crystal• 21 сентября 2022

І все ж це початок їх кінця… це не буде швидко, це буде болісно, але почалося…

ВЗРЫВ_МОЗГА• 21 сентября 2022
Она давным давно свалила из росиси. Ну и она не показатель. Вообще.
Gupa• 21 сентября 2022
Сподіваюсь!!!
Ваші слова вселенній у вуха!!!
manik84• 21 сентября 2022
Дай боже їм попутного вітру в *раку
ToriN-iKA• 21 сентября 2022
Там может какой-то % начнёт шевелиться, но не из-за чувства вины или ещё чего-то, а потому что их бесит что во всем мире они изгои. Не могут никуда ездить и летать,
автор crystal • 21 сентября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Це показник того, що вони почали огризатися.
Для того і пишу, що це не швидкий процес.
Але він почався.
До цього все це стадо мовчало і їло все, що йому вкладали в рота
Фантасмагория• 21 сентября 2022
Та ну бросьте.
Им ссы в глаза - все божья роса.
Оль_Вія• 21 сентября 2022
Ответ для crystal
Але він почався.
це може бути показником запуску кампанії ’нє всє русскіє плахіє, вот, оні прозрєвают’... а потім мілким шрифтом ’санкції снимітє, а?’
Мокалеві не вір, як скаженому псові
Solnet• 21 сентября 2022
Ой, чого ото вишукувати і переживати що сказав якийсь кацап?
Pouderpuf• 21 сентября 2022
Ответ для crystal
Але він почався.
Ви напевно з тих хто вірив на початку війни, що росіяни вийдуть на мітинги)
ultragringo• 21 сентября 2022
Не верю. Говно не тонет.
автор crystal • 21 сентября 2022
Ответ дляЭрдоган
Та ви можете фантазувати скільки вам завгодно)))
Я з тих, хто до війни готувався і кого тут всім сайтом особливо кровожадні жрали за слова, що війна буде ;)
автор crystal • 21 сентября 2022
Ответ дляSolnet
Це остання новина в телеграм-каналі
Ще ото вишукувати буду)))
автор crystal • 21 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
Мокалеві не вір, як скаженому псові
Може. Але мені хочеться, щоб ця війна закінчилася і не гинули наші люди. Що там вже буде з ними - другорядне. Хотілось би, щоб їх взагалі з лиця землі стерли, але війна колись закінчиться, колись санукціі з них знімуть…
Оль_Вія• 21 сентября 2022
Ответ для crystal
якщо цій недобитій гідрі дадуть передишку і можливість обтріпатись, то нас чекає ще більше загиблих. Тому ’що там буде з ними’ - питання якраз не другорядне для нас....
Dark_Yasna• 21 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
Мокалеві не вір, як скаженому псові
Шевченко Т. Г. писал про это давно.
Петрик• 21 сентября 2022
Столько лет врали, одурманивали народ, несли пропаганду, расжигали ненависть к украинцам, а теперь что вдруг прозрели?
Надоели эти типа ’хорошие русские’. Хороший русский-мертвый русский. Все.
автор crystal • 21 сентября 2022
Ответ дляПетрик
Це не обговорюється. Тільки так.
koreshk9• 21 сентября 2022
Нічого в рашці не зміниться. Це настільки сциклива нація , що готові від страху перед путлером їти на ешафот
иркин• 21 сентября 2022
Ответ для crystal
Вибачте, не по темі: і що вам дала ця підготовка?
автор crystal • 21 сентября 2022
Ответ дляиркин
Вибачаю. Як це стосується цієї теми.
Якщо коротко, то зібрані речі, ліки та документи допомогли мені дуже. А також допомогли моїй родині 9 днів не вмерти з голоду, коли не можно було навіть вийти на вулицю. Ракети над головою не зупинила, звісно. Я відповіла на запитання?