Хочемо нову ванну і виникло питання правильного розміру, щоб і лишньої води не тратити, і щоб лежати можна нормально.
Ріст 155 см (важливо) і 175 см (більше любить душ).
Поділіться, що у Вас, і як воно по комфортності. Чи може формула яка є?
Ответ дляGreen_Cat
Як такої окремої ванної кімнати ще немає, тобто спершу ванна, а вже потім стінка роздільного с/в.
оо то я ж кажу, не стісняйтесь, йдіть в магазин)) і лягайте)))) я в Єпіцентр ходила) там були такі прям окремі кімнати ванни на різні розміри, влягалась, балдела))
По формулі не підкажу. З власного досвіду на мій зріст 159см ванна 170см і ширина 70см. Це так щоб оптімально ще й по витратах води. До неї була 150х70см, то дуже замала. Але ще є такий пунктик під яким кутом спинка ванної розташована. Бувають дуже не зручні моделі, тому й рекомендовано тестити ванну перед придбанням.
Ответ для25Lida
Спасибі
Всі би так відповідали.