Файна цьоця• 05 февраля в 20:07

Показую, що в мене вийшло

Кому цікаво і хто просив показати. В грудні почала, три дні тому закінчила.
Налитое яблочко• 05 февраля в 20:08
Молодець
Успокойся_Успокойся• 05 февраля в 20:08
Замулена ріка• 05 февраля в 20:08
2 месяца вязали.а че так долго
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:09
Ответ дляНалитое яблочко
Молодець
Дякую, я не вірила, що доб´ю його, тим більше ще цієї зими.
So_so• 05 февраля в 20:09
Для меня волшебство просто
Вам телефонограмма• 05 февраля в 20:10
Гарний светрик
Ви молодець
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:10
Ответ дляЗамулена ріка
2 месяца вязали.а че так долго
Як виходило. Можна днів за 4-5 зв´язати, якщо більше нічим не займатися.
ЖенаАйтишнеГа• 05 февраля в 20:11
Молодец, я вот тоже второй рукав заканчиваю, за зиму уже третья вещь
Пишна молодиця• 05 февраля в 20:11
Класс, для меня это запредельно) вязать умею, но меня хватает только на мелочь
мадамГрицацуева• 05 февраля в 20:13
Свитер? Молодец, рукодельница, я вязать не умею
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:14
Ответ дляПишна молодиця
А я навпаки дрібнички не люблю плести. А ще не люблю збирати річ до купи ))))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 05 февраля в 20:15
Отлично вышло и тепло, в самый раз) Мое хобби не такое полезное, к сожалению)
Барбітта• 05 февраля в 20:15
Очень классно!
Я пані прохана...• 05 февраля в 20:16
Красиво.
Ку-кусик• 05 февраля в 20:16
Класний, ви молодець
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:17
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я вчора для доньки почала плести, нитки дуже гарні, в реалі не такі яскраві, більш винні, вишневі
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:17
Ответ дляКу-кусик
Класний, ви молодець
Дякую, десь 20 років не тримала спиці в руках.
Mary-YAnna• 05 февраля в 20:21
Х.я собі! 😳
Вкуси мене• 05 февраля в 20:23
дуже гарно,й ще у вас гарний смак-светр в такому мінімалістичному віддтінку та стилі,вам добре в ньому...а цікаво скільки ви заплатили за нитки?ви давно вяжете?
Arctic777• 05 февраля в 20:24
И в какую стоимость встал этот свитер?
ИМХОля• 05 февраля в 20:24
Ответ длямадамГрицацуева
Я не вмію, а мені на д.нар колега гетри звязала, я навіть не дкиаоа, що цієї зими вони пені так стануть у нагоді, ще в листопаді замовила подарунок такий . Сусідка жилєтку звязала теплу, шапочкуиі на шию мінішку. Все думала,ну от для чого, я тепер живу на Півдні, а зима і тут мене знайшла
Анонім Завгосп• 05 февраля в 20:26
Ответ дляЗамулена ріка
2 месяца вязали.а че так долго
Если днем ходить на работу... а вечером свет можно застать 2 ч, если повезет...
Или вы не в Украине?
Угги в горошек• 05 февраля в 20:27
Супер! Я в школі собі в´язала светри типу гольф за три дні .
Подвійна веселка• 05 февраля в 20:29
Я в школі собі вʼязала . Важкі часи були .
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:30
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А що у Вас за хобі?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 05 февраля в 20:31
Ответ дляФайна цьоця
А що у Вас за хобі?
Я рисую, ну как рисую, если это можно так назвать. Как умею для себя, сейчас, когда света нет, с павером сижу, карандашом просто просто полукаракули)
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:31
Ответ дляВкуси мене
1200 за нитки заплатила, в´яжу з 9, скоро буде 45, біля 20 років була перерва, знову почала в грудні 2025
автор Файна цьоця • 05 февраля в 20:32
Ответ дляArctic777
И в какую стоимость встал этот свитер?
Arctic777• 05 февраля в 20:32
Ответ дляФайна цьоця
Такие дорогие нитки?
Нехай щастить• 05 февраля в 20:34
Сам светр стьомний, а ви молодець що руки з потрібного місця ростуть