ФруктЕщеТот• 01 октября 2022
Засмажечка з цибулі для вареничків, хто робить смачно, завітайте
Дівчатка, хто вміє, може хто в бабусі навчився - як смачно ту засмажечку зробити? Чи потрібно солі та цукру? Бо просто цибуля в олії то не те, щось там бракує в смаку. Я б з сальцем зробила, та немає зараз, цікавить саме в олії
ЛюбимаЯНЬ• 01 октября 2022
Дрібно порізати і довго карамелізувати на малюсінькому вогні,постійно помішуючи. Можна чуть солі і цукру
КвартираЧья• 01 октября 2022
Ніколи нічого не клала, тільки жир або олія і багато цибулі. Головне щоб цибуля уся була пожарена (кармелізована), м´яка та рівномірно засмажена
ФруктЕщеТот
• 01 октября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Додаю кілька ложок домашньої сметани
в саму засмажку? на початку?
Играюся• 01 октября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Додаю кілька ложок домашньої сметани
Плюсуюся, в мене мама теж сметану додає, наприкінці, коли цибуля добре обсмажилася.
Моська-слон• 01 октября 2022
Років 15 прийшло як померла бабуся ( діда сестра ) таких вареників як у неї, не готує навіть моя мама
Вареники з картоплею і ось ця зажарка із цибульки вона неймовірно запашна, у неї завжди стояли баночки, цей смак 🤪😛😜
І мама не знає як вона її готувала, я вдома намагалась томити на маленькому вони не то виходить
Великий сатирик• 01 октября 2022
Я делаю в масле, стараюсь из белого круглого большого лука, если нет, то обычный беру. К концу жарки, пробую, если не повезло с луком и нет сладости, то бросаю крохотную щепотку сахара, пробую и так пока результат не удовлетворит) после того как сахар добавляю, обязательно дожариваю на маленьком огне, чтобы сахар хорошо соединился. Если лук дубовый, и мягким быстро не становится, то жарю, до слегка золотистого, добавляю воду, тушу до выпаривания.
Ms. Android• 01 октября 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Додаю кілька ложок домашньої сметани
Зачем это месиво