Из ДОМа-2 Я• 29 сентября 2022
Звонки бм по видео связи детям
Меня напрягают.
Так как он делает всегда это в не подходящее время, а дети носятся по квартире с телефоном.
Сегодня в квартире все было верх дном из-за уборки.
То я ещё работаю и не могу уйти с комнаты и опять он говорит по телефону на фоне своей курицы и я слушаю, что дети у неё что-то спрашивают. То я ещё в пижаме хожу на выходных и кровать не собрана.
Результат:
вже голосів:
19 (73.08%)
должна радоваться, что звонит
7 (26.92%)
должен предупреждать
Бибер-анонимер• 29 сентября 2022
Ну какой предупреждать? Отец звонит своим детям. Кого предупреждать?
Называйте меня Повелитель• 29 сентября 2022
Ви перебільшуєте.
До того ж завжди можна сказати дітям, що ви не вдягнені і щоб не показували вас.
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Ви перебільшуєте.
Скажіть це дитині в 6 років .вона на своїй хвилі .сісти в одному місці і поговорити вона не хоче
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляPelmeshek
Это был бы мне ещё и стимул пойти фейс умыть, начать приводить себя/ дом в порядок. И сама в порядке и не слышу о чем они там речи ведут
Так я это и делаю ,но бм который вторгается в мое личное пространство еще и не сам меня бесят
Борисфенка• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Не хоче - значить взагалі не буде говорити. Навчіть сидіти в одному місці.
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Тупо просто уходите делать дела свои, в другую комнату и/ или телек включите , музыку включите и все. Можно ещё один/ два наушника в уши. И торохтите, делайте дела, живите, не концентрируйтесь на ходе их разговора. А малышке видать нравится, относитесь это как к аниматорам дочки. Примерно так бы я поступала ибо как иначе?
Заикальница• 29 сентября 2022
Поки ви його нову баришню будете називати, куриця, будете мати багато проблем 🤦♂️
Мені шкода ваших дітей((
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Мені шкода ваших дітей((
Як мені її називати ? Просто бидлота піде ?
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
А що вона вам поганого зробила?
Ви ревнуєте, не відпустили чоловіка та не пробачили.
Щасливою не будете в такому темпі, ще і дитину виховуєте, на майбутнє яка буде мати проблеми з чоловіками. Бо ви це транслюєте вже в іі 6 років.
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
А що вона вам поганого зробила?
Не ревную ,в мене рвотний рефлекс від них обох .
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Це погано(
І шкодить тільки вам та вашим дітям.
Що вони бачать? Маму яка нещасна та хоче вирвати 🤦♂️
І шкодить тільки вам та вашим дітям.
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
А що вона вам поганого зробила?
Дитині своє відношення до її батька і до курки не транслюю
Кишмишная Мая• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Автор, Вы из-за личных тараканов в голове лишаете ребенка нормального будущего.
Т.к. учите ненавидеть мужчин, ненавидеть отношения, называть других женщин курицами, не даёте общаться с отцом, которого ребенок любит, да и видимо не только папу.
Поработайте над собой.
Если у человека все хорошо, он на других не бросается
Поработайте над собой.
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Вона його зчитує без ваших слів. І повірте, діти ловлять значно більше ніж ми думаємо. Чують як ви розповідаєте оточуючим, ваш вираз обличчя. Перестаньте його нову подругу так називати, тоді є шанс зустріти своє щастя. Поки ви будете в негативі, не зустрінете нікого.
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Це погано(
І шкодить тільки вам та вашим дітям.
Вони бачать маму ,яка працює 12 годин на день і счаслива зі своїми дітьми .
Ви задаєте такі питання ніби в вашому житті немає людей ,які вас дратують ,а ви змушені інколи їх слухати
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Поработайте над собой.
Автор хотіла підтримки))) а ми її вчимо любити колишнього та його нову кохану 😂
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Немає в моєму оточені людей які мене дратують)
Сорока белобока• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Почему вас раздражает совершенно чужой человек?
Или БМ должен вас всю жизнь любить и страдать?
И БМ и его женщина всегда будут в жизни ваших детей.
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Вона стара подруга і бидло .
Я в цьому ось недавно переконалась ще раз .її ніхто не запрошував до розмови ,вона вліза сама ,що навіть колишній роздратувався
я нікого не планую зустрічати .принципово при чому
Заикальница• 29 сентября 2022
І не зациклюцтеся на дітях) не тільки в них щастя
Виростуть, та не дуже подякують що мама була щаслива тільки ними. Будуйте своє життя, але спочатку розберіться з емоціями.
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Вона стара подруга і бидло .
Ох, правда шкода ваших дітей.
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляСорока белобока
Бм имеет свободный доступ .ни эта курица не другие его женщины моим детям не нужны
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Ох, правда шкода ваших дітей.
Ви теж влізли в сім´ю з грудиною дитиною і вас не люблять ?
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Вам потрібен психолог, інакше він потім дуже знадобиться вашим дітям. Але де там вам це зрозуміти, ви сама як дитина в образах, агресії, та свій біль не вмієте опрацювати.
Из ДОМа-2 Я
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Ахах ,пишіть ще
Заикальница• 29 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Ні, я нікуди не лізла. Але знаю що така зрада, розлучення, біль, нова дружина батька моїх дітей.
І дякувати Богу, вчасно зустріла людей які допомогли мені не залізти у такий стан як у вас.
Я побудувала з усіма гарні відносини, та зрозуміла що теж була винна у тому що сталося. Для моїх дітей їх батько найкращий, а його нова дружина, то його дружина.
Сорока белобока• 30 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Это вы так решили?)) Если они у нее что то спрашивают- то наверно она им нужна.
Я вам больше скажу они ее и любить могут.