kate_pumasik• 25 сентября 2022

Як українцеві з сім´єю виїхати з Криму до Польщі?

Через Білорусь бажано. Хто що знає, підкажіть! Мають прострочені закордонні паспорти та внутрішні українські. Пара з малою донькою.
ЕвгенияNNN• 26 сентября 2022
Вчера наподобие тема была. Опять сведения собирают? Никак не выехать. Любую группу перевозчиков крымских почитайте. Не выпустят вас из России
Краденые абрикосы• 26 сентября 2022
Ответ дляЕвгенияNNN
Почему до 28 можно,но конечно бывший мент, могут придумать почему нет.
Marisha• 26 сентября 2022
Ответ дляprozerpina123
Расскажите про ’ бежать некуда и не с чем’ украинцам, которые из-за мразей за 1 день резко поменяли свою жизнь и выехали в неизвестность с чемоданом вещей заграницу.
Думаю, они очень ’посочувствуют’ вашему ’некуда и не с чем’ и ’вся жизнь заточена под здесь’
Я где-то просила сочувствие?
Прямо все украинцы бежали с одним чемоданом или всё-таки остались те, кто до сих пор живёт на одном месте?
Идите поблюйте в деревнях и сёлах южной Украины. Где люди оказались заложниками ситуации и им некуда и не с чем бежать.
prozerpina123• 26 сентября 2022
Ответ дляMarisha
Я где-то просила сочувствие?
А в каком месте я вам сочувствую? Там кавычки стоят, если вы не видите.
Не смейте даже сравнивать захват Крыма и Херсона. У крымчан было полно времени и вещи спокойно собрать, и жилье продать, и переехать, что многие и сделали.
И да, вы очень удивитесь, но люди с оккупированных территорий выезжают даже сейчас.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляДАР и Я
А взагалі, є дві ситуації з знайомими:
Виїхали в 2015 році до рф, бо почалася війна на сході. І от, щоб не потрапити до лав ЗСУ, людина поїхала до рф. Доречі, різко згадав, що він- корінний руський, при тому, що народився і виріс, та жив до 40 років в Україні. Зараз йому 47, підпадає під вік мобілізації в рф , тя одразу отримав там громадянство .
Друга сім´я: лютий і березень були тут, в Миколаєві, під обстрілами! В березні жінка з дитиною їдуть за кордон, чоловік сидить до травня і в травні через Зп, Херсон і Крим виїжджає до рф, де отримує червоненьку книжечку дебілів і влаштовується на завод в мацкві, працювати, зі словами, що треба утримувати сім´ю і деньги не пахнуть. Жінка з дитиною літом переїжджає до нього. Також придурок підпадає під мобілізацію.
І от мені тепер цікаво, ці дебіли реально прийдуть нищити і руйнувати рідне місто?! От кончені! І це ж не поодинокі випадки!
Як ви, суки, будете тепер викручуватися?! Зжерете свої паспорти і згадаєте, що ви- українці, як і в цій темі?! Мразі ,бля😡
Це Ви до мене сукаєте??
Я так само не розумію як можна їхати в рашу українцям, або залишатися там жити після анексії.
Не живу в Криму, ніколи не жила, і востаннє там була у 2012 році!
Питаю не для себе, а для сина маминої подруги.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Сын маминой подруги пусть сидит в Крыму. Там так хорошо, по-домашнему
Це вже не вам вирішувати де хто має сидіти😉
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляDamianaD
І маленька дитина має українське свідоцтво про народження? 🙄
Хз. Незнаю які закони в раші. Я з ним не спілкуюсь і не бачилась років 15, відколи він переїхав у Крим.
Але малій років 6.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляПроДен
Слушайте, таких переобутых сейчас миллионы, котопые вспомнили, что они ж украинцами были и были стране полезны. С какой радрсти Вы им так хотите помочь? Они там радовплись той аннексии как дару божьему, у меня родственники такие же сраные украинцы в Крыму. Просто сцыкливо сели на жопу, а ничего общего с патриотизмом к Украине нет. И не боится он идти убивать украинцев, боится, что его хлопнут.
