❗Генсек НАТО виступить з терміновим зверненням о 18.00
Как думаете, с чем это связано?
В связке с заявлением наших о фундаментальных изменениях эта новость меня что-то волнует.
Как думаете, с чем это связано?
Diamond_777• 30 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
Уже просветили)))
Шо з коньяком?)))
Порадницю всю цікавить)
Нато підвело…
Порадницю всю цікавить)
Нато підвело…
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ дляDiamond_777
Казали за перемогу)
Та да) теперь может от разочарования)
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Так, дівчата. Тихо! Завжди казали неначасі! Тепер риторика змінилась. Треба щоб проголосували. Ще не вечір. Може к Різдвоу в НАТО вже будемо
Irina-5d24• 30 сентября 2022
Мда... я конечно не ждала принятия в нато но и балабольства такого тоже нет. Капец
Diamond_777• 30 сентября 2022
Ответ дляsashik77
Може по регламенту йому тре почухувати ніс. І це добре. Бо міг почухувати щось інше. Ото було б невдобно
Та ніби і не носа чухав(((
Обмануті…. Ми
lenchik maha• 30 сентября 2022
Ответ дляDiamond_777
Шо з коньяком?)))
Порадницю всю цікавить)
Нато підвело…
Порадницю всю цікавить)
Нато підвело…
Всё уже, греется заново)
НамСвоюРобити• 30 сентября 2022
Я вже спокійно якось сприймаю.
Бо якраз перед цим на РС натрапила на Подоляка, який сказав, що перемовини були, але без ’беремо’.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляDiamond_777
Шо з коньяком?)))
Порадницю всю цікавить)
Нато підвело…
Порадницю всю цікавить)
Нато підвело…
Так, відкривайте. Початок всеодно вже поклали. Заяву подали. І в НАТО явно знали і погодили.
Скажите, вы тут все на зарплате юного путиниста?
К чему такое обесценивание?
А было бы лучше, если б он сказал: о, точно, путин же сказал, что это всё росия, закрываем вопрос, значит, все хорошо.
С чего вы взяли, что он скажет, что принимают Украину, если заявление вот только что написано и никто там не принимает единоличного решения и понятно ж, что будет еще очееееень дооооолгое согласование.
К чему такое обесценивание?
Diamond_777• 30 сентября 2022
Ответ дляsashik77
Ну якось вони так це анонсували, що ось ось. Ще трішечки. Я не про подоляка а в цілому.
Чи то ми себе тут накручуєм?
Цей форум дуже впливає на мене особисто….
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляsashik77
Там в празі протести. Дещшевий газ просють.
🫣 ой) То хай голосують. Бо перекриємо і ніякого не буде.
Хай тепер бережуть Україну,
НамСвоюРобити• 30 сентября 2022
Ответ дляsashik77
Так це була відповідь на пряме питання Власти. Погоджували чи ні.
Diamond_777• 30 сентября 2022
Анонси були як нарізка Холостяка
Багато очікувань а на вихлопі вода)))))
Ответ дляDiamond_777
Чи то ми себе тут накручуєм?
Можливо і накручуємо. Просто так хочеться вірити, що ось ось це все гівнище завершеться, ми будемо зі своїми територіями , битися тут мороженими курками і знову самі великі проблеми будуть вибір кольору помади.
НамСвоюРобити• 30 сентября 2022
Ответ дляtrikota
К чему такое обесценивание?
А питаннячка вам як? Нормуль?