Херсон це Україна• 27 сентября 2022

Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.

Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Не обманюйте людей! Вам не соромно. Тоді ваші родичі дивні. За 2 роки можна отримати ПР і отримати нову освітут тут. Можна легалізуаати свій старий диплом .
20 років тут бідняги мучаться? То хай вернуться до дому на нашу мінімалку . Чого не вернулися?
Ну як за 20 років не підтвердити диплом? Як? Як не отримати нову освіту якщо по старі не вийшло?
Чи вони купили дипломи в Україні і до навчання здібностей немає?
Та ви шо… і шо в Канаді безкоштовна освіта?
Подставка для припева• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
до кінця паспорта до 2029. Як не використаю - то значить і не дуже була потрібна :))
Дякую. Складно було отримати?
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
По куает с диализом нюанс - об этом у них есть прямой вопрос в аппликации. И если ставите, что Вы на диализе, то вряд ли Вас рассмотрят - слишком высока ответственность и мало смысла для страны принимать с такими патологиями. Те же вопросы об инфекционных заболеваниях. По приезду обязателен медосмотр, если кто не в курсе
А если онко в анамнезе у ребенка, не подскажете?
автор Херсон це Україна • 27 сентября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Одноклассник дочери( военньій)вьіживший после ракетного удара в Харькове заболел лимфомой. Слава Богу, что ето лечится. Не все так просто в етом мире
ДайБог виздоровіє. Якщо може отримати відстрочку від армії по здоровю. Хай їде в Німечину і лікується.
Божоле• 27 сентября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Дякую. Складно було отримати?
Та не дуже....все за процедурою. Майже все он-лайн, анкету на трьох заповнила протягом вечора - тільки біометрію здали в Празі. Чоловік - у Львові. Далі поштою паспорти на вклейку.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Смотря какую визу получат, с электронной из Франции вылететь нельзя
Уже электронные дают по запросу
Дівчата я одна, а вас багато. Вибачте якщо комусь не відповіла.
Айболитная• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Лишайтеся в нас під ракетами. І з ядерним шантажем і з шантажем за газ. І з божевільними цінами так краще. Не їдьте сюди.
Чекайте отоплювальний сезон. І будьте під настрій терориста з бункера.
Для чого щось міняти?
Удалено администрацией...
Божоле• 27 сентября 2022
Медогляду немає - тільки після прильоту потім треба флюро здати.
Тарабарщина• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Отвечу, для иностранцев цена обучения в 3 раза выше. Нормальные профессии все лицензированы. Вы цены на авиоперелет видели?
Цену видела, только на него у нас деньги и есть. Т. е. вузы только платно? Значит, продолжаем учить немецкий. Тут вузы бесплатно.
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Далеко не все, и далеко не у всех есть однушки в Киеве.
В первом классе у дочери( Чоколовка) полкласса жило на сьеме и в общагах, их там полно. К окончанию школьі, все имели свое жилье, многие - не одно. И только там, где папа- полицейский остались в общаге ждать шару от страньі.
Young cat• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ви де тепер?
Мы в Норвегии.Тоже достойная страна, Единственное -нужно выбирать города побольше,но это уже лично мое предпочтение.Рутина и однообразие меня истощают.
Каменная Фрося• 27 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Уже электронные дают по запросу
Улетали трое в разное время, одному пришла электронная, другим надо было паспорта на вклейку отправлять. Все написали чтобы выслали электронную, жилье в Торонто найти такой квест, что экономия пару сотен евро уже неактуальна.
Ответ дляТарабарщина
Автор, пожалуйста, ответьте мне. Мне 42, детям 11 и 17. Языка английского или франц. я не знаю совсем. Дочка знает английский. Денежных запасов нет. Машину не вожу, прав нет. Сейчас в Германии. Скажите, имеет ли мне смысл ехать в Канаду? Немецкий учим, но очень туго( Мы в бедной земле, работать мне предстоит на простых работах, много не заработаю. Думаем о Канаде, но останавливает, что дочка тут пошла учиться на языковой курс перед универом. Дальше штудиенколлег и дальше только вуз. Будет ли у нее возможность учиться в Канаде...
