Плету интриги• 23 сентября 2022
Во сколько вы ложитесь и просыпаетесь?
Последнее время поздно ложилась, решила выстроить режим и ложиться в 10 вечера, но не высыпаюсь и почему-то встаю рано...
Перемелица• 23 сентября 2022
Ответ дляМаТраСы
сова,соловей- це чисто брєд,який самі собі люди придумують.я 3 роки типа соловей,потім графік змінився автоматом сова до 2 ночі робота, підйом в 9. потім знову соловей. люба сова може стати соловйом,але треба помучитись трохи
Все життя мучаюсь, зі школи, так і не звикла ні рано лягати, ні рано прокидатись, роблю це через силу
Перемелица• 23 сентября 2022
Ответ дляПлету интриги
Зачем потом триста страниц про скрябина
Вопрос не про его творчество если вы не заметили вдруг
Та прям)
Перемелица• 23 сентября 2022
Ответ дляМаТраСы
а ви 20 разів ляжте в час,а просніться в 5. тоді звикните лягати в 22
Я майже постійно так і лягаю))) не допомагає, тому змушую себе лягти в 23, інакше зранку як побита
Плету интриги
• 24 сентября 2022
Ответ дляПеремелица
Нужно успокоить нервную систему значит