kate_pumasik• 25 сентября 2022

Як українцеві з сім´єю виїхати з Криму до Польщі?

Через Білорусь бажано. Хто що знає, підкажіть! Мають прострочені закордонні паспорти та внутрішні українські. Пара з малою донькою.
Eleno4ka_83• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Фу, Руки захотілося вимити
Люди що зрадили 1 раз зрадять і надалі, що й доводить ця тема.
А я, наприклад борюся з собою. З одного боку мені огидно від таких ’земляків’. А з іншої - ситуації бувають різні. Син мого чоловіка ( від першого шлюбу) на момент анексії був неповнолітній. Але переїхав туди з матір´ю після розлучення. Він не хотів ні референдумів, ні анексії. До 8 класу він вчився українською. Але коли їх анексували, він залишився в Криму. Закінчив там універ і поїхав жити в Санкт-Петербурзі. Їх дружиною страшенно бісило все те ’победобесие’, вони не підтримували війну, ходити на мітинги на початку війни. За кілька днів до оголошення мобілізації вони повернулися в Крим. Розуміючи весь пздц, він швидко виїжджає до Грузії. І зараз має намір просити в посольстві України якийсь документ, що він українець. Начебто від нього не залежало багато обставин🤷 але чому раніше він не хотів бути українцем...дуже неоднозначно.
Ksu160576• 25 сентября 2022
уже ніяк
Ksu160576• 25 сентября 2022
Ответ дляDark_Yasna
не поверите, есть люди, которые поехали на похороны, продать квартиру и застряли. и много всяких причин.
ага на 8 місяців застряли
klux• 25 сентября 2022
Блин, читаю эту тему и вспомнился один знакомый. Украинец, потомственный военный. Попал в свое время в Крым, там женился, детей настрогал. Мы в далеком 2007-м проездом в гостях были. Такой милый чувачок вроде. Но в 2014-м эта милая мразь тупо перешла в российскую армию, потому что там квартира, родственники жены и вообще семью содержать надо
А все его родные в Украине. Интересно, он уже убивает нас? Как вообще люди с этим живут?
amoa• 25 сентября 2022
Ответ дляDark_Yasna
У них навряд чи будуть прострочені паспорта
chaechka_• 25 сентября 2022
Достали просроченные паспорта и вспомнили что они украинцы. до этого было все по-домашнему
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляmy_tess
Ви вважаєте всіх жиьнлів криму зрадниками?
Навіщо задавати питання з очевидною відповіддю?
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляKsu160576
ага на 8 місяців застряли
Некоторые на 8 лет застряли
Сухогруз• 25 сентября 2022
у них наверняка крымская прописка - никуда они не смогут выехать без загранпаспортов
Ksu160576• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Некоторые на 8 лет застряли
на прям, застряли ті хто чекав рашиків і бігом вхопив паспорт рашиській, а зараз тікають від рашиської мобілізації і згадали, що вони типу українці
Леска• 25 сентября 2022
Ответ дляKsu160576
Ну й я про те ж саме
Aspire_01• 25 сентября 2022
Курси по склеюванню українського паспорта крисчанам стали у нагоді)).
-Инга-• 25 сентября 2022
Ответ дляklux
’как вообще люди с этим живут’ я повторяю практически ежедневно.....
Mira29-c3c3• 25 сентября 2022
Ответ дляKsu160576
«опять власть меняется»
flo• 25 сентября 2022
вот что я только что прочла, может вам поможет?
https://mfa.gov.ua/news/pitannya-vyizdu-tranzitnog... Питання в’їзду/ транзитного проїзду/ виїзду громадян України – мешканців Криму та інших тимчасово окупованих територій України через Грузію, Азербайджан та Казахстан
Sanechko• 25 сентября 2022
А паспорт у Вас український є?
Якщо є- то проблем на польському кордоні не буде.
Нема- пробуйте. Але , думаю, лише в рашу зможете
Sanechko• 25 сентября 2022
Або в прорашиські країни
Sanechko• 25 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
Українські внутрішні актуальні. Прострочені закордонні
А. Побачила.
Маєте.
Значить, Польща має впустити
Sanechko• 25 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
Українські актуальні, закордонні прострочені.
А що заважає продовжити закордонний на тер.України?
Sanechko• 25 сентября 2022
А . Все. Почитала всі коментарії.
Зрозуміло
maryana01• 25 сентября 2022
Кілька уточнюючих питань:
А паспорти в них просто просрочені ? Чи заново склеєні???
’Мала донька’ себе теж українкою вважає?
Напевно і гімн України знає?
Вишиванки на Аліекспресс вже замовили?
7 місяців вони збирали речі, а мобілізація стала останньою крапкою?
Портретик Бандери в ту ж рамочку повішаєте, де путін висів?

Бажаю їм швидкої і яскравої мобілізації.
оле-чка• 25 сентября 2022
Ответ дляBe_me
печально, що вам н соромно про це спитати..печально, що хтось таки дасть пораду..а по факту, якби не Крим..ай, нема що казати.
А в мене майдан точка відліку
jkz007• 25 сентября 2022
Ответ для_Annyshka____
Можете поділитися контактом?
Завтра на роботі гляну, мала записати їх номер, я завжди все пишу на всяк випадок
Mira29-c3c3• 25 сентября 2022
Якби не Майдан ,були б ми зараз другою Білоруссю.
Mira29-c3c3• 25 сентября 2022
Відповідь адресована Олечка
klux• 25 сентября 2022
Ответ для-Инга-
да я тоже, но какие-то виртуальные люди не так цепляют
А тут, блин, самый что ни на есть украинец из центральный Украины, да еще военный, который присягу давал
Киев_Елена• 25 сентября 2022
Ответ дляЛеска
А шо трапилося?
Да ничего не случилось, пока им там неплохо. Но скоро закроют всех в Крыму и здравствуй мобилизация. У крымчан был до недавнего отличный шанс уехать в Европу. И не воспользовались этим. Неужели думали что к ним не дойдёт война, а мужчин не закроют? Поистине глупые люди
Bejza• 25 сентября 2022
Уже и гейропа Европой стала, а так хотели к ленину, сталину. Так орали совковские песни, геев все проклинали, паспорта даже нашли свои. Уже и к геям не так страшно, как к своихнебросаем, что ж такое.
Bejza• 25 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
Не маю поняття чому зараз.
Шукаю тут, бо тут вже років 10 користуюсь форумом і точно є люди в яких також знайомі живуть в Криму.
А так прикольно было 8 лет поддерживать войну, когда чужими руками, а теперь бежать, своих же не бросают, куда, в гейропу, а до этого толтко в рашу хотели, что за люди...
Bejza• 25 сентября 2022
Ответ дляkate_pumasik
Впевнена що не будуть)
Сепар - до смерти предан раше.