Моя думка.
Німечина хороша але не дає документи. Мова важка . Подруга поїхала в Англію звідти. Мова вчиться легше.
Якщо приїдете сюди. Почнете з простих робіт. Мову підучите.
Здасте на пр і ви і дочка і вона буде вчитися по ціну як Канадці.
В плані іміграції в скромні провінції тут шанси більші ніж в Німечині.
Тут діти українок вчаться в школах.і тут є безкоштовні курси мови. Англійська гарно вчиться.
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
если правильно помню по онкологии вопросов в анкете на подачу визы нету, только инфекционка и диализ.
Ответ дляБожоле
В Манітобі це безкоштовно в Саскачевані 300$
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я могла не тратити мій час і не писати. Але ця тема раді простого населеня. Наших продавців, офіціантів, прибиральників. І багато інших не крутих професій. Які живуть від зарплати до зарплати.
Вони можуть тут багато чого змінити для себе.
Навіть якщо не змінити. То жити тими ж продавцями тут за інші гроші і мати більше можливостей в покупці їди і того ж одягу і косметики.
Продавці? Прибиральники? Де і як вони будуть працювати не знаючи мову? А поки будуть ту мову вчити, їх хто утримувати і годувати буде?
Нашо ви пишите про ману небесну. Витримати 15 годин дороги щоб потім повернутись назад?
Вкаблучках• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Для чого щось міняти?
А вам не соромно таке писати? І принижувати вибір людей, які не хочуть куди-небуть їхати з свого дому, маючи безліч причин на це? Старі батьки, бізнес, чи робота, чи й без чоловіка не хочуть? Проживіть хоч пару років там, обживіться, підтвердіть дипломи, знайдіть високооплачувану роботу, візьміть іпотеку,і тоді щось розказуйте.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Зашібісь. А скільки за оренду віддаєте ? 2000 чи 2500 баксів ?
З зарплатнею в 1900 і обов’язковою виплатою 400$ за садочок.
Ответ дляИванка Бур
Дівчата з мого будинку працюєть на кухні в тім хортонс без мови. Так казали і це правда. Поки вчитиме мову і не хоче працювати є соц виплати. Про які я писала.
Божоле• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
400 за садочок - це щось з фантастики. Чула, що від 900.
Але моєму все рівно вже 12ть. Я реально не розумію, як можна вижити в Канаді на ЗП 2500 максимум для новоприбульців...
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Не, уже электронные дают по запросу. В кабинете надо выбирать. Всем реквест отправляют на фольгу. Если заполняли в июле и после, и клацнули, что будете работать, то визитор не дадут. Дадут рабочую до 3 лет. Есть случаи, когда и визитор на вклейке сами они меняли на рабочую, и уже вклеивали рабочую до 3 лет тоже. Срок на усмотрение офицера. Но на месте в аэропорту ворк пермит дают на 3 года. Отдельный вопрос, что будет после марта 23 года. Пока инфо на офиц сайте не поменяли
Ответ дляИванка Бур
Є допомога від держави коли вони бачать, що дохід замалий.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Для чого щось міняти?
Хто вам сказав, що вас залишать в Канаді? Чи ви думаєте, країна, яка прискіпливо відбирала претендентів на візу ось так візьме і залишить всіх соціальшіків)))
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Моя думка.
Эти бесплатные курсы - жесть. Может, конечно, от провинции зависит. Но толку от них ноль.
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Так, лікуватися буде у військовому шпиталі десь за кордоном як військовий.
Ответ дляБожоле
Яка фантастика? Державний ліцензований. Приватні 900.
А ск ви в Україні маєте?
Божоле• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
А ск ви в Україні маєте?
В рази бІльше. Тому для мене Україна - рай :)
Ответ дляИванка Бур
Людина працює 6 місяців і має мову мініумум 4 подається на пмж.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Зависит от провинции и города. Есть по 400 кадов