Шкура Шуры• 01 октября 2022
Оплата Київстар
Не можу поповнити через приват24.
Пише, що даний оперетор не оплачується.
В кого так?
Пише, що даний оперетор не оплачується.
В кого так?
Настенные трусы.• 01 октября 2022
Киевстар писал , что у них работы какието и будут проблемы с пополнением и т. Д..
неДоЖиру• 01 октября 2022
По поводу прмват24 не подскажу. Совет - Оплачивайте через приложение Киевстар, оплата без комиссии
natalynnka• 01 октября 2022
Приходило сповіщення що будуть проблеми з поповненнями Київстар до 4 жовтня, у них оновлення систем
Шкура Шуры
• 01 октября 2022
Ответ дляnatalynnka
Я 30 поповнила рахунок через Приват24 через хвилин 5 гроші зайшли
Я забула вчора поповнити :(
Настенные трусы.• 01 октября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Я забула вчора поповнити :(
Мы тоже не попрлнили.... Интернет пропал......