Не знаю чого він боїться, мені не цікаво, я з ними не спілкуюсь, дружину його взагалі не знаю. Це мамина краща подруга дитинства , дуже хороша людина, шкода її як маму. Тому, заради неї і , вважаю що краще йому виїхати, ніж мобілізуватися в стало фашистів. Не думала що це питання викличе таку бурю емоцій в людей🤯 Налетіли так, ніби я в Криму сиділа 8 років!
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляНоябринка
Три недели назад никто не смотрел на прописку. Тем более, в ай-ди карте ее нет.Сын въехал в Польшу без проблем.
Вчора додзвонились на польський кордон. Польща впустить. Сказали що Білорусь скоріш за все не випустить. В цьому проблема.
А ще не можуть знайти транспорт до кордону Білорусі.
Вже мені понаскидали дівчата, все переслала, нехай дізнаються.
Татьяна-bfd8• 26 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
И не вам. Идите дальше сепаров в жопу целуйте. Надеюсь их никуда выпустят
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляПроДен
Не сравнивайте с Херсоном, херсонцы это украинцы
Я не порівнюю з Херсоном.
А щодо зрадників, в Херсоні, повірте їх теж багато. Хто в перші дні окупації рахував мільйони рублів у думках. До перших підвальних пригод сусідів.
Вам хтось розповідав що в херсонській області вже 3 роки російське телебачення замість українського? Там вже купа зомбаків як у Донбасі.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляARAIL
А че бывший украинский полицейский за 8 лет не нашёл времени выехать и почему захотелось в Польшу, а не в воронеж?
Коли по ділу нема чого сказати, а хочеться щось написати...
Краденые абрикосы• 26 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
А это и есть по делу, он и своих и чужих предал, так к преданной стране опять за помощью, мусор,что с него взять.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляПроДен
Что-то слабо верится, что Вы так печётесь не для себя, для маминой подруги сына, еще б написали троюродного брата двоюродной сестры. Забейте на них если это не для скбя. Если для себя, тоже забейте, сидите в рускам Крыму и наслаждайтесь, не остаеавливайтесь, вы уже 8 лет кайфуете
В смислі ’печетесь’??) Що спитала на форумі, де задають будь які питання)
Мені начхати в що вам віриться, а в що ні👌
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляJannyMoney
Да не пускают их в ЕС. Только если есть действующая виза. И то только на срок этой визы.
Додзвонились вчора на польський кордон. Поляки впустять, білоруси не факт що випустять. Сьогодні слухала новини, вже жорстка перевірка на кордоні раша/Білорусь. Ніби хто підлягає мобілізації не випускають.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Нельзя быть беременным наполовину.
Я сама с Донбасса. На момент начала .ерни я давно уже жила в Киеве.
У меня там квартира четырёхкомнатная, у родителей дом.
Вывезла родителей оттуда в августе 14-го, бросив там всё, от трусов до автомобиля.
А вы там в Крыму устроились на двух стульях одной ’ как у Ким’, и решили что это навсегда.
А так не бывает.
Ваш пипец ещё впереди. Крым будет снова Украиной.
И вопросов будет много. Очень.
Я просто запитаю, бо знайомих на Донбасі, тільки кілька, з однією в Польщі познайомилась, вона сюди переїхала ще у 2012 на навчання.
А інші, то такі прям далекі, друзі друзів, ми чисто бачились кілька разів на застіллі, на такі теми не говорили.

Житло продати нереально було?
Чому авто не можна було вивезти?
irina _d• 26 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik

Житло продати нереально було?
Чому авто не можна було вивезти?
Потом как-то продавали люди жилье там, но это имеет смысл в областных центрах, а в наших городках за три копейки только отдать можно. Мы там после 14-го года не были ни разу
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Я вообще идо войны была ’ вне политики’, я даже отжатие Донбасса, как житель Донбасса спокойно перенесла.
А вот в 22-ом я стала националисткой, бЕндеровкой, и вообще)
Я прям націоналісткою не стала, але може якби не кілька росіян, з якими спілкуюсь і їх політична позиція щодо війни, окупації Д, анексії Криму і тп, не менш агресивна за мою, то напевно б ненавиділа всіх росіян. Бо в нас є недородичі (не кровні, я 100% українка) в санкт-петербурзі та москві. Такіііі Zомбаки(((
Ладно вже ті примітиви що ніде не були далі свого району. А ці в Україні де тільки не були від Криму до Львову, вздовж і в поперек. Доказують що раша не напала, і що б´ють лиш по військовим об´єктам.
