Акуна_Матата• 30 сентября 2022

Так что там с долларами, уже 16,00.

Юрий1981• 30 сентября 2022
Ответ дляГербария
Чего?
Рубли будете сдавать
З головою проблеми? Рублями своїми будеш підтиратися
Гербария• 30 сентября 2022
Ответ дляЮрий1981

Совсем с головой не дружите
Подтирайтесь своей валютой
А доллар не упадёт
Колхозница• 30 сентября 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
люди, підкажіть де і як міняти євро на долар? чи всі обмінники проводять такі операції?
В кассе банков, приват например
Манка Я• 30 сентября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Люди, ну як так можна?! Нафіга ви ’ведетеся’ на кожний дебільний вкид? То гайда всі гречку скуповувати, то сіль, сьогодні - долари... Ви розумієте, що самі собі гірше робите, створюючи ажіотаж на пустому місці?
Мамі скащали , що туалетну бумагу треба скуповувати. Біжимо?
Ща как дам• 30 сентября 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Не меняют. Сдаете евро за дёшево, берете доллары за дорого. Нет смысла
navariya• 01 октября 2022
Ответ дляЛуноходик_Ик
Меняю в канторе, у знакомой.
В честь уважения даю шоколадку (до кофе)