Каравай-каравай• 24 сентября 2022

Яку освіту потрібно мати щоб працювати секретаркою?

Обращеница• 24 сентября 2022
Документознавство та документообіг

Марічка• 24 сентября 2022
Не менше 3 розміру
Мозговая пилочка• 24 сентября 2022
Будь-яку. +гарну зовнішність обов´язково.
Зоя Жорівна• 24 сентября 2022
Будь яку і зовнішність не обов’язкова (дивлячись чия секретарка). Нашій 56! Ні на кого Ларису Іванівну не проміняємо
ВсеПроВсехЗнаю• 24 сентября 2022
Я работала сразу после юрфака. От вакансии ещё многое зависит. Я была ассистентом руководителя. Достаточно тяжёлая работа. Нужно быть внимательной, всё держать в голове, понимать с полуслова, не делать ошибок.
Цыпка• 24 сентября 2022
Ответ дляМарічка
Не менше 3 розміру
Чушь
к.Буланова• 24 сентября 2022
Достаточно грамотно писать, не тупить и нормально выглядеть

Оля_с_киркою• 24 сентября 2022
Документоведение , документооброт и делопроизводство. Знание техники копирования , размножения. Плюс абсолютная грамотность, стрессоустойчивость, культура и умение вести телефонный разговор.
Приятные внешность и голос не лишние.
Раз одела не бу• 24 сентября 2022
Ужасная профессия. Меня на каждой работе домогались или пытались склонить к сексу, именно мужики начальники.
Оля_с_киркою• 24 сентября 2022
Хорошая память, ответственность, аккуратность .
КарамбОлька• 25 сентября 2022
Ответ дляМарічка
Не менше 3 розміру
Я була з 1. Зараз 5 і не секретарка)
КарамбОлька• 25 сентября 2022
Будь-яку вищу освіту, щоб розуміти який документ тримаєте в руках. Мати гарний рівень організованності
Напланетянка• 26 сентября 2022
все залежить, де і як. я працювала асистенткою (зараз скажуть, що це секретарка, але за переліком професій, так - секретарка) в двох директорів-іноземців. маю вищу економічну освіту і знаю 2 іноземні мови. в обох місцях потрібно було: добре знати українську і основи діловодства - бо офіційне листування ніхто не відміняв і звернення треба писати правильно - особливо, коли пишеш міністрам чи олігархам:)), швидко думати, знати, де шукати інформацію і, найголовніше - вміти її аналізувати. плюс розуміти, як майже усе в компанії працює. бувало таке, що ми разом з керівниками інших підрозділів думали, як ’видати’ інформацію директору і коли. взагалі, якщо це початковий рівень - достатньо просто вищої освіти і вміння швидко вчитися. якщо це рівень вище, то треба швидко орієнтуватися в ситуації і ’на льоту’ вивчати усе, що потрібно. але найголовніше - розбиратися в людях і швидко зрозуміти, які взаємозв´язки в організації є. якщо правильно реагувати, то в асистенстві не затрмаєшся надовго, підеш далі:)