kate_pumasik• 25 сентября 2022

Як українцеві з сім´єю виїхати з Криму до Польщі?

Через Білорусь бажано. Хто що знає, підкажіть! Мають прострочені закордонні паспорти та внутрішні українські. Пара з малою донькою.
ДАР и Я• 26 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
Це Ви до мене сукаєте??
Я так само не розумію як можна їхати в рашу українцям, або залишатися там жити після анексії.
Не живу в Криму, ніколи не жила, і востаннє там була у 2012 році!
Питаю не для себе, а для сина маминої подруги.
Ні, то я не до Вас
я читала, що то для сина подруги.
Марго_1427• 26 сентября 2022
Ответ дляBe_me
печально, що вам н соромно про це спитати..печально, що хтось таки дасть пораду..а по факту, якби не Крим..ай, нема що казати.
Мыслите глобальнее