Смыкалка• 25 сентября 2022

Чи є у вас синяки після біоревіталізації?

Якщо так, то як довго сходять і чим рятуєтесь?
Шеллар• 25 сентября 2022
Так, є, деякі до тижня можуть триматися. Я з цього приводу не заморочуюсь, чекаю коли самі пройдуть.
Невидимка• 25 сентября 2022
От вже більше тижня
Ms. Android• 25 сентября 2022
Ні не було синяків ніколи
очки_ннадо• 25 сентября 2022
Да, всегда, у меня тонкая кожа и близко сосуды
Бритоножка• 25 сентября 2022
Когда как, схемы расположения сосудов на вашем лице ведь не существует, поэтому попасть в сосуд ,вполне возможно. Мажу траумелем, как долго- индивидуально
Губки-уточкой• 25 сентября 2022
Синяків ніколи не буду,але й результату після 4-х курсів теж не побачила
Накрыло-не отпускает• 25 сентября 2022
Как повезет) от дня цикла еще зависит.
Бывает совсем нет, а были бланши прям на оба глаза
Ms. Android• 25 сентября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
4 процедури?
Мені от теж здавалась що особливо я не бачу результату, але через кілька місяців після помітила що шкіра гірша, все ж був сенс, наповнення, зволоження
Зараз наново почала робити, поки одну, через кулька днів на другу іду, сподіваюсь 5 зробити штук
Ms. Android• 25 сентября 2022
Просто поділюсь, видаляла судини на крилах носа, синці були страшні(( наче мене в обличчя вдарили, довго сходили і бляха вони повернулись((
Губки-уточкой• 25 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
4 процедури?
Так,робила 4 рази,раз на три тижні. Далі потрібно було повторити через півроку. Але вже не бачила в цьому сенсу. Навіть зволожуючий крем з віт С, для домашнього догляду ,дає кращий результат.
Ms. Android• 25 сентября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Може вашій шкіри цього замало, може препарат такий, їх же там повно різних
Кожному своє, я все ж бачу ефект
От фотоомолодження не побачила нічого((
Губки-уточкой• 25 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
Кожному своє, я все ж бачу ефект
От фотоомолодження не побачила нічого((
Більш схоже на те,що моїй шкірі це було не дуже потрібно,але косметолог вмовила. Шкіра не мала сильного зневоднення і припухлість сходила довго.
Я тут с краю постою• 25 сентября 2022
Ответ дляочки_ннадо
И у меня. И 2 недели могут синяки быть
В шоколаде• 25 сентября 2022
после биорев. нормуль. а вот от белотеро софт я вся в кровоподтеках была. но самое обидное морщины не заполнились
Пропеллер на 6 персон• 25 сентября 2022
Пару синяков было. Мастер попал в капилляр. Прошли как обычные синяки дней за 5.
Ряженка• 25 сентября 2022
Блін у мене постійно, також тонка шкіра
Мені рекомендували гепарінову мазь ( це начеб то та, що від геморою,тільки від неї дуже пече обличчя
А щє мазала синяк оф
У мене десь тижні 2 тримаються, наче на їжака упала
На фото лише один п по обличчю їх багато
автор Смыкалка • 25 сентября 2022
Ответ дляРяженка
Блін у мене постійно, також тонка шкіра
А щє мазала синяк оф
знайома ситуація(((
Ряженка• 25 сентября 2022
Ответ дляСмыкалка
знайома ситуація(((
В масці ходила постійно по вулиці
РоманаВ• 26 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
4 процедури?
Доброго дня, можете будь ласка порадити мастера, який препарат, ціна. Ніколи не робила, але, мабуть, варто починати Якщо можна в приват, дякую