24 сентября 2022

Вапняний наліт в унітазі

Порекомендуйте засіб від вапняного нальоту в унітазі
Колхозница 24 сентября 2022
Хлоркой на ночь залейте.
Ашотакоя 24 сентября 2022
Средство с кислотой, любое.
ЗдесяЯ 24 сентября 2022
Качонок чорний
ОливьЕЖечка 24 сентября 2022
Лучшее
Анонимушка 24 сентября 2022
Лимонная кислоиа. Разведите, брызгаете на ночь
автор Тумба-юмба 24 сентября 2022
Ответ дляКолхозница
Хлоркой на ночь залейте.
Він на стінці, а не в низу. Тому цей варіант на допоможе. Потрібно щось густе
Спасу мир 24 сентября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Качонок чорний
Плюсую, это лучшее что у меня было !
ok1904 24 сентября 2022
Заливать не заливать це одно, най4раще вибрати воду з унітазу, і тоді обробляти хоч оцетом, хоч розчином лимооної кислоти, щавлевої , хоч білизною з хлором. Вапняний наліт це солі, а розчиняють солі кислоти(в білизні соляна, вона має хапах хлору)
автор Тумба-юмба 24 сентября 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
Лучшее
Дякую
Аноним_Русалка 24 сентября 2022
За раз може і не вивестися. Є дешева серія Дивомий, там засіб для унітазу непоганий. Качка чорна також. Можна на ніч покласти шматку, змочену якимось засобом, тільки вранці спросоння не змийте
ротцвеники 24 сентября 2022
Я користувалась германським,але не ті зараз фінанси, тому чередую доместос і мілам
ШобВам_КакНам 24 сентября 2022
Милам
Анонимушка 24 сентября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Він на стінці, а не в низу. Тому цей варіант на допоможе. Потрібно щось густе
Лимонная кислота поможет, хоть и жидкий раствор
Анонимушка 24 сентября 2022
Или у вас внизу налет, там, где вода?
автор Тумба-юмба 24 сентября 2022
Ответ дляАнонимушка
Или у вас внизу налет, там, где вода?
Ні, не там де вода. А на стінці унітаза
Не умею мерить 24 сентября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Він на стінці, а не в низу. Тому цей варіант на допоможе. Потрібно щось густе
Ой, жаль, что я не сфоткала унитаз после квартирантов..... Там весь унитаз внутри, сверху от ободка до воды и там тоже был с таком налете...... Желто-коричнево-известковом..... Отмывала это все дня три, мазала, терла, поливала, шкрябала..... Всем, что накупила. Утенко от налета, сантригель, средство с кислотой для духовок, доместос. Всего этого добра по бутылке, железные мочалки и даже ножом скаблила...... Треш..... Полагаю у вас не так запущено. Рекомендую обрабатыватт по сухому и давать постоять.
Анонимушка 24 сентября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Ні, не там де вода. А на стінці унітаза
Лимонная кислота поможет
автор Тумба-юмба 24 сентября 2022
Ответ дляАнонимушка
Лимонная кислота поможет
Пробувала вже не допомагає
ok1904 24 сентября 2022
Ответ дляТумба-юмба
Пробувала вже не допомагає
Щавлева кислота, в вет аптеці. Але треба вибрати з унітазу всю воду. Додатково рлзкрутити бачок і вимити там іржавий наліт.