Не чула ще що думають з приводу могилізації😏 бо один пацієнт 35річний з військовою спеціальністю, його рідний тато в Україні.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Их и из Крыма уже не выпустят,тем более полицейского.
По-ходу не випустять, додзвонились на кордон і дивилась сьогодні новини. Можуть не впустити навіть в Білорусь. А якщо якось вдасться, то Білорусь не випустить до Польщі.
А Польща впустить!) Тому дружина з донькою могла б виїхати без проблем.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляНоябринка
Да. Мы приспособленцы. Приспосабливаемся жить в тех условиях, в которых оказались. И даже в Херсоне сейчас люди приспосабливаются, и в Мелитополе и на остальных оккупированных территориях. Не могут все встать и уехать. Беспредметный разговор.
Мої близькі з Херсону виїхали, дітей з онуками відправили ще в перші дні війни через Крим і рашу в Європу.
А самі сиділи, шкода було новий будинок та бізнес покидати, потім зрозуміли що вибір може бути життя чи майно і можлива смерть. Виїхали буквально кілька тижнів.
А сусіди кажуть, теж не хотіли кидати дім, все нажите, досиділись, тепер дуже жаліють , кажуть , а все, мишоловка захлопнулась🤷
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляirina _d
Вы не понимаете, насколько это всё гыдотно?
Кто хотел, бросил всё.
Я, кстати, и сейчас в Киеве живу в мыслью, что если это всё станет рашкой, я с рюкзаком одним уеду в белый свет. Да, у меня нормальная трёшка в новострое, но держаться за бетон я не буду, я ещё 24 февраля утром попрощалась со своей квартирой.
Ви дуже сильна!
Я б теж виїхала!) Тому ми виїхали з України в 2016, поки ще нічим не обжились, жили з батьками. В 2015 прийняли рішення, зробили документи і взимку виїхали.
Бо мені вже тоді не подобалась ця війна! Я не розуміла її сенсу. Я не розуміла за що сусіди отримували назад мертвих синів 20-21 р. Не хотіла щоб мій чоловік загинув на такій війні.
За що?? За російську владу, яка за 100 років не змінилась. Таке враження що ці демонські душі переселяються в інші тіла.(
Було важко, було сумно. Ночами плакала, плакала на 1 вересня коли побачила який в Польщі убогий 1 дзвоник, як шкода що моя дитина не побачить круту лінійку і т ін дрібниці з яких по суті складається життя.
І мене тіпає що й досі знаходяться люди, які кажуть: а що? При янику було норм, на звичайній роботі можна було заробляти 500-800дол і не їздити на заробітки, а якщо свій бізнес, то взагалі..
Ця ілюзія величі руского міра зводить людей з розуму.
Я це порівнюю з патологічними стосунками пари. Коли він розказує який герой, а вона за ним сохне в боїться втратити, бо він розказує який герой, а по факту пустишка.
При янику такий бардак був! Занедбані вулиці, бездомні тварини сім´ями а кожному подвір´ї, лікарні в цвілі та іржі, корупція максимальний лвл.
Поліція вела себе як останні хами! До рівня русні омону, щоправда, їм не дали дорости наші люди.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляBejza
А что он так обосрался сейчас именно, 8 лет донатил на кацапскую армию, сдавал позиции, стучал, а теперь страшно стало? Тогда не страшно было, а сейчас резко памперс наполнился. Сидели себе, радовались когда Украину бомбили, а теперь сцыкотно стало, рыло в пуху.
Я не думаю що він радувався чи, тим більше, здавав позиції. В Україні його мама живе.
А з приводу донатив податками.. на жаль, виходить що так!( 💩
Проблема суспільства в тому(особливо чим воно більше), що кожен думає: а що я там рішаю?( Як я 1 не піду на вибори з десятків мільйонів чи сотень, подумаєш?!.. Чи як я 1 заплачу податки з доходу, купуючи там просто хліб. Це ж копійки. І кожен знімає з себе цю відповідальність, думаючи що він капля в морі.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляСhanelKa
А чому раніше не їхали ?
