Через Білорусь бажано. Хто що знає, підкажіть! Мають прострочені закордонні паспорти та внутрішні українські. Пара з малою донькою.
Eleno4ka_83• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Фу, Руки захотілося вимити
Люди що зрадили 1 раз зрадять і надалі, що й доводить ця тема.
А я, наприклад борюся з собою. З одного боку мені огидно від таких ’земляків’. А з іншої - ситуації бувають різні. Син мого чоловіка ( від першого шлюбу) на момент анексії був неповнолітній. Але переїхав туди з матір´ю після розлучення. Він не хотів ні референдумів, ні анексії. До 8 класу він вчився українською. Але коли їх анексували, він залишився в Криму. Закінчив там універ і поїхав жити в Санкт-Петербурзі. Їх дружиною страшенно бісило все те ’победобесие’, вони не підтримували війну, ходити на мітинги на початку війни. За кілька днів до оголошення мобілізації вони повернулися в Крим. Розуміючи весь пздц, він швидко виїжджає до Грузії. І зараз має намір просити в посольстві України якийсь документ, що він українець. Начебто від нього не залежало багато обставин🤷 але чому раніше він не хотів бути українцем...дуже неоднозначно.
Блин, читаю эту тему и вспомнился один знакомый. Украинец, потомственный военный. Попал в свое время в Крым, там женился, детей настрогал. Мы в далеком 2007-м проездом в гостях были. Такой милый чувачок вроде. Но в 2014-м эта милая мразь тупо перешла в российскую армию, потому что там квартира, родственники жены и вообще семью содержать надо
А все его родные в Украине. Интересно, он уже убивает нас? Как вообще люди с этим живут?
Ответ дляklux
’как вообще люди с этим живут’ я повторяю практически ежедневно.....
Mira29-c3c3• 25 сентября 2022
Ответ дляKsu160576
на прям, застряли ті хто чекав рашиків і бігом вхопив паспорт рашиській, а зараз тікають від рашиської мобілізації і згадали, що вони типу українці
«опять власть меняется»
Кілька уточнюючих питань:
А паспорти в них просто просрочені ? Чи заново склеєні???
’Мала донька’ себе теж українкою вважає?
Напевно і гімн України знає?
Вишиванки на Аліекспресс вже замовили?
7 місяців вони збирали речі, а мобілізація стала останньою крапкою?
Портретик Бандери в ту ж рамочку повішаєте, де путін висів?
Бажаю їм швидкої і яскравої мобілізації.
Напевно і гімн України знає?
Вишиванки на Аліекспресс вже замовили?
Киев_Елена• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
А шо трапилося?
Да ничего не случилось, пока им там неплохо. Но скоро закроют всех в Крыму и здравствуй мобилизация. У крымчан был до недавнего отличный шанс уехать в Европу. И не воспользовались этим. Неужели думали что к ним не дойдёт война, а мужчин не закроют? Поистине глупые люди
Ответ дляkate_pumasik
Не маю поняття чому зараз.
Шукаю тут, бо тут вже років 10 користуюсь форумом і точно є люди в яких також знайомі живуть в Криму.
А так прикольно было 8 лет поддерживать войну, когда чужими руками, а теперь бежать, своих же не бросают, куда, в гейропу, а до этого толтко в рашу хотели, что за люди...