Ресничный червь• 25 сентября 2022
На скільки днів дають лікарняний при ковіді?
Тут є такі люди, які хворіли на ковід? На скільки днів вам лікар давав лікарняний? Чи реально вийти на роботу через тиждень?
Лама_мама• 25 сентября 2022
В конце августа дали 5 дней, с понедельника по пятницу. Если нет осложнений.
Ms. Похвала• 25 сентября 2022
Сейчас изначально дают на 5 дней. Многим этого хватает.
Мама болела в сентябре. Она пенсионерка, ей не надо, но врач так сказала.
Ламборджини• 25 сентября 2022
Мені відкрили на 5 дні, от завтра піду знов до лікаря. Але не думаю що мене випишуть. Хворію вже 6й день, не одразу до лікаря дійшла. Ще температура скаче.
Улучшанский-Ухудшанский• 25 сентября 2022
Чоловікові дали 6 днів. У п’ятницю відкрили і у наступну закрили, плюс 4 вихідних, вийшло 10 днів. Якраз вийшло повністю відновився.