Херсон це Україна• 27 сентября 2022
Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.
Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
Потім допомагали з житлом.
На ці гроші раджу купити машину.
Оренда висока.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Не обманюйте людей! Вам не соромно. Тоді ваші родичі дивні. За 2 роки можна отримати ПР і отримати нову освітут тут. Можна легалізуаати свій старий диплом .
20 років тут бідняги мучаться? То хай вернуться до дому на нашу мінімалку . Чого не вернулися?
Ну як за 20 років не підтвердити диплом? Як? Як не отримати нову освіту якщо по старі не вийшло?
Чи вони купили дипломи в Україні і до навчання здібностей немає?
Та ви шо… і шо в Канаді безкоштовна освіта?
Подставка для припева• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
до кінця паспорта до 2029. Як не використаю - то значить і не дуже була потрібна :))
Дякую. Складно було отримати?
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
По куает с диализом нюанс - об этом у них есть прямой вопрос в аппликации. И если ставите, что Вы на диализе, то вряд ли Вас рассмотрят - слишком высока ответственность и мало смысла для страны принимать с такими патологиями. Те же вопросы об инфекционных заболеваниях. По приезду обязателен медосмотр, если кто не в курсе
А если онко в анамнезе у ребенка, не подскажете?
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Одноклассник дочери( военньій)вьіживший после ракетного удара в Харькове заболел лимфомой. Слава Богу, что ето лечится. Не все так просто в етом мире
ДайБог виздоровіє. Якщо може отримати відстрочку від армії по здоровю. Хай їде в Німечину і лікується.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Смотря какую визу получат, с электронной из Франции вылететь нельзя
Уже электронные дают по запросу
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Дівчата я одна, а вас багато. Вибачте якщо комусь не відповіла.
Айболитная• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Лишайтеся в нас під ракетами. І з ядерним шантажем і з шантажем за газ. І з божевільними цінами так краще. Не їдьте сюди.
Чекайте отоплювальний сезон. І будьте під настрій терориста з бункера.
Для чого щось міняти?
Удалено администрацией...
Тарабарщина• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Отвечу, для иностранцев цена обучения в 3 раза выше. Нормальные профессии все лицензированы. Вы цены на авиоперелет видели?
Цену видела, только на него у нас деньги и есть. Т. е. вузы только платно? Значит, продолжаем учить немецкий. Тут вузы бесплатно.
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Далеко не все, и далеко не у всех есть однушки в Киеве.
В первом классе у дочери( Чоколовка) полкласса жило на сьеме и в общагах, их там полно. К окончанию школьі, все имели свое жилье, многие - не одно. И только там, где папа- полицейский остались в общаге ждать шару от страньі.
Каменная Фрося• 27 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Уже электронные дают по запросу
Улетали трое в разное время, одному пришла электронная, другим надо было паспорта на вклейку отправлять. Все написали чтобы выслали электронную, жилье в Торонто найти такой квест, что экономия пару сотен евро уже неактуальна.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляТарабарщина
Автор, пожалуйста, ответьте мне. Мне 42, детям 11 и 17. Языка английского или франц. я не знаю совсем. Дочка знает английский. Денежных запасов нет. Машину не вожу, прав нет. Сейчас в Германии. Скажите, имеет ли мне смысл ехать в Канаду? Немецкий учим, но очень туго( Мы в бедной земле, работать мне предстоит на простых работах, много не заработаю. Думаем о Канаде, но останавливает, что дочка тут пошла учиться на языковой курс перед универом. Дальше штудиенколлег и дальше только вуз. Будет ли у нее возможность учиться в Канаде...
Моя думка.
Німечина хороша але не дає документи. Мова важка . Подруга поїхала в Англію звідти. Мова вчиться легше.
Якщо приїдете сюди. Почнете з простих робіт. Мову підучите.
Здасте на пр і ви і дочка і вона буде вчитися по ціну як Канадці.
В плані іміграції в скромні провінції тут шанси більші ніж в Німечині.
Тут діти українок вчаться в школах.і тут є безкоштовні курси мови. Англійська гарно вчиться.
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
если правильно помню по онкологии вопросов в анкете на подачу визы нету, только инфекционка и диализ.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Медогляду немає - тільки після прильоту потім треба флюро здати.
В Манітобі це безкоштовно в Саскачевані 300$
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я могла не тратити мій час і не писати. Але ця тема раді простого населеня. Наших продавців, офіціантів, прибиральників. І багато інших не крутих професій. Які живуть від зарплати до зарплати.
Вони можуть тут багато чого змінити для себе.
Навіть якщо не змінити. То жити тими ж продавцями тут за інші гроші і мати більше можливостей в покупці їди і того ж одягу і косметики.
Продавці? Прибиральники? Де і як вони будуть працювати не знаючи мову? А поки будуть ту мову вчити, їх хто утримувати і годувати буде?
Нашо ви пишите про ману небесну. Витримати 15 годин дороги щоб потім повернутись назад?
Вкаблучках• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Для чого щось міняти?
А вам не соромно таке писати? І принижувати вибір людей, які не хочуть куди-небуть їхати з свого дому, маючи безліч причин на це? Старі батьки, бізнес, чи робота, чи й без чоловіка не хочуть? Проживіть хоч пару років там, обживіться, підтвердіть дипломи, знайдіть високооплачувану роботу, візьміть іпотеку,і тоді щось розказуйте.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Зашібісь. А скільки за оренду віддаєте ? 2000 чи 2500 баксів ?
З зарплатнею в 1900 і обов’язковою виплатою 400$ за садочок.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
Дівчата з мого будинку працюєть на кухні в тім хортонс без мови. Так казали і це правда. Поки вчитиме мову і не хоче працювати є соц виплати. Про які я писала.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Не, уже электронные дают по запросу. В кабинете надо выбирать. Всем реквест отправляют на фольгу. Если заполняли в июле и после, и клацнули, что будете работать, то визитор не дадут. Дадут рабочую до 3 лет. Есть случаи, когда и визитор на вклейке сами они меняли на рабочую, и уже вклеивали рабочую до 3 лет тоже. Срок на усмотрение офицера. Но на месте в аэропорту ворк пермит дают на 3 года. Отдельный вопрос, что будет после марта 23 года. Пока инфо на офиц сайте не поменяли
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
Є допомога від держави коли вони бачать, що дохід замалий.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Для чого щось міняти?
Хто вам сказав, що вас залишать в Канаді? Чи ви думаєте, країна, яка прискіпливо відбирала претендентів на візу ось так візьме і залишить всіх соціальшіків)))
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Моя думка.
Эти бесплатные курсы - жесть. Может, конечно, от провинции зависит. Но толку от них ноль.
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Так, лікуватися буде у військовому шпиталі десь за кордоном як військовий.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
400 за садочок - це щось з фантастики. Чула, що від 900.
Але моєму все рівно вже 12ть. Я реально не розумію, як можна вижити в Канаді на ЗП 2500 максимум для новоприбульців...
Яка фантастика? Державний ліцензований. Приватні 900.
А ск ви в Україні маєте?
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
Людина працює 6 місяців і має мову мініумум 4 подається на пмж.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Зависит от провинции и города. Есть по 400 кадов