ёжовые рукавицы• 21 сентября 2022

В мордорі зріє бунт!?

Невже кацапня прозріє . Тримаємо кулаки .
YaЯна• 21 сентября 2022
Де ви дивитеся?
ksyuha831• 21 сентября 2022
Дуже хочеться вірити, але сумніваюся, що вних вистачить сили волі та мізків на переворот.
double-mama• 21 сентября 2022
Ви про це?
автор ёжовые рукавицы • 21 сентября 2022
Закликають людей збиратись в містах, сьогодні на 19 годину Проти мобілізації
rybka21• 21 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
Перевороты делает окружение, а не народные массы
Ответ дляYaЯна
Де ви дивитеся?
В телеграмі
YaЯна• 21 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Їм це не допоможе
NesmeyanaYa• 21 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
це нічого не дасть. Не вийде достатня кількість
ZhukOlena• 21 сентября 2022
Удалено администрацией...
Ответ дляdouble-mama
Ви про це?
так
Танюша• 21 сентября 2022
Прозріває?
Прозріли - це коли вони усвідомили що вони вбивці
А це вони просто сцикують
Воювати це не зетку скотчем аліпити на машину
ksyuha831• 21 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Світова історія показує нам різні випадки, але в раші це неможливо нажаль.
IlonaMask• 21 сентября 2022
Не надіюся на це, тільки на ЗСУ, і країни, які нас підтримують.
double-mama• 21 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
Нажаль, тому ось так
Одразу після виступу Путіна за кілька хвилин розкупили всі прямі квитки на 21 вересня з Москви до Стамбула, Тбілісі і Єревану, - росЗМІ.
rybka21• 21 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
Толпу должен кто-то возглавить
crystal• 21 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Гарні новини!
ginora• 21 сентября 2022
Ответ дляТанюша
Прозріває?
А це вони просто сцикують
Вы правы
Сегодня на просторах интернета встретила

Никаких бунтов не будет.
crystal• 21 сентября 2022
Ответ дляYaЯна
Їм це не допоможе
Але це початок їхнього кінця
malinovaya• 21 сентября 2022
я почитала российские паблики в разных соц сетях. они там, конечно, пишут разное, но никакого зреющего бунта не видно. почему то кажется, что они скорее готовы поехать на войну и приехать обратно в пакете, а не выйти против этого на улицы своей страны
t.fodlash• 21 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
я в это не верю). их гребли без обьявления мобилизации как скот на убой, без медкомиссий и оснований.Языки в жопу позасовывали и шли. Что изменилось сейчас? да ничего
IlonaMask• 21 сентября 2022
Ну несіть попкорн🍟, будемо спостерігати
freedom_2015• 21 сентября 2022
вони не здатні для цього .Вийде по 10 чоловік і отримає травми
Ms_Honey• 21 сентября 2022
Ответ дляksyuha831
Та вистачить, це ж не буряти або кадирівці, яких їм не шкода. Свою шкуру вийдуть відстоювати. Он навіть бурятські мамки вже за автобусом з призовниками бігають.
Ответ дляZhukOlena
Удалено администрацией...
❗️В мордоре призывают к всероссийской акции протеста против мобилизации, объявленной сегодня путиным

Активисты движения ’Весна’ предлагают россиянам собираться в 19:00 21 сентября в центре своих городов.

💬’Тысячи российских мужчин — наших отцов, братьев и мужей — будут брошены в мясорубку войны. За что они будут умирать? За что матери и дети будут проливать слезы? За дворец Путина?’ — говорится в обращении движения.
Посилання не можу викласти
Pavelolka• 21 сентября 2022
К сожалению не надейтесь. Выйдет пару тысяч, их дубинками запинают и все.
Лорисель• 21 сентября 2022
вони могли скинути пуйла в березні.в них був шанс,але вони його просрали. тепер заплатять життями рідних і близкьких,яких мобілізують. Вони хотіли війни в Україні...І що отримали?
Мобілізацію
Закриття кордонів
В*язниця,якщо ховаєшся і відмовляєшся від мобілізації.

кому зробили гірше ці дибіли???? Нічого не виграли і не виграють,зате все просрали.
Ответ дляТанюша
Прозріває?
А це вони просто сцикують
Нехай хоч так, хоч за свою шкуру.
ZhukOlena• 21 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы

Посилання не можу викласти
Вангую, зберуться одиниці. Міліція їх палками поб´є і запхає в зазіки
freedom_2015• 21 сентября 2022
Ответ дляPavelolka
пару тисяч ,то ви ще оптиміст )))чи це разом?
Sara-a• 21 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Так окружение легко может воспользоваться ситуацией , им этот недоделанный со своей войной , уже поперёк горла .