Невже кацапня прозріє . Тримаємо кулаки .
Закликають людей збиратись в містах, сьогодні на 19 годину Проти мобілізації
NesmeyanaYa• 21 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
це нічого не дасть. Не вийде достатня кількість
double-mama• 21 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
Світова історія показує нам різні випадки, але в раші це неможливо нажаль.
Нажаль, тому ось так
Одразу після виступу Путіна за кілька хвилин розкупили всі прямі квитки на 21 вересня з Москви до Стамбула, Тбілісі і Єревану, - росЗМІ.
malinovaya• 21 сентября 2022
я почитала российские паблики в разных соц сетях. они там, конечно, пишут разное, но никакого зреющего бунта не видно. почему то кажется, что они скорее готовы поехать на войну и приехать обратно в пакете, а не выйти против этого на улицы своей страны
Ответ дляёжовые рукавицы
я в это не верю). их гребли без обьявления мобилизации как скот на убой, без медкомиссий и оснований.Языки в жопу позасовывали и шли. Что изменилось сейчас? да ничего
Ответ дляksyuha831
Дуже хочеться вірити, але сумніваюся, що вних вистачить сили волі та мізків на переворот.
Та вистачить, це ж не буряти або кадирівці, яких їм не шкода. Свою шкуру вийдуть відстоювати. Он навіть бурятські мамки вже за автобусом з призовниками бігають.
Ответ дляZhukOlena
Удалено администрацией...
❗️В мордоре призывают к всероссийской акции протеста против мобилизации, объявленной сегодня путиным
Активисты движения ’Весна’ предлагают россиянам собираться в 19:00 21 сентября в центре своих городов.
💬’Тысячи российских мужчин — наших отцов, братьев и мужей — будут брошены в мясорубку войны. За что они будут умирать? За что матери и дети будут проливать слезы? За дворец Путина?’ — говорится в обращении движения.
Посилання не можу викласти
вони могли скинути пуйла в березні.в них був шанс,але вони його просрали. тепер заплатять життями рідних і близкьких,яких мобілізують. Вони хотіли війни в Україні...І що отримали?
Мобілізацію
Закриття кордонів
В*язниця,якщо ховаєшся і відмовляєшся від мобілізації.
кому зробили гірше ці дибіли???? Нічого не виграли і не виграють,зате все просрали.
Мобілізацію
Закриття кордонів
Ответ дляТанюша
Прозріває?
Прозріли - це коли вони усвідомили що вони вбивці
А це вони просто сцикують
Воювати це не зетку скотчем аліпити на машину
А це вони просто сцикують
Нехай хоч так, хоч за свою шкуру.
Ответ дляёжовые рукавицы
Посилання не можу викласти
Вангую, зберуться одиниці. Міліція їх палками поб´є і запхає в зазіки
freedom_2015• 21 сентября 2022
Ответ дляPavelolka
К сожалению не надейтесь. Выйдет пару тысяч, их дубинками запинают и все.
пару тисяч ,то ви ще оптиміст )))чи це разом?