Вапщета• 22 сентября 2022
Хто пішов на мовні курси в Німеччині?
Поділіться корисною інформацією для початківців. Що краще вчити, що подивитись і т.і. Можливо вже у вас накопилося багато корисної інформації. Буду вдячна за поради!🌷🌷🌷
Агент Пинкертона• 22 сентября 2022
Немецкий с 0 на ютуб.очень тяжело на курсах много информации и домашка. грамматика вообще жесть ,когда учитель обьясняет на немецком
ПП-шница• 22 сентября 2022
Месяц хожу. По началу ничего не понятно. Сейчас начало немного проясняться. Мне не понятен мотив преподавания на немецком. Если наш учитель может объяснить это на русском! И было бы гораздо быстрее.
Yog-Sothoth• 22 сентября 2022
У меня есть базовые знания немецкого, поэтому А1 - не проблема. А вот с нуля люди за голову хватаются на курсах. Гонят в бешеном темпе. Учитель ни слова по русски или украински. Кто в теме объясняют остальным.
Подтяжка• 22 сентября 2022
Ответ дляCross 916
и я онлайн випросил от джоба
А как вы выпросили онлайн? Скажите у какой школы в Германии есть онлайн интеграционные?
Коробка с карандашандрами• 22 сентября 2022
Гете інститут онлайн з величезними знижками для українців. Не знаю, чи є ще знижки. Навіть безплатні групи були
Кудесница_с_пургеном• 22 сентября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Ой, я купило. То виявився не нормальний курс з викладачем, а просто завдання, типу як курс від дойче велле
Вапщета
• 22 сентября 2022
Ответ дляCross 916
жесть потому я нанял учителя из Украини что б обяснял
Сколько занимаетесь, цена вопроса?
Вапщета
• 22 сентября 2022
Ответ дляAnnaOst
Я на інтеграційні ще не пішла, ходу на велкомінг курси два рази на тиждень, у нас класна викладачка. Мені подобається курс для початківців від дойче велле
А з мобільних додатків традиційно дуолвнгво, Babel, drops, для вивчення слів Taboo.
Дякую, скачаю доулінго. А табу це також додаток? У нас велкомінг був кожного дня. Ось почався інтеграційний, треба себе навантажувати кожного дня, інакше не буде справи...
Кудесница_с_пургеном• 22 сентября 2022
Ответ дляВапщета
Так долаток, тільки правильно Tobо А громатика непогано мені зайшло speak asap немецкий язык за 7 уроков ,теж додаток, але москальський
Вапщета
• 22 сентября 2022
Ответ дляAnnaOst
Дивіться, а в мене доулінго дозволяє лише англійською, у вас також? Дивно, чому немає української в опції...
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Серйозно? У доньки повноцінні курси, з викладачем. У неї рівень В1
БеллаДонна• 22 сентября 2022
Ответ дляВапщета
У меня на русском
Анатолийчипс• 13 октября 2022
дружина зараз вчить німецьку, займається з репетитором з букі, дивиться відео на ютубі та ще там на мовні курси ходить