Херсон це Україна• 27 сентября 2022
Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.
Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
Потім допомагали з житлом.
На ці гроші раджу купити машину.
Оренда висока.
Стекловыжималка• 27 сентября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У нас тоже дом и квартира БЕЗ ипотеки
Но когда пишут, что это в Канаде - звучит как чудо)
Так Вы по себе меряете. Вам конечно там не понравится. У Вас и так все есть и в Украине. Это практически на всех форумах про иммиграцию в Канаду пишут, что если Вы в шоколаде у себя в стране, не нужно туда ехать.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Вас підтримуюю.
Я теиу створила для тих. Хто бідний і середній в Україні. Хто хоче жити без корупціїї. Хто хоче працювати, а потім вчитися і отримати сильний диплом. І стати високооплачуваним спеціалістом.
Хто в нас в айті то хай сидить дома.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляYoung cat
Извините, немного не поняла.Там же выплаты по прилёту.А мы в конце концов уехали в другую страну,хотелось быть немного ближе к дому.Родные отказались уезжать куда-либо (
Це якщо ви приїдете сюди.
Стекловыжималка• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Вас підтримуюю.
Хто в нас в айті то хай сидить дома.
100%, Вы абсолютно правильно всё написали.
ТигрЛьвович• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Наши программисты собираются из Торонто на следующий год делать ноги, т.к. на эти деньги они смогут купить дом в Европе. Остаются те кто готовился к релокации до войны или мечтают из Канады попасть в США. А индусы это вообще трэш.
Розкажіть про індусів. Цікаво
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Я могла не тратити мій час і не писати. Але ця тема раді простого населеня. Наших продавців, офіціантів, прибиральників. І багато інших не крутих професій. Які живуть від зарплати до зарплати.
Вони можуть тут багато чого змінити для себе.
Навіть якщо не змінити. То жити тими ж продавцями тут за інші гроші і мати більше можливостей в покупці їди і того ж одягу і косметики.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
так и у нас программисты с прекрасными ЗП и расходами в 10 раз меньше
А інші непрограмісти як живуть? В нас.
Котенок аки рысь• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Дочь в апреле приехала в Канаду. С 1 июня вышла на работу по специальности. Она архитектор. Числится в штате архитектурным дизайнером. Она в Эдмонтоне, Альберта. Но ехала туда ни как беженец.
Сестра мужа с семьей там уже 4 года, Квебек. Работает он один, она учится на курсах. Год назад взяли жилье в ипотеку. Несколько месяцев назад ее муж нашел работу по специальности. Они довольны, что уехали. Тот уровень что у них сейчас, в Киеве позволить себе не могли.
Моя дочь сделала вывод, что очень трудно давать советы и с другой стороны прислушиваться к чужим советам нужно очень взвешенно. Ей тоже говорили все, что не надейся, по специальности ты не найдешь, будь реалистом и т.д. Но она никого не слушала и продолжала рассылать свое резюме.
Трудно людям которые могли много чего позволить себе в Украине особо не напрягаясь. А тем кто жил на съеме в однушке без перспектив в ближайшем будущем купить жилье, но не ленивых, тем Канада очень даже подойдет.
Молодец ваша девочка.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляКрапипопка
скільки чекали на візу після біометрії? здала 19 вересня у Варшаві, навіть статус не обновився що беометрія здана. хтось пише чекае 2 тижні, хтось з червня
Есть даже те, кто еще с марта и мая не получили
Каменная Фрося• 27 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Розкажіть про індусів. Цікаво
Те же цыгане, шумные, беспардонные. Ходили на просмотр квартиры( снимали год индусы), это просто трэш всё под ремонт. Дети залезают в коляску, шумные. На работе тоже есть нюансы( часто женщины для них второй сорт). Те которые постарше и в смешанных браках родились те уже получше.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Зашібісь. А скільки за оренду віддаєте ? 2000 чи 2500 баксів ?
1200 квартира. Є за 1000
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Да, понятно. Просто люди вообще оторванные от реальности. Едут в зиму с маленькими детьми, без знания языка, без особых денег, рассчитывая на выплаты и детские сады.
Лишайтеся в нас під ракетами. І з ядерним шантажем і з шантажем за газ. І з божевільними цінами так краще. Не їдьте сюди.
Чекайте отоплювальний сезон. І будьте під настрій терориста з бункера.
Для чого щось міняти?
Бритоножка• 27 сентября 2022
Автор, дякую!
В нас злі люди.
Найбільший плюс Канади- немає дурнуватого сусіда. Виїхавши Ви даєте собі і дітям прожити спокійне життя.
В Україні все рідне, але вже ніколи не буде як до 24 лютого.
В нас злі люди.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Ну я штампонула візи усім моїм і собі - хай буде....Може як хуйло киздане ядеркою - то знадобиться :)) Але на такий даунгрейд свого життя я поки не готова.
Ви будете чекати на ядерку? Хай Бог милує.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляБритоножка
Автор, дякую!
В нас злі люди.
Ось. Дивно що накижаються на мене. Я нікого не заставляю. Я просто почитала вчорашню тему сказала мою думку.
Стекловыжималка• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Можна фото квартирки за 1000 баксів в Торонто. А ми поржемо.
В Торонто нет. В Эдмонтоне дочь за 1100 снимает, у них она как однокомнатная, но по факту двух. Большая гостиная, в ней кухня за перегородкой и отдельно спальня, 60кв.м.
В Торонто дочь снимала комнату за 1000 где то на окраине города, поэтому когда предложили работу в Эдмонтоне, то почти сразу уехала, деньги за жилье ей вернули, повезло. Она оплатила только месяц проживания.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Ви ржіть бо в Торонто таких цін нема я про Манітобу і Саскачеван пишу.
А що робити імігранту в Торонто.
Отримають ПР підтягнуть мову легалізують освіту і тоді можна туди іти.
А що робити імігранту в Торонто.
Ответ дляСтекловыжималка
Ну онде кум в Польщі сидить збирається в Торонто - за пару місяців розкаже, який там шоколад :) Поки що нерухомість - катма. Як і роботи. Тут - ITшнік.
Ясамаякрасивая)• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про корінне населення, чого не пишите, про їх гетто?
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Канада- не країна рожевих поні, як Ви описали.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
И про то, что сейчас у местных с работой проблемы...
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Неленивьіе и в Киеве все всегда покупали, особенно, если уже есть однушка, а не сьем
Каменная Фрося• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Для чого щось міняти?
Не, надо на последние лететь бо тетя сказала. 90 процентов из прилетающих сейчас в Канаду летят из Европы. И имеют выплаты пишут посты в фб: приютите в Торонто я с двумя детьми, без знания языка, без денег, без профессии( даже не маникюрщица), когда дадут садик я пойду работать.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Якщо є проблеми у них. То вони мають виплати, а якщо є проблеми в нас.
Ск виплат я отримаю на себе і на сімю і на житло? Коли я безробітня.
Тут на дітей по 400 і на дорослих по 300 і плюс 1000 на житло. Кожен місяць.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляYoung cat
А,в этом смысле.Когда мы собирались ехать,то не было ещё этих выплат.Мы особо на них не рассчитывали.Просто я в последний момент побоялась так далеко ехать.
Ви де тепер?
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Чоловік невиїзний, звісно. А я не буду зрадницею.
Сидіть біля нього звичайно