tinavk• 26 сентября 2022

Учет женщин

ну что на ВРУ его нет
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0348-22#Text

МО чат не знает никакой информации

вестника никто не нашел
сказали он вообще издается раз в месяц
gizma2019• 26 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
У вас жіноча істерика? Хто вас не випускає?! Нащо ви ото нагнітаєте те чого немає? Чи вас роботодавці подали на облік списками? Чи повістку отримали вже?
Я вже писала тут раніше, в нас компанія подала списки жінок, всі працюють офіційно, весь облік білий. Ніхто ті списки не дивився і в роботу навіть не брав і не збирається.
Я навіть зверталася минулого тижня до Юридичної сотні за очною консультацією до юриста з військових питань. Жіночий облік, а тим більше призов це ОСТАННЄ чим буде займатися воєнкомат.
Нащо цю драму накручувати?
Ок, если все так, то зачем эти финты с наказом?
PmB• 26 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Я на відміну від Порадниць підняла дупцю і сходила до профільного юриста. Його відповідь була однозначною: не займатися х*рнею і жити своїм життям, це якщо стисло.

Людина щодня займається юридичною підтримкою військовослужбовців, мобілізацією, постійно в контакті з системою і воєнкоматами, знає ситуацію зсередини. Я більше йому довіряю, ніж розгонам зради на форумі.
В Києві можете звернутися до спеціалістів безкоштовно через сайт або напряму.
Молодец.
Просто капитан очевидность. Юр.нормы и то что происходит две большие разницы.
Достаточно вспомнить выступления юристов про вакцинацию и что реально происходило.
gizma2019• 26 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007

Странный юрист, который в настолько непонятной ситуации даёт такой категоричный ответ. Вы же понимаете, что это просто его субъективное мнение?
PmB• 26 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
Нет , она не понимает.
KateSavch• 26 сентября 2022
Автор, вестник издается дважды в неделю - по вторникам и пятницам. Раз в месяц это электронная версия подписки, я так понимаю. А сам печатный журнал дважды в неделю. На сайте по старым выложеным номерам с датами это видно.
A no name• 26 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Дівчата, не займайтеся фігнею. Чесно, смішно вас читати. Піхота, жіночий загін, цирк на дроті.
Радник Офісу Президента України повідомив, що всіх українських студентів можуть призвати в армію.
За його словами існує ймовірність, що рішення про такий призов може бути ухвалено у відповідь на мобілізацію оголошену в росії.

Це з каналу КНУ.
Що там казали - студентів не братимуть? Вже кажуть інакше. Що їм заважає і по жінкам передумати?
Алекс-1022• 26 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
Да это бот какой-то. Хочется ему высказать как следует, но забанят. Мдаааа, закроют походу надолго… а большинству нормально. Так и надо… с другой стороны все кто могли, то выехали
gizma2019• 26 сентября 2022
Ответ дляPmB
Нет , она не понимает.
Тогда печалька
PmB• 26 сентября 2022
Ответ дляgizma2019
Тогда печалька
Пофиг на нее)
gizma2019• 26 сентября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Ну я по идее смогу выехать, но меня напрягает сама ситуация, реально вертят как хотят и ни какие законы им не указ
gizma2019• 26 сентября 2022
Ответ дляPmB
Пофиг на нее)
Согласна, но таких как она не мало, вот где печалька
Arovana• 26 сентября 2022
https://ips.ligazakon.net/document/RE38378?utm_sou...
Дівчата, на моє питання наш юрист прислала це посилання, вона стверджує, що цитую ’ліга закон виставляє з відміткою ’чинний’ тільки тоді коли він чинний. за посиланням, яке я дала ’чинний’ і він внесений до реєстру нпа’
автор tinavk • 26 сентября 2022
Ответ дляArovana
Не поняла
Жули-ули• 26 сентября 2022
Ответ дляtinavk
Не поняла
Куди не зайду на сайти всі пишуть що опубліковано у віснику вже

Тільки ніхто той вісник з нас не бачив
lyuba111• 26 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007

Не зрозуміла, що це означає. У мене квиток на 2 жовтня до Польщі. Мене випустять?
Жули-ули• 26 сентября 2022
Ответ дляArovana
Так все так
Але в темі ми намагаємось зрозуміти примітку
Набуває чинності після опублікаціі у віснику
А той вісник з законом ніхто не бачив

