Я_канеша_извиняюсь• 20 сентября 2022
Викладання на животик
Як скоро ви почали викладати і як надовго?
Що робили, якщо дитина не хотіла лежати на животику і плакала?
Мастер Пис• 20 сентября 2022
З народження викладала наче обох. Мої ще й спати полюбили на животі, а зараз кругом пишуть, що це небезпечно
Боюсь признаться• 20 сентября 2022
З народження. Поступово. Не хоче, не викладала. Але так гази добре відходять. Трішки погладити як масаж, щоб пупової грижі не було.
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляМастер Пис
Тепер рекомендації щодо спання змінилися. Я теж була вражена.
Уже й не знаю, що в цьому світі безпечно(
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Від народження, не було такого, що не хотіли
Пощастило
Я вся ваша• 20 сентября 2022
Мой не любил на животе, особо не выкладывала, пару раз в неделю. Хз что оно дает, вроде вырос, все нормально
Докладная• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Тоже самое, не сильно любила на животе лежать, начинала плакать, выкладывала через день, тьфу тьфу, с животиком и с остальным все норм, так что автор, я бы не сильно заморачивалась!)
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Та я теж з першим не клала. А тепер манічка якась, ’має лежати на животі’
Пишуть, що плечики до двох місяців має підіймати, не лише голівку. Не можу зрозуміти чи то копірайтери відсебятину просувають чи реально це нова вимога до оцінки фіз розвитку тепер.
Вишиванка• 20 сентября 2022
Як заживе пупочна рана, десь з 2 тижнів. Викладати с початку на 10-15 сек 5-6 разів на день, поступово збільшувати час.
Я вся ваша• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У них протокол, они должны давать рекомендации согласно протоколу. А исполнять эти рекомендации или нет - личное дело каждого
Добрый Жук• 20 сентября 2022
Пупок видпав десь у першу неділю і стала викладати. Дітям подобалось на животику.
Ласковая_львица• 20 сентября 2022
На животик выкладывала с первых дней когда отпал пупок .Это хорошо выводит газики.Если не хочет лежать на животике ,попробуйте упражнения на фитболе .Малышам это очень нравится. .После таких упражнений малыш обычно хорошо спит .
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Пробувала. Ще більше плаче, взагалі не хоче.
Мастер Пис• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ага ) А в мене й старша, і молодший постійно ось так спали. Коли самі навчились перевертатися, то весь час на животі ) І спали довше, не будили себе
Копуша• 20 сентября 2022
Рекомендують, щоб дитина щодня лежала хоча б по 20 хв сумарно на животику. Наш не хотів, ледве кілька хв вдавалося забавити. Але у 5 міс як перевернувся на живіт і зацінив повзання на животі, так і до сьогодні (йому 9 міс) повзає весь час
Я б такое не носила, но продаю• 20 сентября 2022
Ответ дляМастер Пис
Якщо немає подушки, тільки пелюшка , то що тут небезбечно може бути?
То просто є мамки , які стелять дитині перини та викладають подушки , не дотримуючись правил , аби красиво було. Або їй здається, що дитині твердо, орієнтується на свої вподобання.
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Дівчинці на відео місяців 3, не менше, на мій погляд.
Ласковая_львица• 20 сентября 2022
Сначало на фитболе просто лежат и немного прокручивают мячь в разные стороны.Привыкли пробуем на животик.Можно ручками по мячику постучать .Первые разы лучше вдвоем .Вы перед ребенком , чтобы он вам видел.
Мастер Пис• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Там навіть не про подушки, але ВООЗ змінила свої погляди на це (
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляowner
Викладати на животик потрібно для зміцнення м´язів спини та брюшного пресу. Плюс зменшення коліків, профілактика кривошеї (класти щось, що превертає увагу малюка, то злівого, то правого боків).
Та не привертає увагу малюка ще нічого в місяць( По нормама привертати не може. Ну потарохчу я брязкальцем, нуль на масу. Ще як перед очима тарахтіти то так, а поки воно маленьке і лежить на животі, поклало ту голівку і повзе кудись, аж червоне - то ніяк.
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не можна тепер, згідно рекомендацій. Лиш на твердому і виключно на спинці. Чуть голівку можна повернути, певно самі в шоці, що рекомендації по регулюванню форми голівки ідуть в розріз з рекомендаціями по сну, то написали заувагу.
Ласковая_львица• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вам принципиально какой возраст ребенка на видео :) упражнения начинают с 0. Я кинула первое видео какое попалось . Я начинала со своими с того времени как отпал пупок + плаванье в ванной+ массаж. Не всё сразу но к месяцу это был как ретуал который очень облегчал жизнь ребенка.Изначально у старшего установочная кривошея и я пережила 6 курсов массажа с специалистом .Когда у младшего были страшные запоры и постоянно газики и даже приходилось пользоваться выводной трубочкой я уже была во всеоружии. Все в ваших руках :) А возраст ребенка на видео не важен.
Я_канеша_извиняюсь
• 20 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Так, я трохи дотошна і не вмію адатуватися. Тобто якщо мені показують комплекс вправ на 1-3 місяці, я очікую, що малюк на відео буде відповідного віку, щоб оцінити те, як буде поводитися мій малюк, чи буде робити так само. А то ’вперед назад’, дівчинка лежить як тюлень (це хорошому значенні) а у мене бде крик і різкі мотуляння голівкою уже на ’впе’. Я навіть ’вперед’ не вимовлю.
Це не вам, це у цілому, я не розумію подібні відео.
Я переживаю, оскільки моя дівчинка у неповні 2 місяці уже перевертається багато чому завдяки викладанням. Також помітила, що через ці викладання вона почала трохи на одну сторону хилитися більше. Я не думаю, що це добре ці всі форсування. Але не можу не дотримуватися рекомендацій.
Ласковая_львица• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я вас розумію :) перша дитина. Ось тут дівчина дуже гарно розповідає .дитина вже не місяць , але зрозуміло як краще все робити .Не бійтеся . підключайте іграшки коли лежить не животику до яких буде цікаво дотягнутися, давайте перевертатися на спинку і потім граючись на живіт.
из_под_тишка• 20 сентября 2022
Носила на руці таким чином, щоб животик дитини був на долоні. Вже не пам´ятаю точно як носила. Мені медсестра показала і це дуже допомогло від коліків. Але не одразу після їжі. І це тільки перші місяці життя. А лежати на поверхні не хотіли обидві доньки.