Ms. При теле• 23 сентября 2022

Коту погано!

Коту 19 років, глухий, але вцілому почував себе нормально. Прийшли з сином додому, пішла роздягатися, чую за спиною син сміється і якийсь шорох. Повертаюся- кіт крутится навколо себе, як за хвостом. Кидаюся до нього, а його як судорогою зводить, ноги підкошуються, зіниці величезні. Таке враження, що нічого не бачить. Тривало все хвилин 5-10. Я його трохи заспокоїла, але він ще якийсь час озирався на те місце, де все трапилося. Потім щаспокоївся, поїв. Що це був за приступ? Епілепсія, інсульт?
Ласковая_львица• 23 сентября 2022
Переляк може?
автор Ms. При теле • 23 сентября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Переляк може?
Не було нічого, чого б він злякався
В шоколаде• 23 сентября 2022
Уши не могут болеть?
Домовенок Кузя• 23 сентября 2022
В таком возрасте - что угодно.
Если сейчас его состояние стабилизировалось и даже аппетит есть, значит, ничего критичного
Я Главная• 23 сентября 2022
Посмотрите на зрачки. Сужаются если светить фонариком?
автор Ms. При теле • 23 сентября 2022
Ответ дляЯ Главная
Зараз вже так, і зараз він вже адекватний, спокійний
bagira25• 23 сентября 2022
Здоров´я вашому котику
Кукарикуууууу• 23 сентября 2022
Схоже на єпі-напад. Якесь порушення, скоріш за все вікове. Потрібно проконсультуватися у ветеринара, хоч онлайн.
Мяуням• 23 сентября 2022
У меня кот вёл себя так, когда чем то подавился
автор Ms. При теле • 23 сентября 2022
Ответ дляМяуням
І ноги відмовляли?
автор Ms. При теле • 23 сентября 2022
Ответ дляВ шоколаде
Уши не могут болеть?
Думаю ні, не схоже
Морковку дай• 23 сентября 2022
У меня пудель старый так крутился, отвели к врачу, сказали инсульт
автор Ms. При теле • 23 сентября 2022
Ответ дляМорковку дай
Обговорюємо похід до лікаря. Боюсь, щоб ще гірше не стало. Він за все життя у лікаря один раз був, при кастрації. Постійно вдома. Спробую онлайн проконсультуватися
Морковку дай• 23 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
Попробуйте найти врача онлайн, котик уже очень пожилой, может быть все, что угодно. Моей кошке 9,5 и уже куча болячек.
автор Ms. При теле • 23 сентября 2022
Ответ дляbagira25
Здоров´я вашому котику
Дякую
Молчалка• 23 сентября 2022
Інсульт, в мене так кіт помер, 2 місяці був після приступ паралізований
автор Ms. При теле • 23 сентября 2022
Ответ дляМолчалка
😫
Мяуням• 23 сентября 2022
Ответ дляMs. При теле
І ноги відмовляли?
Да, он потом просто упал. Я тогда в роддоме лежала, муж как увидел , сразу тормошить начал его, водой облил, он быстро отошёл
Алина-1240• 23 сентября 2022
Это старость кошачья
Все знаю вдоль и поперек )• 24 сентября 2022
В 19 років міг бути і інсульт, і все що завгодно. Якщо ноги відпомляють, то можуть бути нирки. Коротше в будь якому разі, краще до лікаря на обстеження, бо це вже ого який вік. Бажаю здоров´я Вашому котику.
Отвечаю всем• 24 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Это старость кошачья
У моей кошки в 18,8 лет был отек легких. Пришла врач, назначила лечение. Не забила, не сказала, что возраст. Нет. Нет такого диагноза, как старость.
Кошку вылечили.
Отвечаю всем• 24 сентября 2022
Автор, до войны можно было вызвать врача домой. Не знаю, где Вы живете. Возможно, в Вашем регионе можно и сейчас так.
Это тоже стресс, но хоть не носить его, бедняжку.
К врачу Вам в любом случае надо.