Раніше казали що не випустять) бо він у минулому український поліцейський і що посадять при спробі перетнути кордон.
По факту, впевнена що бракувало бажання! Зручно сидіти там, де комфортно.
Бо я казала ще з перших днів війни: Що він собі думає?! Якого х.. він там сидить і спонсорує ракети над його мамою і іншими родичами?!
Хоча для мене парадокс ще був що взагалі хтось залишається там при раші далі жити, при тому, які стосунки вже стільки років між нашими країнами.
Ладно пожилі люди, в них нема можливості з нуля починати. А молода сім´я ж могла продати квартиру і переїхати. 🤷
Не знаю, я не була на їх місці, напевно не мені засуджувати. Принаймні так здається, що переїхала б зразу. Чоловік у мене також досить далекоглядний, тому в такій ситуації я б не опинилась.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляscorpy
в тому і проблема, що вони не додому хочуть, а до Польщі.
Від багатьох своїх знайомих останні кілька днів чую, що об´явилися їх родичі з раші, з криму, з якими вони вже давно не спілкуються, яких взагалі не цікавило що відбувається з їх рідними з 24 лютого, а тут на тобі, пригадали))
До мене навіть у приват в інста написав росіянин, а декілька просто підписались і дивляться сторіз, лайкають публікації.
Я скоментувала в пабліку ’медуза’ якийсь пост, і хлопець написав:
Вы из Украины. Хотел бы спросить что у вас говорят о происходящем, чтобы сравнить с тем что у нас говорят. А то у нас тут уже и ядеркой пугают и тп.
Короче, коли мобілізація почалась, вони трошки більше зацікавилися політикою та війною. Щоб виправдати в своїй голові чому не треба йти на війну, стали навіть досить відкриті до нової інформації)))
Спілкуємось, описала йому все як є, в спокійній формі, без матів та нацизму) щоб не сполохати на взльоті. Почав скидати скріни від зомбі родичів, які кажуть: ти позорний дизертир?! В нас он всі йдуть бо треба поліну спасать! 🤦🤦🤦
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляmarselle
Грузія наче вже теж не всіх пускає
Схоже на фейкове повідомлення. Хоча росіяни часто такі примітивні... Що може й правда))
Але смішно! Ну про поліграфи правда!)
Дійсно запитують про відношення до війни в Україні. Правильно, має бути якась фільтрація від тупих неадекватів!
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляЗвёздонька
Якщо він на момент анексії у 2014 був поліцейським та зрадив присязі, не виїхав та звільнився, то до Польщі ще зможе виїхати, але в Україну їм дороги немає, бо на нього чекає 10-15 років позбавлення волі. Після деокупаціі Криму до дому вони не зможуть приїхати з того ж приводу. То вони повинні освідомлювати, що це дорога в один кінец.
Шукає хай групи в ФБ там багато перевізників.
Це точна інформація??
Я не знала...
Але дружина може?
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляVeronainika
Если там одни зрадники живут, зачем возвращать Крым? Или предполагается массовое выселение населения Крыма?
Не вижу логики и соответствия лозунгов и действий.
Там не одні зрадники!
Там багато кримських татар, які дуже хочуть повернення до України і ніколи не були раді раші. Серед них багато вже посадити..( за відверту проукраїнську позицію. А зараз взагалі жорстко перевіряють, моніторять коментарі в кримських групах, висліжують і арештовують.
автор kate_pumasik • 26 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
Знаете, если человек не хочет убивать украинцев то пусть едет. Надо помочь и попутного ветра. Гораздо хуже если б на войну собирался
Спасибі. Згодна! Тому й спробувала їм допомогти.
Bejza• 26 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
Они все из одного кацапского теста, сливают позиции, разрушают свои города и села, делают наводки на свои гоиода. Не верю, что его мама за Украину, они все проросийские.
JannyMoney• 26 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
Забыла, что они по украинскому паспорту. Там еще наверное шансы есть. ЕС принимает украинцев. Но действительно не факт, что выпустят в РФ.