Чи запрошуєте когось до себе додому? Я живу в літньому будинку біля будинку спонсорів. Як вважаєте чи можу запрошувати гостей?
Валентина Як• 26 сентября 2022
А почему «спонсоры»? Я уже неоднократно читаю это выражение , именно применительно к приглашающей стороне в Англии.
Ответ дляВалентина Як
Така віза для українців по спонсорській програмі , знаходиш спонсора і ідеш до нього на півроку. Потім маєш сам шукати собі житло
L-i-s-a-92af• 26 сентября 2022
Ответ дляВалентина Як
Потому что они так называются по этой программе
Мимапроходима• 27 сентября 2022
Мы живем со спонсорской семьей в одном доме. С самого начала они сами завели разговор на эту тему и сказали, что совершенно без проблем можно приглашать к себе друзей, не спрашивая у них перед этим каждый раз разрешение