Прикуси Язык• 26 сентября 2022

Як в Англії використовують ВОДУ? Душ, прання....

Маємо їхати у сім´ю.Цікаво,як там використовують воду?
Як миють посуд я трошки знаю.
А як ,щодо прийняття душу та рання?
Знаю що економісти,але до чого слід підготуватися?
Идууу--уууу блин• 26 сентября 2022
Экономно, очень. Душ три раза день точно нет. Одну пару трусов через день, в машинке не стирают тоже
Приму в дар• 26 сентября 2022
Так же как и везде. Но воду просто так никто не льет. Из серии открыла кран и пошла в болтать с подругой.
MacOS-ница• 26 сентября 2022
Підготуйтеся прати постільну раз у місяць. В мене знайома зараз живе у родині. Каже, що вже не витримує. Жорстка економія води. Вона через 2 неділі зібрала білизну прати, то хазяйка завернула, і не дала цього зробити. Каже раз на місяць.це жесть. І це все молода родина, де дохід чоловіка великий, він лікар якийсь головний відділення, хірург.
MacOS-ница• 26 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
Та немає такого і в Україні. У всіх почти лічильники.
Приму в дар• 26 сентября 2022
Ответ дляMacOS-ница
У меня знакомая после такого, сказала что они жлобы)))
Отжигающая• 26 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
По сравнению с Европой в Украине тупо льют воду в никуда
Божий одуванчик• 26 сентября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Не у всіх. Газон, грядки, квіти поливаю скільки треба.
Божий одуванчик• 26 сентября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Я б не змогла, машинку загружаю 2 рази в день інколи 3.
ОхиИВздохи• 26 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
Від відсутності розуму таке кажуть)
koreshk9• 26 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
А що ж ви там перете? У мене теж 2 рази, але 1 раз в тиждень, світле і темне. Родина з 4 осіб. Буває ще червоне, то 3, але то десь раз на 2-3 тижні
Замыленная• 26 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Змогли б.

Українців не вчать бути людяними, розумними, логічними - українців маніакально вчать бути ОХАЙНИМИ. Оті бордюри побілені, церкви у блясі, прання двічі на день - це ненормально все.
АлывердЫ• 26 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Ну це теж занадто. Що можна прати три рази на день.
Замыленная• 26 сентября 2022
Ответ дляАлывердЫ
ОКР це просто.
Отжигающая• 26 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Вы там на роту солдат стираете?
Шальная коклетка• 26 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
Мне не понятны такие высказывпния. А кто у нас так льет воду? Вода по счетчикам, платишь за кубы. Все норм люди экономно расходуют воду.
Black Umbrella• 26 сентября 2022
Мене таке жахає.... Я за розумну економію, але вже щоб прати раз в місяць... Навіть якщо є кілька комплектів, то що - брудна білизна пів місяця смердітиме в кутку?
Отжигающая• 26 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
Стирка по 2 раза в день, мытье посуды и чистка зубов с водой, которая из крана течет на полную - это не экономность
Божий одуванчик• 26 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
Як що? Речі котрі потрібно прати. Нас 5 . Окремо мембранні, пухові, шерстяні, рушники окремо, килимки, білизну, чорне/біле, взуття. Вчора з Карпат повернулися, 2 раз працює машинка.
Black Umbrella• 26 сентября 2022
Ответ дляШальная коклетка
В мене син якось набирав воду, і забув, загрався. Летіло з крана десь хвилин 20 У якості виховного покарання зтягнула з нього 100 грн Вже слідкує за краном.
Божий одуванчик• 26 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
Змогли б.

Мені нормально коли постільна білизна свіжа.
Не прохожу мимо• 26 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
ну порахуйте:
постіль раз ( на двох)
постіль два (на двох)
рушники
світле
темне
якась єрунда (плед, штори, куртки сезонні).

от на кожень день і прання
Black Umbrella• 26 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
ну порахуйте:
постіль раз ( на двох)
постіль два (на двох)
рушники
світле
темне

от на кожень день і прання

Штори і постіль кожен день?
Сезонні куртки???
Божий одуванчик• 26 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
Вы там на роту солдат стираете?
Ви ж мої рахунки не оплачуєте? Світло в місяць 7 тисяч. Прання з цього найменша стаття витрат. А як не прати з 5 чоловік?
Отжигающая• 26 сентября 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Это какая у вас площадь и сколько вы всего включаете?

У меня на 5 человек вся коммуналка 2 - 5 тысяч в зависимости от сезона
Їжак в панчохах• 26 сентября 2022
Сколько литров воды в Англии можно в месяц использовать на человека?
koreshk9• 26 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
ну порахуйте:
постіль раз ( на двох)
постіль два (на двох)
рушники
світле
темне

от на кожень день і прання
Ви кожен день постіль змінюєте
Божий одуванчик• 26 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая

Два будинки, спортзал, сауна. Чотири ванни/ душові, 5 санвузлів. Рушники, килимки, простирадла і багато іншого.
Бокс-орун• 26 сентября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Пусть ваша знакомая возьмёт свое баблишко и сходит с бельем в платную прачечную. Там их много. И стирает, хоть каждый день.
Из Кукуева я• 26 сентября 2022
Ответ дляkoreshk9
как у вас так получается? Нас тоже четверо, стираем постоянно. А где вы складываете эти кучи грязного белья?
Моль Молливна• 26 сентября 2022
Ответ дляЗамыленная
Змогли б.

що таке бляса?
і що не так з побіленими бордюрами?