Плекаю думи• 29 сентября 2022
Странные на Советчице
Кто здесь самый странный?
Ядвига Юсьлегко• 29 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
А какахи пам´ятаєте?
а бинт окровавленый? который она достала из себя
Гарачый Шыкалад• 29 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Сподіваюсь, фото піськи не показував?
А помните ему ’Рак на члене’?))))
Бегущаяпо• 29 сентября 2022
Ответ дляТоматико
Ой ладно, а бинт витягнутиз з попи крупним планом?
Цікаво, як у неї справи? Я уже й не пригадую всієї теми, але якийсь там медичний заговор і кругова порука обгворювалися, а бинт начебто був залишений всередині під час операції, а потім отак виходив-виходи і вийшов. Вона й показала. Як доказ правдивості історії.
Капец! Шо в дюдей в головах!

Гарачый Шыкалад• 29 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
Ми сісяки Онліблек тут бачили і її ’луч солнца залатова’ чули
Не ви одні))) їх вся мамба бачила)))
Карта мордвы• 29 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Не знаю, це хтось писав, що він жалівся у темах, чому ненавидить жінок🧙
Він сам описував сумну історію кохання, яка для нього закінчилася геніальним герпесом
Бегущаяпо• 29 сентября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
А помните ему ’Рак на члене’?))))
Боже, ні. А там шо було? 😁
Гарачый Шыкалад• 29 сентября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Боже, ні. А там шо було? 😁
Фото члена на которого положили рака))))
Грушки-яблочки• 29 сентября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Живого рака?
Бегущаяпо• 29 сентября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Аааааааааа🤣🤣🤣🤣 жестьььььььь🤣🤣🤣🤣🤣 это 3.14здец
Летала_НаМетле• 29 сентября 2022
Дівчата, всі ми тут троши того... странні... Ті, що не странні, їм не до нас... У них 100% завантаження: родина-робота-родина-хоббі, хоббі, хоббі... А у нас з Вами це теж хоббі. Хоч пару разів на добу сюди заглянути і трохи потусоватися. А впилинула на нас війна. Дуже впинула. Я на Кидстаффі десь вже років 10. Але щодня заходила лише в Продавалку. Порадниця була цікава якось усього 2-3 рази за 10 років. Зверталася з якимось особистими питаннями. А тут останні 3-4 місяці якось підсіла на Порадницю. Хоч інтуіція кричить: не витрачай марно час. Тут 90% - трешу... А все одно цікаво почитати і свою копіїчку вставити
Ядвига Юсьлегко• 29 сентября 2022
а еще продавец тюльпанов-хищинков, позвонков гитлера и всякой вот такой всячины. когда-то с ней удалось тут пообщаться, потом наверное под анонимом только пишет
Цикавенная• 29 сентября 2022
Ответ для crystal
Я за Настюшей подскучала немного)
Помните ее еду на газетке или на фоне какой-нибудь драной клеенки, обязательно помои в тарелке и все в этом духе)
Мене кожна її тема спонукала піти і купити новий посуд та нові плейсмати :)))
Накладные мюсли• 29 сентября 2022
А мне если не странная, то очень ’интересная’ - некая VikMih. Во многих темах, где мамы пишут просьбу помочь с каким-то заданием она пишет, что напишите мне, мол, в личку, помогу. Другие советчицы по теме уже не отвечают, думают, что вопрос улажен, вот человеку помогут в личке. А VikMih затем в личке оглашает сумму, за которую поможет. Я ей написала в одной из тем, что было бы хорошо в теме сразу предупреждать, что платно, она начала огрызаться.
Аноним Советчик• 29 сентября 2022
А мне психолог чуток странный. И его умозаключения и советы в одном стиле. Без обид, чисто моё личное мнение)
Железная тетя• 29 сентября 2022
Коли сумно - йду читати теми для срачу , одразу сльози на очах від сміху
.
А то то люблю нашу порадницю , вже більше 10 років на кідстафі , на форум пізніше почала заходити , щось черпнути корисне з порад , а потім почала читати , як хто з розуму сходить .
. А то то люблю нашу порадницю , вже більше 10 років на кідстафі , на форум пізніше почала заходити , щось черпнути корисне з порад , а потім почала читати , як хто з розуму сходить .
Сиренькая• 29 сентября 2022
Ответ дляТоматико
А я Анжелу не знаю. Загадково так, з хом´яком. Розкажіть. Цікаво ж.
Аноним Советчик• 29 сентября 2022
Ответ дляСиренькая
Ну и темы у нее. Можно поедставть сколько ещё тем её под анонимом
Сладкий лимончик• 29 сентября 2022
А от за поняшкой сумую. Де вона? Шо вона? Може за штани вхопилась?
Томатико• 29 сентября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
О, це моє ’любиме’ фото на Совєтчиці. Тому що воно справжньо-спраажнє було . Не від якоїсь рибки-покруча чи зальтного троля. Реальні розваги реальних людей.
Кучерявочка• 30 сентября 2022
Ответ дляМолчалка
Держите нас в курсе ваших наблюдений )
Вам 100 лет и
вы бабушка на лавке?)
Вам 100 лет и
вы бабушка на лавке?)
Ты ли чо ли?