успокойте_Меня• 02 июня 2024
Мед.аборт. Что после?
Делала не в Украине. Здесь протоколы совершенно другие. Даже УЗИ после не делают. И толком ничего не объяснили. Дали таблетки, общие указания и всё. Прошло чуть больше недели. Когда можно спорт например? Половая жизнь? Хотя страшно теперь 🤦♀️ Ещё какие-то противопоказания есть? Чувствую себя хорошо, но боюсь навредить себе же. Пожалуйста, пройдите мимо если по сути сказать нечего!
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Ви знаєте із чого роблять презервативи?
Нереально йому просто так порватися без спеціальних зусиль.
В мене в житті рвалися 3 рази. Але тоді я це бачила і були екстрені методи контрацепції. А тут не бачили!!!! Візуально цілий. Або мені чогось не сказали, я його не роздивлялася настільки...
Котомафия• 03 июня 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А блогеры не люди? Я действительно её знаю лично. Несмотря на то что она блогер, она человек...
Посмотрите для интереса как вмс ставят, как ее видно на узи и как она может (нет) выпасть при мочеиспускании.
Котомафия• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Так чому ви пишете ,що все ок,а тут ось порвався
Это не я пишу
А автор
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляКотомафия
Без понятия!!! Там тоже все в шоке были вс этого объяснения. Но спирали внутри не нашли!
Котомафия• 03 июня 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну вот
И не слушайте бред
Конечно в шоке. Как можно найти то, чего нет?
Сколько классов у этой блогерши образования?
И не слушайте бред
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Це за 1 гривню презік?
Удалено администрацией...
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Просррчені?
Канєшна!!! Я ж тільки прострочені шукаю за 1 гривню в Еврозоні🤣🤣🤣
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Не знаю чому в мене не виходить закрити тему в налаштуваннях. Відповіді отримала, мені досить...Всім адекватним дякую
Я не чарівниця вам• 03 июня 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Ну це точно, про шизануту.
Бо автор нікого не вбивала.
Подобається вам це, чи ні, але це правда.
Бо автор нікого не вбивала.
’Ембріон − це окремий організм, окрема особа, яка є людиною. Коли роблять аборт, то вбивають людину на ранніх стадіях її життя’.
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Дивнина,що ж це в нас в Україні не рветься дюрекс,а у вас рветься
А в мене і в Україні дюрекс рвався. Ото дивина, представляете😁
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
То у вас,в інших все ок
Ну всьо, вже зрозуміло шо я не така як усі тут. І сексу хочу далі і спортом займатися...шо удумала😳😳🙄
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляМаня_53
Адекватні то відповідальні
Шоб ви така була відповідальна.... Не бажаю відчути такого, нікому не бажаю
Щира українка• 03 июня 2024
Как после обычных месячных. Если прошла уже неделя, можно и секс, и спорт.
Единственное, может сместиться цикл.
Котомафия• 03 июня 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Автор, вы, наверное, будете удивлены. Но вы не одна в целом свете. И не центр вселенной. И аборт делали не только вы
успокойте_Меня
• 03 июня 2024
Ответ дляКотомафия
Ну я же не вам этот комментарий писала. Поэтому немного не в тему ваш
Шмоточницаца• 03 июня 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Удалено администрацией...
Ага. Амінь. Секс то теж гріх
Шмоточницаца• 03 июня 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мене запитали, що після, я відповіла
А захищають ті, хто сам має руки в крові.
Це гріх і не я це придумала!
Щось ваш Бозя путіна ніяк не карає, чи то не гріх українців вбивати?
Чемодан-Вокзал-Майами• 03 июня 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Я про відновлення організму питала. А не про гріхи
А в мене запитання, а як ви той аборт закордоном зуміли зробить? Запис до гінеколога місяця три чекать ..
Не їм після шостої• 03 июня 2024
У моєї знайомої вагітність трапилась зі спираллю. Дівчинка вже п´ятий клас закінчила.
Ще знаю жінку, яка завагітніла з перев´язаними трубами.
Тим, хто пише за гріх, скажу, що не судіть і не судимі будете. Ніколи не від чого не треба зарікатися. Не така ситуація і була б автор вдома, може б і по іншому вирішила. Мене більш шокує, коли народжують третього заради виїзду, хоч так не планували зовсім. Знаю таких, де і по показанням здоров´я вже було не бажано, та чоловік визвав з Германії, щоб третього забахати.
Автор, ніяких ванн та басейнів, річок, водойм. Навантажень не можна і місяць без сексу. УЗД треба зробити після місячних. Слідкуйте за виділеннями і температурою.
Шалена красуня• 03 июня 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Нет, в том то и дело! Не так у них всё здесь устроено. Только созвон сказали, через месяц 🤷♀️
Автор, ви завжди можете звернутись з «болем». І тоді зроблять узі чи може аналіз. Лишні процедури не призначають через страховки. Але для вас же краще перестрахуватися. Тому дзвоніть і кажіть що болить і що робити. Ну, якщо дійсно хвилюєтеся.
Подвійна веселка• 03 июня 2024
Ответ дляМальдивирую
Останнє про що я думала після такого це статеве життя і спорт. Я вас не засуджую…
А про что вы думали: про бога и грех?
Попа как у Кардашьян• 03 июня 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мене запитали, що після, я відповіла
Це гріх і не я це придумала!
А кто придумал?))
Патриоточка• 03 июня 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
В этом наш украинский народ и заключается🤦♀️ Не сомневалась даже что комментарии которых не просили обязательно будут. Такое ощущение что люди сидят и ждут кого б обосрать и ткнуть носом, а не своей жизнью жить дальше
Ну да украинский народ виноват, что Вы ахались без резинки, не думали о последствиях и вот сейчас у создали эту тему🙈😄 Да, именно он🤡