Анка-пулемётчица• 30 сентября 2022

Чому нам сняться сни? Для чого? Чи означають вони щось?

Чому часом несподівано сняться люди, яких купу років не бачив і не згадував? Про яких можна сказати забув? Приснилась моя перша любов. І такий реалістичний сон, ніби ми зустрілись випадково, довго гуляли, спілкуватись. Мені вже 40. То було давно-давно.
Цікаво, звідки підсвідомість його "витягла" і чому показала мені? Чому саме зараз?
БезВзяток• 30 сентября 2022
Лайфхак. Заходите в гугл, пишете запрос и получаете ответы на все вопросы. Не благодарите.
автор Анка-пулемётчица • 30 сентября 2022
Дивна річ, сни.
От так от просто, раз, і задають інший настрій життя
Ответ дляБезВзяток
Я мала наувазі чому в певні моменти, певні люди сняться чи події, чому вони не снились місяць тому, наприклад, чому саме зараз.
БезВзяток• 30 сентября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Тому, що щось про них нагадало чи Ви згадали. Ви можете цього і не зрозуміти, це підсвідомість.
Таки в курсе• 30 сентября 2022
Це побічне явище переписування інформації з короткострокової пам´яті в довгострокову
Таки в курсе• 30 сентября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Тому якісь події чи думки протягом дня стосувалися їх
Вишиванка• 30 сентября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
В Библии написано, что сны даны Богом и через сны он вразумляет и показывает будущее.
Поэтому сны бывают вещими, а бывает сон ’от суеты житейской’.
Все наши решения в жизни несут последствия, это как посевная, что посеял, то и пожнёшь в последствии и будущее предсказуемо.
Если снится школа, что не сдал экзамены или контрольную не написал, то значит решение неправильное и последствия будут плохими.
Советничаю тут• 30 сентября 2022
Мені часто таке сниться,що якби можна було брати з собою в сон камеру - були б на 100 %готові фільми.
Іноді фентезі,іноді триллери , іноді лав сторі )
ТрубоДурочка• 30 сентября 2022
Сны это то что выдает наш мозг. Он показывает только те лица, которые в жизни вам встречались. Так как мозг не изучен, то не понятно что именно он вам хотел сказать. Корее всего связано с эмоциями накануне