Херсон це Україна• 27 сентября 2022

Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.

Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
автор Херсон це Україна • 27 сентября 2022
Ответ дляМаша хороша
Така фігня, що кожні два дні тре робити діаліз, і чи там є таке поняття, як безкоштовна ургентна допомога, цікаво, треба вивчити. Дякую! Вам гарного настрою і натхнення. Дуже дякую за вашу допомогу!
Пошукайте відповідь на це в групах провінції де хочете їхати на фейсбук. Вам підкажуть. Успіху вам

Маша хороша• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
🪷😘
Гордая_птичка• 27 сентября 2022
Ответ дляМаша хороша
Поцікавтеся чи зможете отримати pr (чоловік) з хронічним захворюванням, бо там є нюанси по провінціях. Інфо може бути різним залежно від провінції
Любавишна• 27 сентября 2022
Я сейчас в Downtown, это красота, океан)
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про корінне населення, чого не пишите, про їх гетто?
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Канада- не країна рожевих поні, як Ви описали.
Канаду сейчас очень рекламируют, затыкают дыры раб мест, куда местные не хотят идти
Плакат с автографом зимы• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Ак автор ще не спробувала морози до -50
Гордая_птичка• 27 сентября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Ак автор ще не спробувала морози до -50
Канада велика. Не всюди -50, Торонто по клімату як Київ

Женщинас• 27 сентября 2022
Який у вас був рівень англійської коли приїхали?
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Пишу є тут ферст нейшен неприємні мені люди. Які бомжують і це їх справи. Мені що? Я перестала їх бачити. Морози мінус 40 в зимі один місяць. І що? Вийшов машину де є кондиціонер і тепло і на роботу.
Медична страховка є для всіх. Черги як в тіж Європі де паспорт отримати майже не реально. Не ма іміграційних програм. Такої медецини як в нас ніде нема. По доступності.
Це не країна рожевих поні це сильна економіка. Сильний паспорт. Соц допомога населеню.
що таке сильний паспорт? що мають канадці таке, що без війни не мали українці при бажанні? окрім соціалки
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Відкрийте вікпедію і почитайте. Рівень ввп Канади і Україні.
Канада країна дж 7.
Диплом Канади і України різниця і де визнають наш, а де їх.
В Канаді нема корупції тут всі рівні.
Вчися іди в університет і займай хорошу посаду потім. У нас не все гладко з цим.
Луковая• 27 сентября 2022
Ответ дляспальное место
І проживши всього два місяці стали експертом? Сміливо.
Де ви такі беретесь... Ви експерт? Ну то створіть тему і поділіться досвідом. Автор розповіла що знає, з чим стикнулася в перші 2 місяці.
Каменная Фрося• 27 сентября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Так и дальше пишите, что в Торонто жилье от 2000 и надо платить сразу за 6 месяцев
Гордая_птичка• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Ми про погоду, а житла нема в наявності взагалі
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Канада країна дж 7.
В Канаді нема корупції тут всі рівні.
навіщо мені ваша вікі, у мене там рідня, пашуть по 12 годин, за 20 років так і не знайшли роботи за своєю професією, до чого той ВВП, коли ти маєш менше об’єктивно, чим ти можеш мати тут? вони більш економлять чим ми, відпустка тільки по Канаді здебільшого, конкуренція така, що все життя - це добиватись чогось, коли жити?
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Інформація за 2018 рік.
Там пише ввп країн серед яких Канада і знизу ввп України.
Не думаю що ситуація змінилася сильно до 2022
Що ще скажете мені? Відчуваєте різницю?
Каменная Фрося• 27 сентября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Да, понятно. Просто люди вообще оторванные от реальности. Едут в зиму с маленькими детьми, без знания языка, без особых денег, рассчитывая на выплаты и детские сады.
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
еко продукти за ціною машини, коли у мене ринок та бабулі у дворі стоять, їжа вся наспіх бо нема часу, про медичну допмогу всі й так знають
Гордая_птичка• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Якщо є де вертатися, то хай спробують
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
А из Вашего коммента Канада - это страна страха и ненависти )))
Истина как известно где-то посередине.
Вот чего в Канаде нет смысла делать - так это приезжать без денег на первые 3-4 месяца. Многие возвращаются из-за этого.

Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не обманюйте людей! Вам не соромно. Тоді ваші родичі дивні. За 2 роки можна отримати ПР і отримати нову освітут тут. Можна легалізуаати свій старий диплом .
20 років тут бідняги мучаться? То хай вернуться до дому на нашу мінімалку . Чого не вернулися?
Ну як за 20 років не підтвердити диплом? Як? Як не отримати нову освіту якщо по старі не вийшло?
Чи вони купили дипломи в Україні і до навчання здібностей немає?
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Інформація за 2018 рік.
Що ще скажете мені? Відчуваєте різницю?
цифри на хліб не намажеш, звісно хто в Україні нічого не мав, то там прибираючи будет заробляти більше
Гордая_птичка• 27 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Истина как известно где-то посередине.
Вертаються, бо їхали неготові зовсім. Навіть толком не читали куди і чого ідуть.
Крапипопка• 27 сентября 2022
скільки чекали на візу після біометрії? здала 19 вересня у Варшаві, навіть статус не обновився що беометрія здана. хтось пише чекае 2 тижні, хтось з червня
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляспальное место
Чтобы понять местные порядки хватит и одного, не начинайте))
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Ак автор ще не спробувала морози до -50
Автор спробувала жити за зарплату в себе дома.
Ответ дляДерево береза
Истина как известно где-то посередине.
Коли приїжає сімя вона отримає федеральні виплати, а поті провінційні їм вистачить. Ну до цього треба мати з собою хоч 2000$
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
звісно що все легалізовано, річ лише в тому, що на нормальну работу віддають перевагу тим, хто там народився, місцевим, але ви ще замало прожили щоб це відчути, там шалена конкуренція й отбір навіть за акцент, який у вас буде скільки б ви там не прожили, але я про роботу нормальну, не обслуга
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляМаша хороша
По куает с диализом нюанс - об этом у них есть прямой вопрос в аппликации. И если ставите, что Вы на диализе, то вряд ли Вас рассмотрят - слишком высока ответственность и мало смысла для страны принимать с такими патологиями. Те же вопросы об инфекционных заболеваниях. По приезду обязателен медосмотр, если кто не в курсе
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Докажіть ваші слова цивілізованому світу. Прикладом про цифри і хліб
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Если Вы задаете такие вопросы, то Вы без понятия что такое Канада и зачем туда ехать. И автор Вам мировоззрение одним комментом не изменит - не тратье свое и чужое время))