Тепличная• 01 октября 2022
Перенатальний центр м Києва.
Дівчатка хто народжував в цьому році, чи сподобалось, домовлялися чи ні, розкажіть все будь ласка.
Сорока-ворона• 01 октября 2022
Ответ дляКина_не_будет
Шо за?
А в Києві перинатальний центр?
7 роддом
Звездолётчица• 01 октября 2022
Народжувала 14.09 з черговою бригадою. Обмінну карту підписувала на 36 тижні. При підписанні ніхто навіть не натякав на благодійний внесок, хоча раніше, коли читала відгуки про 7 пологовий, зустрічала таку інформацію. На пологах весь персонал був зі мною максимально коректний та доброзичливий, хоч я і нещадно тупила від болю) Усе пройшло доволі швидко та благополучно. Подяку, знову-таки ніхто не вимагав. Через дві години після пологів нас із сином перевели у післяпологове відділення. На третю добу нас виписали додому. У післяпологовому відділенні теж усі працівники дуже люб´язні та професійні. Неонатологи відповідали на усі мої запитання розгорнуто та зрозуміло. Сама палата була безкоштовна, душ і туалет один на дві палати. Загалом я залишилась дуже задоволена перинатальний центром.
Тепличная
• 01 октября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Дякую) я народжувала в 2016 році то ще був цей внесок обов’язково )
Здоров’я вам та дитинці)
Звездолётчица• 01 октября 2022
Ответ дляТепличная
Здоров’я вам та дитинці)
Дякую! Вам теж усього найкращого!