Добрый день! Подскажите пожалуйста как правильно оформить алмазную мозаику? Чем покрыть? И как оформить в рамку?
Ответ дляToonika
Я сдала в мастерскую, под стекло и в рамку
Дорого вышло?
Ответ дляЛапулька
Покривала лаком для волосся) акриловийлак не зовсім прозорий
А потім в рамку так, як і вишивку
Я и вышивку не знаю как. Степлером к доске от рамки?
ksusha1155• 27 сентября 2022
Ответ дляwink_84@mail.ru
Просто під скло
olviya0386• 27 сентября 2022
я покрила акриловим лаком густо і чоловік зробив рамку) Дешево й сердито. Вже рік висить, нічого не відпадає. Картина 50 на 50. Блистить, все гарно. Мені подобається. Теж голову ламала як її оформити)