Из ДОМа-2 Я• 29 сентября 2022

Звонки бм по видео связи детям

Меня напрягают.
Так как он делает всегда это в не подходящее время, а дети носятся по квартире с телефоном.
Сегодня в квартире все было верх дном из-за уборки.
То я ещё работаю и не могу уйти с комнаты и опять он говорит по телефону на фоне своей курицы и я слушаю, что дети у неё что-то спрашивают. То я ещё в пижаме хожу на выходных и кровать не собрана.
Результат:
вже голосів: 26
19 (73.08%) должна радоваться, что звонит
7 (26.92%) должен предупреждать
автор Из ДОМа-2 Я • 30 сентября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Автор, Вы из-за личных тараканов в голове лишаете ребенка нормального будущего.
Т.к. учите ненавидеть мужчин, ненавидеть отношения, называть других женщин курицами, не даёте общаться с отцом, которого ребенок любит, да и видимо не только папу.
Поработайте над собой.
Если у человека все хорошо, он на других не бросается
Діти люблять батька і нічого я їм не траслюю .я працюю, і в зв´язку з війною в країні ,вимушено живу не в своїй п´яти кімнатній квартирі .і варіантів кудись піти в мене не так багато .
І от я мушу швидко доробити роботу і на фоні цього бігає моя дитина з телефоном і транслює мені маразм від колишнього чоловіка і його курки ,яку доречі він як міг приховував ,а вона як могла намагалась показатися .так от хай призовує далі ,бо я також почну влазити в ці розмови

автор Из ДОМа-2 Я • 30 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Ні, я нікуди не лізла. Але знаю що така зрада, розлучення, біль, нова дружина батька моїх дітей.
І дякувати Богу, вчасно зустріла людей які допомогли мені не залізти у такий стан як у вас.
Я побудувала з усіма гарні відносини, та зрозуміла що теж була винна у тому що сталося. Для моїх дітей їх батько найкращий, а його нова дружина, то його дружина.
В мене стан такий ,що мене дратують відео дзвінки з чужими людьми , бо я інтроверт .
А ще я не планую підставляти праву /ліву щоку людині ,яка мене зрадила в дуже складний період мого життя .і маючи дуже високий дохід навіть не поцікавилась ,чи є в мене робота і чи є за що купувати дітям їжу .
Раптові спалахи батьківства з його боку я спиймаю спокійно ,живу своїм життям
Заикальница• 30 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Вам краще знати, але не опускайтеся до агресії та образ.
Щиро бажаю вам бути щасливою, в гармонії, та не дратуватися.
Час трохи лікує. А ви молода жінка, і не витрачайте час на негатив.
Сундучок с каникулами• 30 сентября 2022
Если ’ я ещё в пижаме хожу на выходных и кровать не собрана.’
Скажите , что через 5 мин.
Заправьте кровать и переоденьте пижаму.
Делов-то.)
Он же не вам звонит.)
Называйте меня Повелитель• 30 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Скажіть це дитині в 6 років .вона на своїй хвилі .сісти в одному місці і поговорити вона не хоче
Ну 10 разів повторіть, 6річна дитина не така вже маленька, щоб зрозуміти що до мами у кімнату не можна без стука вриватися, особливо коли з іншою людиною балакаєш з відео.
Блондинка в Законе• 30 сентября 2022
Пробуйте привчати дитину розмовляти зі своєї кімнати або прикупіть сексі піжаму - хай та курка турбується а не ви.
Узагалі гарно що батько спілкується з дітьми.
автор Из ДОМа-2 Я • 30 сентября 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Дякую )