От у чому справа
І всі на гарячих лініях куди дзвонили дівчата кажуть що не опубліковано нічого …
Жули-ули• 26 сентября 2022
Ответ дляlyuba111
Якщо не побачимо той сраний вісник то ні
Не випустять
PmB• 26 сентября 2022
Ответ дляlyuba111
lyuba111• 26 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Тем что нам деньги дают как демократическому обществу
Люди бодрятся за свободу
И тут подлива
Я мужчин понять могу они защитники
А вот принудительно женщин да и еще и выйдут
Зато еще и картинку снимут в сетях
По пабликам растащить
Да и раша подсуетиться
Ну как бы это опасно

Еще и когда анонсировали изменения и на телеке выступали
Нам деньги дают, как обществу, чьими руками воюют с рашей. Возможно, нашим спонсорам и не интересно, чтобы женщин выпускали за границу
Strelka_007• 26 сентября 2022
https://legal100.org.ua/
Юридична сотня

Щоб отримати консультацію телефонуйте: 0 800 308 100
Працюємо з 9:00 до 18:00, понеділок – п’ятниця

facebook.com/yursotnya
facebook.com/groups/legalsotnya
twitter.com/yursotnya
instagram.com/yursotnya
t.me/yursotnya

м. КИЇВ
М.Олімпійська, вул.Антоновича 58, 1 вхід, 5 поверх. +38 067 996 42 60
lyuba111• 26 сентября 2022
Ответ дляPmB
У вас є зрозуміліша відповідь? (типу для тупих?)
Жули-ули• 26 сентября 2022
Ответ дляlyuba111
Я вже нічого не знаю
В набридло усе це
Жули-ули• 26 сентября 2022
Ответ дляKateSavch
Тобто ще на минулому тижні повинен був опублікуватися
Жули-ули• 26 сентября 2022
Ответ дляlyuba111
Ну як пояснити
Якщо не буде чинності указу, а ми його знайти не можемо, то прикордонна служба апелює законом який є. Тобто. Не випускати жінок военозобовязаних.
Ola_la-d152• 26 сентября 2022
Ответ дляPmB
Ну вы про нелегально,ясно . Получается моряков так же накололи . Все в лучших традициях.
Да, я это и имела ввиду, что женщины скорее всего окажутся в таких же условиях как моряки, как студенты, как бизнесмены под залог. Говорили, говорили, принимали в первых чтениях, даже во вторых, принимали отменяли, и никто не выехал легально. по факту работает только корупция, наварились на нелегально уезжающих военкомы и погранцы. Так что я выбрала выехать до даты икс, лучше я ошибусь и прокатаюсь зря туда сюда, если добровольность таки реально примут, это явно дешевле выйдет чем потом искать возможности выехать когда границы закроют.
PmB• 26 сентября 2022
Ответ дляOla_la-d152
А какая у вас профессия?
lyuba111• 26 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Ну як пояснити
Та я зрозуміла, що ви маєте на увазі. Те питання до коменту зі смайлом
Ivetta8• 26 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007

кордони для жінок не закриють, виїзд буде вільним?
Светика• 26 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007

Этот профильный юрист на Антоновича?
amigo81• 26 сентября 2022
Ответ дляФернанда
хорошо, допустим в пятницу и в субботу операторы не знали новую инфу, хотя это и странно, НО, в субботу, по словам Бужанского, он сам лично говорил с секретарем МО по поводу того, что в чате дезинформируют. Как по вашему сегодня не пора ли уже операторам давать актуальную информацию, после общения депутата ВР и секретаря МО? И да, одна из советчиц общалась с минюстом, там тоже ответили, что не опубликован
У Міністерстві юстиції мені відповіли, що подали 23.09 Наказ 259 на публікацію в Офіційному віснику. І дуже здивовані відповідями у МОУ. Зі слів МЮУ у МОУ має бути доступ до Офіційного вісника і саме вони мають слідкувати за публікацією! Тоді це проблема виключно МОУ!!! Чи нас обманюють і 1.10.22 на нас чекає сюрприз??? Додаю скрін останньої відповіді сьогодні у чаті МОУ. У МЮ сказали, що МОУ точно має доступ до Офіційного вісника