом
Уже в США. Если закон примут.
1
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:53
Ответ дляПесиКот
Якщо це правда, то добре що так. Мені легалізація в США не потрібна, але за людей рада, хто скористається. ЄС теж рухається в цьому напрямку.
🤘❤️ подякували!
2
2
автор
Надежда наш компас
• вчера в 19:54
Ответ дляязззззь!!!
Уже в США. Если закон примут.
Це правда. Я мала на увазі батьківський дім.
4
3
1
Упругая попка• вчера в 19:54
Ответ дляНадежда наш компас
Дякуємо! Ще трішки і можна буде вітати з грінками 😎
Негров и латиносов много там, наверно?
3
Упругая попка• вчера в 19:58
Самое главное - лишить их всех украинского гражданства после войны, чтобы это перекати-поле сюда уже не могло вернуться при трудностях в новой стране. Кто мечтает остаться там и все для этого делает. Так радуются, что избавились от Украины, противно аж.
8
5
1
1
Злива інформації• вчера в 19:59
Ответ дляязззззь!!!
Так Чемпионат уже в разгаре. Почему вы еще не там?
Не в разгаре, а в начале, на финал полетим, болеть за Аргентину
2
2
автор
Надежда наш компас
• вчера в 20:00
Ответ дляУпругая попка
Самое главное - лишить их всех украинского гражданства после войны, чтобы это перекати-поле сюда уже не могло вернуться при трудностях в новой стране. Кто мечтает остаться там и все для этого делает. Так радуются, что избавились от Украины, противно аж.
З - заздрість. Не ображайся - дуже видно.
6
3
1
Упругая попка• вчера в 20:04
Ответ дляНадежда наш компас
З - заздрість. Не ображайся - дуже видно.
В чем зависть? Я бы ни за что в США не хотела не то что жить, а даже просто поехать туда. Там все чужое и негров много, латиносов. Мне нравится, когда вокруг украинцы и родной язык у всех на устах, а не чужой.
Почему вы думаете, что вам завидуют? Кто хотел бы поехать, поехали бы, правильно?
И вам сложно представить, что многим эти США не сдались?
И вы не понимаете, что в США тоже может начаться что-то не то, мало ли как сложатся обстоятельства?
Вон Трамп стал президентом и напал на Иран, или еще на кого-то нападут, а в ответ тоже что-то может быть в свое время.
Почему вы думаете, что вам завидуют? Кто хотел бы поехать, поехали бы, правильно?
И вам сложно представить, что многим эти США не сдались?
И вы не понимаете, что в США тоже может начаться что-то не то, мало ли как сложатся обстоятельства?
Вон Трамп стал президентом и напал на Иран, или еще на кого-то нападут, а в ответ тоже что-то может быть в свое время.
8
6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу